В момента чета ... 21

  • 44 267
  • 753
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 114


Благодаря, Ален мак, че ми я сподели ...

# 616
  • Мнения: 398
Сега чета  "Отива една жена при лекаря".

# 617
  • Мнения: 14 887
Завърших

 Измъчи ме, но ми хареса.
 Филма не бих го гледала, предполагам, че е тежък.
Скрит текст:
7/10 е оценката ми.
Нели,бях ти казала преди време ,че книгата ще ти хареса. На мен също много ми въздейства,много повече от филма. Peace
Аз напоследък нямам много време за четене,за което страшно съжалявам,но все пак успявам да попрочета нещичко.
Вчера завърших "Лунен дворец" на Пол Остър. Това ми беше първа среща с този автор. Хареса ми. Интересни истории,разказани по интересен начин,преплитащи се по интересен начин съдби.  Препоръчвам .  Peace

# 618
  • София
  • Мнения: 10 856
Дума Ки на Стивън Кинг  Heart Eyes
страхотно удоволствие, не искам да свършва... а съм любопитна какво ще стане Crazy

Страхотна е нали  Wink И аз много я харесвам!

# 619
  • Мнения: 5 776
Прочетох "Жестокото присъствие на времето", определено не е моята книга.
Скрит текст:
Не успях да опозная добре и да усетя героите. Пък и си признавам без бой, че съм пълен музикален лаик и може би това също ми попречи. Друга причина е, че аз сега се чуствам много по-добре в кожата си от тийнеджърските ми години. Не разбрах защо на всяка цена времето трябва да е жестоко, кой знае като вляза в критическата може и да си променя мнението  Mr. Green
Сега започвам "Чуй ме" на Маргарет Мацантини  Peace

# 620
  • Мнения: 0
Минах на Worth Dying For на Лий Чайлд. Голям фен съм му, а и често вкарва бг жилка в романите си Simple Smile Майтапът е, че преди време гостува на Слави Трифонов в шоуто и обеща да го ползва за прототип, та наистина го направи. В един от романите е двуметров военен с кофти излъчване ... Grinning

# 621
  • Мнения: 1 167
Прочетох "Кратка история на почти всичко". Хареса ми.

Скрит текст:

В момента чета "Да убиеш присмехулник" на Харпър Лий

# 622
  • Мнения: 13
Току що почнах да чета "В крак с онлайн маркетинга" на Джон Рийд. Като имам впечатления ще споделя.

# 623
  • София
  • Мнения: 12 325
Току що почнах да чета "В крак с онлайн маркетинга" на Джон Рийд. Като имам впечатления ще споделя.


Звучи... вълнуващо? Crazy

"Калната река" ми харесва изключително много!!!
Толкова интересни съдби...
До сега не бях чела книга за социалистически Китай и за тази жестока епоха на т.нар. Културна революция.
Някой дали има впечатления от другата книга на авторката, която е издадена на български - "Хиляда години молитви"Thinking

# 624
  • Мнения: X
Прочетох "Жестокото присъствие на времето", определено не е моята книга.
Скрит текст:
Не успях да опозная добре и да усетя героите. Пък и си признавам без бой, че съм пълен музикален лаик и може би това също ми попречи. Друга причина е, че аз сега се чуствам много по-добре в кожата си от тийнеджърските ми години. Не разбрах защо на всяка цена времето трябва да е жестоко, кой знае като вляза в критическата може и да си променя мнението  Mr. Green
Сега започвам "Чуй ме" на Маргарет Мацантини  Peace
А ти на колко години си?
За кои парчета става въпрос?
Дано да не ти се наложи да го разбираш това с жестокостта.

# 625
  • Мнения: 5 776
buttinsky, на 33 съм, знам че имам още много път да извървя ако е рекъл Господ и колелото може да се завърти доста пъти. Но някак тази книга ми остави вкус на безнадежност, а аз все още не съм загубила вяра, че понякога не само в приказките има добър край.

# 626
  • Мнения: 636
Започнах
Скрит текст:
  Peace

# 627
  • Мнения: 1 133
Мнения относно Мартина Кол - опитват се да ми я препоръчат , но аз нещо не мога да я възприема. Моля за съвет! Благодаря!

# 628
  • Мнения: 165
Току що почнах да чета "В крак с онлайн маркетинга" на Джон Рийд. Като имам впечатления ще споделя.

Ще ми е интересно мнението ти. Аз чета ''Малкото е големия бизнес''. Има интересни идеи. Препоръчвам ти и ''Лилавата крава'' като маркетинг идеи.

# 629
  • Мнения: X
buttinsky, на 33 съм, знам че имам още много път да извървя ако е рекъл Господ и колелото може да се завърти доста пъти. Но някак тази книга ми остави вкус на безнадежност, а аз все още не съм загубила вяра, че понякога не само в приказките има добър край.
Щом е така, няма да бързам да я чета и аз.
Писна ми от безнадеждни истории напоследък.

Общи условия

Активация на акаунт