Пердета - 9

  • 150 713
  • 829
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 5 018
Дами, бихте ли ме ориентирали дали цена 4.80 на линеен метър е добра за София? Включва изработването на пердетата с обикновен силиконов перделък, но не включва оловната нишка, която на някои от пердетата ще се добавя.

Ако някой има препоръки за добра шивачка, отворена съм към предложения.

# 91
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 707
Според мен цената е добра ако включва перделъка който най евтино може да се намери около 1.50лв. Страндартно шият за по 5-6лв. с включен перделък. Аз съм много доволна от шивачът който ползвах в кв. Борово на ул Топли дол. Направиха ми ги точно. Април месец ших пердета в Хармония и в още един магазин за който по-горе в темата питах. И в двата магазина ми сгрешиха дължината на някои от пердетата и се наложи поправка. Уших ги там понеже в Хармония имаха промоция безплатно ушиване, а в другия магазин нямаха налични платовете и трябваше да чакам много ако сама реша да си го шия, а те се ангажираха да ги ушият за срока в който ми трябваха.
Ако отидеш с платовете на място в ателието ще ти качат колко ще ти струва, но на мен ми излязоха много по-евтино откъдето и да съм питала. Ако то е удобно мястото можеш да ги пробваш.

# 92
  • София
  • Мнения: 5 477
Аз съм на вълна пердета,холни си взех от Икеа,в спалнята смятам да сложим вертикални щори,но за кухнята още нищо не мога да си харесам.
 Бихте ли споделили вашите кухненски пердета откъде са закупени?

# 93
  • Мнения: 2 812
В магазин на Екзарх Йосиф, ушито и готово за слагане, от рода на ето това:

# 94
  • Мнения: 373
Искам да сложа в кухнята пердета тип памучна дантела или пък само отдолу да са с дантела. Знаете ли откъде може да се поръча такъв плат?
Нещо подобно :
или такова: http://www.rivafashionbg.com/userfiles/productlargeimages/product_4880.jpg

# 95
# 96
  • Мнения: 373

Благодаря, но ми се иска нещо по-евтино. 70 лв./м ми идва много. Може би ще използвам варианта с дантела отдолу. Някой има ли такива пердета да пусне снимка?

# 97
  • Мнения: 1 109
Аз бих се разходила по секънд хенд шоповете, често има много добри пердета, при това нови.

# 98
  • Мнения: 1 483
На какво разстояние от радиатора да са пердетата, за да не се увредят? 5см стигат ли? А пред тръбите?

# 99
  • София
  • Мнения: 757
Момичета, имам един въпрос. На прозорчето на кухнята, което е зад мивката /70*140/ искам да сложа щора от лен, каквито са и пердетата на останалите прозорци в стаята. Имате ли идея шивач може ли да я ушие или кои и как. Много е лошо да искаш нещо, а да не знаеш как да го получиш  Embarassed

# 100
  • Мнения: 5 618
И в нас сме на вълна пердета, т.е. аз... ММ само чака решението ми.
За детската много ми хареса това
http://tac.bg/bial-voal-cvetni-tochki-08167-p-16316.html
с лилави завеси.
Самата стая е с мебели в цеят астра и светли стени.
Но не разбирам височината е голяма, а аз ги искам къси, това нещо коригира ли се.
Друг лаишки въпрос да се ползва височината за дължина?

# 101
  • Мнения: 411
Момичета, имам един въпрос. На прозорчето на кухнята, което е зад мивката /70*140/ искам да сложа щора от лен, каквито са и пердетата на останалите прозорци в стаята. Имате ли идея шивач може ли да я ушие или кои и как. Много е лошо да искаш нещо, а да не знаеш как да го получиш  Embarassed

лесно е да се ушие, но как ще я закачиш? пердетата как са закачени?

# 102
  • Мнения: 71
Моля за съвет какво да сложа на този прозорец (на спалня е)? Стаята е малка и сякаш по ще подхожда късо перде? Дали е добре да са две(тънко и плътно) или едно (не ми се иска да се вижда през него). Но най ме притеснява формата на прозореца. Щори не искам. Моля за идеи!

# 103
  • Мнения: 411
Моля за съвет какво да сложа на този прозорец (на спалня е)? Стаята е малка и сякаш по ще подхожда късо перде? Дали е добре да са две(тънко и плътно) или едно (не ми се иска да се вижда през него). Но най ме притеснява формата на прозореца. Щори не искам. Моля за идеи!


вземи си от икея и ги закачи на тавана, като разгледаш ще намериш снимки на закачени икейски корнизи в тавана, май и в каталозите съм виждала, ако имам време ще ти потърся снимка - ще стане страхотно и с тънко и с дебело перде и спалнята ще се получи много кокетна

стаята малка ли е, прозореца близо ли ще е до леглото?

# 104
  • Мнения: 71
Моля за съвет какво да сложа на този прозорец (на спалня е)? Стаята е малка и сякаш по ще подхожда късо перде? Дали е добре да са две(тънко и плътно) или едно (не ми се иска да се вижда през него). Но най ме притеснява формата на прозореца. Щори не искам. Моля за идеи!


вземи си от икея и ги закачи на тавана, като разгледаш ще намериш снимки на закачени икейски корнизи в тавана, май и в каталозите съм виждала, ако имам време ще ти потърся снимка - ще стане страхотно и с тънко и с дебело перде и спалнята ще се получи много кокетна

стаята малка ли е, прозореца близо ли ще е до леглото?

Стаята е малка, но от прозореца до леглото има метър. Сега ще ги погледна тези корнизи, благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт