Пердета - 9

  • 150 561
  • 829
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 70
Честно нямам идея тези термини какво значат Anguished, но на тавана имам:
Скрит текст:

С това този тип пердета стават или? https://www.ikea.com/de/de/catalog/products/70260768/?cid=ps%7Cd … &gclsrc=aw.ds

# 481
  • Мнения: 554
Здравейте, моля за предложение какви завеси ще отиват на такъв цвят стая( като снимката), спалнята и другите мебели са бели

# 482
  • Мнения: 5 914
Тъмни. Например като бордото на възглавницата или ако не искате топли цветове-тъмно зелено. Но убито-пак на възглавницата има нещо подобно.

# 483
  • София
  • Мнения: 12 006
Бледо розово и/или бяло. Може плътните да са розови, а тънките да са бели или много бледо розови.

# 484
  • Мнения: 5 914
В една стая трябва да има цветови акцент. Ако и пердета та са бяло-розови, стаята ще стане много "бозава". Освен плътните да са наситено розови, но тогава ще заприлича на стая за момиченце.

# 485
  • Мнения: 11 616
Аз бих сложила светло сини, като един от цветовете на възглавницата.

# 486
  • Мнения: 554
Grin благодаря че се включвате с идеи само да уточня, че снимката е примерна за цвета на стените, възглавничката я нямам Rolling Eyes

# 487
  • София
  • Мнения: 2 298
Grin благодаря че се включвате с идеи само да уточня, че снимката е примерна за цвета на стените, възглавничката я нямам Rolling Eyes
Ако нямаш никакъв цветен мотив си направи с какъвто цвят искаш, аз бих избрала бордо или тъмен корал -плътните пердета и от същия плат или нещо подходящо шарено с бордо/корал декоративни възглавнички.
Ако мебелите са снежно бели, тънкото перде да е бяло, или бяла основа с някаква щампа с бордо/корал, ако плътното е едноцветно. Ако плътното е с някакъв релеф, тогава тънкото само бяло.

# 488
  • Мнения: 3 070
Знам, че темата е за пердета, но може ли да препоръчате фирма, която работи с качествени платове и материали при изработката на РИМСКИ ЩОРИ. Нещо не ми се занимава с Гершман, Дом Хармония и сие. Чета лоши коментари.
Благодаря предварително!

# 489
  • Мнения: 19 483
Виж при Камакс, аз ползвам тях и съм доволна. Римски щори не съм си поръчвала.

# 490
  • Мнения: 4
Здравейте. Моля за предложения за тънко перде и плътни завеси за тази стая. Стаята е много светла и слънчева. Проблема е ,че пердетата ще бъдат на стена с голям прозорец и врата към тераса. Притеснявам се завесата, която ще е събрана встрани дали няма да пречи на отварянето на вратата. Със сигурност искам пердетата да са от стена до стена с голям набор  и от тавана до пода

# 491
  • Мнения: 4

 Това са цветовете на стаята, все още не е обзаведена , но мебелите са основно бели. Корниза е таванен ПВЦ с две релси.Колебая се между сиво, бяло, синьо. Моля за препоръки😜

# 492
  • Мнения: 39 316
Сиво, тюркоаз, беж, марсала....

# 493
  • Мнения: 5 914
Спалнята ми е източна с вратопрозорец на цялата стена. Стаята е с бели стени и светлобежови мебели. Сложих тъмно шоколадови завеси/не че ти давам идея и ти така да направиш/. Имаше възражения, че ще е тъмно, мрачно и т. н. Нищо подобно. Изключително съм доволна. Стоят като акцент, а всяка стая трябва да има такъв. Сутрин, въпреки грейналото слънце, създават сумрачна атмосфера. Та в този ред на разсъждения, при наличната у вас цветова гама аз бих сложила много тъмно синьо-като най-ляво и най-дясно на снимката ти. И тънкото перде-бяло. Би могло и сиво, но според мен стаята ще стане много "бозава".

# 494
  • Мнения: 6 290
Аз бих сложила жълто или златисто-това от тапета, не виждам какъв точно е цвета.
Стаята има нужда от малко топлина, която със синьото няма как да се получи
Всички по-големи магазини дават мостри да си занесеш на място и да пробваш. Така че може долу-горе да се прецени и така

Общи условия

Активация на акаунт