Какво харесват жените в един мъж?

  • 3 522
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 650
Погледът! Очите са единствената видима част от мозъка, погледът издава какво  и колко има там, стига да можеш да го "видиш" с твоята видима част. Всичко друго от видимото е възможно да бъде променено и не вдъхва нищо, освен моментен комфорт или обратното.

# 16
  • Мнения: 8 962
Излъчването като цяло.
Хигиената.
Как ми говори.

# 17
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Да питаш жена,какво харесва и как иска да бъде свалена
е все едно ловец да пита сърна как да бъде отстреляна...

Последна редакция: вт, 03 сеп 2013, 14:37 от Labrador

# 18
  • Мнения: 2 650
Ми да пита - сто процента след обяснението на сърната, ловецът ще нацели елен Mr. Green

# 19
  • Мнения: 14 654
Наскоро един пусна подобна тема, нещо от типа "какво кара една жена да поиска да спи с един мъж?" и стана ясно, че има мъже, които никога няма да накарат нито една жена да иска да спи с тях, каквото и да направят. Просто лош зар от съдбата. Ако има писклив глас примерно, никоя няма да го хареса, колкото и страхотен да е иначе. Или ако има цици.

# 20
  • Мнения: 6 214
Наскоро един пусна подобна тема, нещо от типа "какво кара една жена да поиска да спи с един мъж?" и стана ясно, че има мъже, които никога няма да накарат нито една жена да иска да спи с тях, каквото и да направят. Просто лош зар от съдбата. Ако има писклив глас примерно, никоя няма да го хареса, колкото и страхотен да е иначе. Или ако има цици.
Хм. за всеки влак си има ...
Амии кои са жените, с които никой не ляга тогава?  newsm78

# 21
  • Мнения: 62
Амии кои са жените, с които никой не ляга тогава?  newsm78

Не знам кои са, но лягането все пак не е задължително... и други пози има  Laughing

На мен ми е чудно, защо мъжете постоянно се интересуват какво търсят жените, а не казват какво предлагат  Thinking Ми, кажи какво  предлагаш, пък тогава искай мнение дали има интерес към предлаганото.
Иначе каквото и да кажат, че харесват жените, пак може един мъж да не разбере дали  точно той има някакви шансове да бъде харесан  Naughty

# 22
  • Мнения: 2 457
 Tired Егати баналния въпрос.
Тук да не е Козмо. Rolling Eyes
 Ако още не си разбрал отговора на тоя въпрос, значи или си все още на 5 г. или си тотално зле.

# 23
  • Мнения: 2 401
За нищо не ставате вече, и многото кинти не ви спасяват.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 18 006

 А за вътрешния вид Laughing ми е важно да му имам доверие.
Да предизвиква доверие? Или да заслужава?  Grinning Кога му имаш доверие?

Няма правило. Да е доказал, че може да му се има доверие. 

# 25
  • Мнения: 3

 На такъв въпрос трудно се дава конкретен отговор!

# 26
  • Мнения: 8 830
Никога не мога да дам отговор на този въпрос, не знам. Не ме привлича определен типаж, нито определено качество, нещо в излъчването е обикновено, което дори не мога да определя точно.

# 27
  • Мнения: 6 214
Да е доказал, че може да му се има доверие. 
Да, ама за това трябва да го поопознаеш. Не е качество за първоначално привличане.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 18 006
Да е доказал, че може да му се има доверие. 
Да, ама за това трябва да го поопознаеш. Не е качество за първоначално привличане.

Не съм разбрала, че става въпрос за първоначално харесване. Пък като чета първия пост, разбирам че по-скоро става въпрос за познанство без да сте се виждали наживо.

# 29
  • Мнения: 6 214
Да е доказал, че може да му се има доверие. 
Да, ама за това трябва да го поопознаеш. Не е качество за първоначално привличане.

Не съм разбрала, че става въпрос за първоначално харесване. Пък като чета първия пост, разбирам че по-скоро става въпрос за познанство без да сте се виждали наживо.
Да, ако е така, съм съгласна много даже. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт