Звездни компромати - 182 част

  • 66 559
  • 751
  •   1
Отговори
# 720
  • USA
  • Мнения: 7 366
Защо пък евентуална бременност на Яна да бъде причината за брак с Петко? На мен ми изглежда като да е луда любов,от онези,които само 2-3 седмици са ти нужни с някой,за да си кажеш - "Искам този човек до себе си,дори и дете мога да му направя/родя веднага."

Не познавам лично двамата,но Петко оставя впечатление на принципен човек,справедлив и уважаван в своя кръг,работен и персонален.Ларж също така,човек на купона,динамичен...като Яна.

# 721
  • Мнения: 4 864

Сега вече се надявам Орли и Никол да се вземат - като Кен и кукла Барби са.   Grinning
Скрит текст:

И от мен един глас Simple Smile

# 722
  • Мнения: 4 199
Досега доста двойки, които не са ми пасвали, без да мога да конкретизирам и причина, са се разделяли, Петко и Яна никак, ама никак не ги виждам в дълъг брак...А Орлин и Никол са някакъв разкош, ако стане нещо между тях за мен биха били най-нежната и красива двойка Heart Eyes

# 723
  • Варна
  • Мнения: 10 628
За мен тези сладури са Барби и Кен

# 724
  • Мнения: 4 864
За мен тези сладури са Барби и Кен

Стига да не говорят...според мен..

# 725
  • Sofia
  • Мнения: 26 592
  Laughing права си...мъка е да им схванеш казаното...тембъра на Ники е някак монотонен,а Саня като започне само да си оправя косите и говори все едно чете на аутокюто

Иначе са хубава двойка,харесвам ги само визуално обаче  Mr. Green

# 726
# 727
# 728
  • Мнения: 14 507
А в лицето вече е като робокоп, на колко години е, че е решила че има нужда от толкова ботокси, филъри и опъвания ooooh!

# 729
  • Мнения: 5 892
Ужасна е Силвия откъдето да я погледнеш. Бива ли толкова да се изостави- дрехи, прически- всичко й е от зората на фолка.
И на мен ми харесва новото носле на Емилия, по-назад я пуснах бяла, с тъмна коса и червено червило... Peace

# 730
# 731
  • До морето
  • Мнения: 7 152
Е бива ли на такъв голям г*з да си сложиш пола с волани  ooooh!

За Силвия иде реч!

# 732
# 733
  • Мнения: 5 892
само шал с пендари й липсва... ooooh!

# 734
  • В Космоса
  • Мнения: 9 883
Никол Кидмън се е сблъскала с велосипедист ли, що ли? Thinking

Николчето и Орлин ще бият Бранджелина по хубост! Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт