Пердета - 9

  • 150 589
  • 829
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 20
И аз съм така,тежко е за цял апартамент да го измислиш.Тези Елле хоум не са ли много скъпи...? newsm78

# 61
  • Мнения: 22 880
И аз съм така,тежко е за цял апартамент да го измислиш.Тези Елле хоум не са ли много скъпи...? newsm78
Скъпи са,модели,които има там ги намерих с по 30лв.разлика надолу в други магазини.

# 62
  • София
  • Мнения: 20
Бихте ли споделили за тези изгодни магазинчета Hug

# 63
  • Мнения: 22 880
Бихте ли споделили за тези изгодни магазинчета Hug
Ами на предната страница писах къде знам или съм била да гледам пердета.Бих добавила Декор център на Околовръстното и един магазин на Раковска ,частта между Дондуков и Сливница.Също така много хубави,но адски скъпи платове има в един магазин до Южен парк,води се бул.Арсенаски/блоковете от ляво на централен вход на парка,малко по-навътре,през рекичката/.В Ikor имат пердета .
 Не са изгодни ,но някои платове се намират с голяма разлика в цените в различните магазини.Един и същи плат в магазин на Екзарх Йосиф и магазин на Дом хармония на Пиротска,бяха с разлика 40лв. повече във втория магазин.
  Хубави неща гледах в магазинът срещу МОЛ София,на Опълченска ,консултантът е много любезна.Аз още не съм избрала и продължавам търсенето.)))
 

# 64
  • София
  • Мнения: 30 142
Аз търся хубави магнити за пердета. Да има разнообразие и избор. Гледах по Пиротска, гледах в "Дом Хармония", но нещо не ми харесаха.

# 65
  • Мнения: 4
Здравейте!Искам и аз да помоля за съвет за перде за хол...
Мебелите са бяло и черно,какъв цвят освен бяло да са пердетата,иска ми се да е нещо различно от бяло и черно...

# 66
  • София
  • Мнения: 20
Здравейте,моята секция е черно и бяло,а пердетата са ми в златист цвят,също и в килима имам такъв.Ако искате дайте имейл да ви изпратя снимки.Поздрави,Катето

# 67
  • Мнения: 148
Момичета доколко е практично да използвам магнити, за да повдигам пердетата пред радиаторите за зимния период? Май не искам щори, а и не искам съседите дя ме гледат, хихи

# 68
  • Мнения: 376
Супер, че ви намерих. Къде във Варна мога да намеря плат блекаут? Трябва ми нещо, което да ми направи от деня нощ, но да не е щори. Намерих в Домко, другаде дали има?

# 69
  • Варна
  • Мнения: 152
Супер, че ви намерих. Къде във Варна мога да намеря плат блекаут? Трябва ми нещо, което да ми направи от деня нощ, но да не е щори. Намерих в Домко, другаде дали има?

В КАМКО може да погледнеш.

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 97
Здравейте,
на тема пердета съм, но направо съм отчаяна. Търся бял лен (може и с изкуствен примес) - за тънки пердета и за завеси. Обикалям по магазините (Пловдив), но никъде не мога да намеря. По сайтовете също. Ако някой е срещнал подобни, нека пише, дори в друг град Simple Smile

Последна редакция: пт, 02 окт 2015, 21:49 от Bloody_Marry

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 890
Молбата ми е до момичетата от София или тези, които са търсили пердета в Икеа - тъй като на мен ми е далече, моля да споделите мнение за тези мрежести пердета - http://www.ikea.bg/textiles/Curtains-and-blinds/Curtains/6783/7914/. Стават ли за съчетание с плътни завеси –прозореца е 2,80.

# 72
  • София
  • Мнения: 30 142
Ние имахме плътни памучни завеси от ИКЕА. Твърдо не съм доволна. След първото пране се обезформиха. Бяха изпрани според указанията на етикета.

# 73
  • Мнения: 1 109
Здравейте,
на тема пердета съм, но направо съм отчаяна. Търся бял лен (може и с изкуствен примес) - за тънки пердета и за завеси. Обикалям по магазините (Пловдив), но никъде не мога да намеря. По сайтовете също. Ако някой е срещнал подобни, нека пише, дори в друг град Simple Smile

Здравей, ходила ли си в Cacadu? Ама в склада им? Тук в софийския има доста голямо разнообразие от платове, има и лен.

Иначе за София - срещу Принцес има един голям магазин за втора употреба. В дъното му има втори, в който продават нови стоки - платове за пердета, хавлии и покривки. Има доста добри неща на видимо по-ниски цени, отколкото по останалите магазини.

# 74
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 707
Някой поръчвал ли е пердета от магазина Елира на "Княз Борис I" N137? www,elira.eu Имат хубави платове, но не знам дали мога да им се доверя.

Общи условия

Активация на акаунт