В момента чета ... 21

  • 44 267
  • 753
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 486
Започнах третата изляза в БГ книга от тази авторка. Първите две ми харесаха, а така както върви и тази ще е хубава!

http://www.bgbook.dir.bg/bookimg/40299.jpg

Ще чакам с нетърпение отзива ти, защото и аз съм й хвърлила око. Чела съм само "Ключът на Сара", но много ме развълнува.
Ще пиша, но междувременно, ако ти попадне прочети и другата й книга(издадена в БГ): "Тайната на семейство Рей" Peace

# 106
  • Мнения: 1
Здравейте! Някой чел ли е "Животът на Пи" - Ян Мартел? Гледах филма, не ми хареса много, но може книгата да е по-добра?...

# 107
  • София
  • Мнения: 6 225
Аз съм подхванала Дан Браун и Ад.
Снощи дочетох Девиците от Рая, беше ми интересна. Не знам защо бях решила, че става дума за харем и че се разказва за отдавнашни времена. Изненада не беше неприятна  Laughing.

# 108
  • София
  • Мнения: 5 250
Аз съм подхванала Дан Браун и Ад.

Недей бе, Вени  ooooh! !

# 109
  • София
  • Мнения: 6 225
Аз съм подхванала Дан Браун и Ад.

Недей бе, Вени  ooooh! !
hahaha
Тъкмо си я добавих в GR и ти видях едната звездичка.

# 110
  • София
  • Мнения: 5 250
Да. Там съм и написала цялостното ми мнение за тази книга.

# 111
  • Мнения: X
Започвам я.

# 112
  • Мнения: 5 776
Вени***, не я слушай  Naughty. За книга за пълно губене на време си е супер, а и има чудесно описание на Флоренция  Laughing
Аз от време на време вкарвам такива, за да оценя свестните  Flutter

# 113
  • Мнения: 2 848
Аз съм подхванала Дан Браун и Ад.
Недей бе, Вени  ooooh! !

 Shocked Еее, що така бе Кали ...Аз си я пазя като десерт  Crossing Arms

# 114
  • Мнения: 544
Я да дойда и аз в новата тема Simple Smile
Докато кръстосвам из БГ-то тотално съм ви изпуснала.
Междувременно прочетох трилогията "Игрите на глада". Първата-уникална, втората "Възпламеняване"-не толкова, но все пак много добра, третата "Сойка-присмехулка" ме разочарова.
Четох мнения в good reads...и не съм единствената, която мисли така

Сега съм зачела "А планините ехтяха". Нямам очаквания да е като Ловецът на хвърчила, която за мен е най-добрата книга на автора, а и не съм чела ревюта....да видим

Последна редакция: нд, 08 сеп 2013, 23:42 от kathrin

# 115
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 918
Страхотна нова тема с чудесна картинка!

Не съм ви чела отдавна, защото бях на път. Ще наваксам през следващите дни.

Днес започнах "Под свещеното дърво".

# 116
  • Мнения: 38
Здравейте! Някой чел ли е "Животът на Пи" - Ян Мартел? Гледах филма, не ми хареса много, но може книгата да е по-добра?...
Чела съм я преди няколко години. Хареса ми много и като замисъл и като начин на писане. Но не съм гледала филма, за да ти кажа дали е съвсем по книгата. Ама не вярвам да е чак много различен, така че харесай нещо друго за четене.  Simple Smile

# 117
  • Мнения: 5 776
Ама не вярвам да е чак много различен, така че харесай нещо друго за четене.  Simple Smile
Книгата ми хареса една идея повече, като цяло не се различават съществено, така че съм на същото мнение  Peace

# 118
  • Мнения: 485
Здравейте! Някой чел ли е "Животът на Пи" - Ян Мартел? Гледах филма, не ми хареса много, но може книгата да е по-добра?...
Чела съм я преди няколко години. Хареса ми много и като замисъл и като начин на писане. Но не съм гледала филма, за да ти кажа дали е съвсем по книгата. Ама не вярвам да е чак много различен, така че харесай нещо друго за четене.  Simple Smile

Аз наскоро четох "Животът на Пи", т.е. пробвах да я чета Simple Smile. Не я довърших, беше ми доста скучна и монотонна. Може би не успях да стигна до жизнеутвърждаващата част, но реших да не се мъча  Laughing Филма не съм гледала.

За "Игрите на глада" подкрепям напълно мнението kathrin - с тази разлика, че не си правих труда да чета последната част, след няколко негативни отзива в нета Simple Smile.

# 119
  • Мнения: 10 545
Аз съм подхванала Дан Браун и Ад.
Недей бе, Вени  ooooh! !

 Shocked Еее, що така бе Кали ...Аз си я пазя като десерт  Crossing Arms

Е, явно моят вкус е профански, но за лятно, незадължаващо четиво Дан Браун е чудесен.
Едва ли някой очаква шедьоври и заявки за вечна класика?

По тази причина вероятно ми допаднаха и "Игрите на глада".

"Правек и други времена" не успя да ме грабне. Да, приятна за четене, носи много за размисъл, но ...

Общи условия

Активация на акаунт