Какво харесват жените в един мъж?

  • 3 531
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 211
Никога не мога да дам отговор на този въпрос, не знам. Не ме привлича определен типаж, нито определено качество, нещо в излъчването е обикновено, което дори не мога да определя точно.
Точно същото и при мен.

# 31
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Да питаш жена,какво харесва и как иска да бъде свалена
е все едно ловец да пита сърна как да бъде отстреляна...
Хахаха.. Това май е поредната мъжка заблуда. Никога не съм се чувствала като "сърна за отстрел", бидейки сваляна от някого, дето ми харесва.

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 13 593
Не е нещо конкретно, обикновено съм впечатлена от излъчването - трябва да лъха на мъж, секс и нежност едновременно (не мога да го определя по-точно). Харесвам груби мъже...

# 33
  • Мнения: 4 696
Наистина въпроса е труден, но все пак аз категорично мога да кажа, че харесвам високи мъже, никога не са ми правили впечатление ниски, също така чувството за хумор за мен е много важно! Е, тава естествено са минимум критерии Grinning

# 34
  • Мнения: 4 569
Авторе, мен не мЪ кефиш!
Стар си, косата ти е малко и не си мой тип /как да кажа че си дебел/.
 smile3502

# 35
  • Мнения: 41
Авторе, мен не мЪ кефиш!
Стар си, косата ти е малко и не си мой тип /как да кажа че си дебел/.
 smile3502
  Shocked Той пък като те види ще падне, ама от ужас.

# 36
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Висок,тъмен,добре сложен.  Peace С интереси,близки до моите.  Laughing Абе,като по обява   Joy Joy

Харесвам мъже с изразителен поглед.

Всичко е до химия в крайна сметка,каквото и да говорим  Peace

Последна редакция: пт, 06 сеп 2013, 00:40 от contessa24

# 37
  • Мнения: 2 809
Първо впечатление ми правят зъбите, ръцете и обувките. После е цялото излъчване. Химия му се вика...привличане. Нямам определен типаж.

Но мъж с лоши зъби. Ръце като на жена, или къси и дебели или мръсни и с нокти. И остри обувки или каубойски ботуши не може да ме накара да му се усмихна дори  Naughty

Естел, грубо...много. И невъзпитано.

Лабрадор, никога жената не е била обекта. Тя не се от стрелва, ако самата тя не го пожелае, как не го разбрахте това мъжете не знам Rolling Eyes

# 38
  • Мнения: X
Наистина се интерсуваме какво харесвате..................
Харесва ми мъжът да бъде Мъж, а не мъж.   

# 39
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Ръцете,да.Едно от първите неща,които ми правят впечатление след очите.Тембърът на гласа също.

Общи условия

Активация на акаунт