Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 379
 Whistling не ли тъй  Joy Joy Joy
Скрит текст:

# 181
  • някъде из Врачанско
  • Мнения: 711
здравейте и аз да се запиша в новата тема, поздрави сърдечни и голямо благодарско на Зизу за новата къщичка,  bouquet newsm68   нема да те оставим без книги, нощите вече стават дълги, пък и е студено днес, та сега ще му удариш едно яко четене ,да не настинеш, че глеам вирус пълзи из темата, вземай витамините навреме
 
Скрит текст:
   
  според мен пърцуца ,текла от казан часове наред, отлежала поне 60 дена, а дано Joy

# 182
  • София
  • Мнения: 379
А боя между Емко и Каптана си го представях със следния музикален фон
Скрит текст:

  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 183
  • Мнения: 26
Йо Hug

Отваряте на собствена отговорност Thinking Sunglasses  иии..........."всяка прилика с познати лица е случайна"

# 184
  • София
  • Мнения: 379
Йо Hug

Отваряте на собствена отговорност Thinking Sunglasses  иии..........."всяка прилика с познати лица е случайна"

Въйййййййй нии сме съ развихрили вечи  Party Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy

# 185
  • София
  • Мнения: 379
Ама къде са всички  Shocked newsm78
Скрит текст:

  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 186
  • Pleven, Bulgaria
  • Мнения: 338
ох,Зизу с глас се смях на този анализ или разказ по картина  Joy Joy
я го вижте какъв разярен бик е,че учителя Левенте е возил цяла нощ неговото севгили  hahaha

ама и той ем вози чужди жени,ем се бие с мъжете им после.Е каква е тая логика  newsm78

# 187
# 188
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 977
Ама къде са всички  Shocked newsm78
Скрит текст:

  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Зизу ни умори от смях.

Скоро не ни чакай!

За презареждане на батериите ще са ни нужни няколко часа. hahaha

# 189
  • Мнения: 2 786
Зизу,  rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao

Не мога да се спра  Joy Joy Joy и  eye of the tiger как пасва  Hug Joy Joy hahaha Joy

Еми, чудите се, ама аз налагам компреси, билки, целофан и Каптана е КуКурек  smile3533

А Ирчик що изчезна, полага грижи за Емко  newsm62 hug

Пипе, страхотен DJ си, go on  Hug Hug Hug

# 190
  • Мнения: 5 591
Добър вечер!

Зизу,благодаря за новата тема!  bouquet


# 191
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Ама къде са всички  Shocked newsm78
Скрит текст:

  Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Под масата от rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo немоем се запрем.

# 192
  • някъде из Врачанско
  • Мнения: 711
вълнуващ си беше този епизод, верно,че можеха още малко да се побият, гледам че шефката Зизу го е предала по-арно от сценаристите, много е живописно, аферим,  мен пък ме натъжи лошото отношение между невбахар и левент, каква студена майка е само, и до последно не можа да сближи синовете си, тази фабулна линия остава малко встрани, щото и аз се вълнувам от постъпките на фери и емир, но тя искаше да се надскочи-себе си, същността си, спомнете си откъде идва, кой е нейния свят,култура-за тях непорочността е всичко, най-ценното им и тя искаше да го подари на любимия си, но не сполучи с начина, чудя се само на отговора на богатия и разглезен емир-той пък е свикнал да си хапва мацки и да не замисля, но явно вече  е поумнял и двенал коя е тя, какво представлява, затова с такъв хъс се бие и отстоява, не е само ревността, но и голямата любов го движи, евала,че ще се завърне и ще купи апартамента, иначе как ще продължим да се вълнуваме

# 193
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Зизу, домашните ме пратиха на лекар.  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Аз добре предлагам да се преведе твоето творчество, ама няма как да стане тази работа.
Джансуто от приклек вдигал Joy Joy Joy Joy Joy

# 194
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 383
Хайде тайфа лека нощ от мен.До утре за кафето.
Боже при нас какъв вятър духа  ooooh!ужасТ направо

Общи условия

Активация на акаунт