Какво има в София??

  • 2 792
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 114
quote author=Фукла link=topic=73686.msg1273738#msg1273738 date=1139225284]
в София няма нищо, само боклуци и ментета по магазините. Да не говорим за Витошка където същото го има и на Илиенци. Има някакви глупави магазини Mothercare, Premaman, Benetton.Що не вземеш да хванеш самолета сутринта и да си напазаруваш от Париж или Рим, и с вечерния полет се връщаш, аз така правя и само супер готини бебешки работи си купувам само от известни дизайнери. А какво е КК- това да не го прадават по кварталните пазари, само италиански обувки за детето.

Колко му е. Дъщеря ми като не е с дрехи на италиански дизайнер (поне) се правя, че не е с мен. Crazy
Цитат
rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo

# 16
  • Мнения: 1 102
Здравейте момичета,благодаря за отговорите ви.
Под КК имах предвид Колев и Колев. И тук имат представителен магазин, но останали няколко модела които са предимно доста зимни.
Не че имам много пари,но като ходих в София видях че предлаганите детски дрешки са доста повече.Например в Geox в София има много детски модели,а тук само един или два предимно за момичета.Освен това знам че в този сезон има намаление и затова исках да дойда и да напазарувам.Миналата година от Бенеттон бях купила тънка блузка за 17лв.което според мен е приемливо,която все още я носи,просто не е мръднала. По принцип пазарувам от кварталните магазини, но и купувам някои по-хубави дрешки,за навън.А обувки задължително хубави.Цената няма значение,мъжа ми е плоскостъп и затова не искам и малкия да е така.
А в Пловдив хубави(качествени) обувки не мога да намеря.Само маратонки.Пишете ми за намаленията моля.  bouquet

# 17
  • Мнения: 5 228
Сега по темата, майтапа на страна.   bouquet
За обувките съм съгласна с теб, важно е да са качествени. Има един магазин на Витошка, в търговски център Витоша,срещу Битсиани. Там има голям избор хубави детски обувки (Paqpa, Minimen), аз съм се интересувала от по-малки номера, но мисля, че имат и за по-големи деца. В същия търговски център има и магазин на КК. Има един магазин в ЦУМ, в който има страхотни обувки, но цените започват от 100 лв. Там също има щанд на КК.
В Бенетон, особено по време на намаленията, можеш да намериш много хубави дрешки на изгодни цени. Аз предпочитам да пазарувам от магазинчета, в които продават маркови дрешки, шити на ишлеме, на цени с пъти по ниски от тези във фирмените магазини. Тези магазинчета обаче не са в центъра. Ако те интересува, ще обясня къде са.

# 18
  • Мнения: 1 102
Сега по темата, майтапа на страна.   bouquet
За обувките съм съгласна с теб, важно е да са качествени. Има един магазин на Витошка, в търговски център Витоша,срещу Битсиани. Там има голям избор хубави детски обувки (Paqpa, Minimen), аз съм се интересувала от по-малки номера, но мисля, че имат и за по-големи деца. В същия търговски център има и магазин на КК. Има един магазин в ЦУМ, в който има страхотни обувки, но цените започват от 100 лв. Там също има щанд на КК.
В Бенетон, особено по време на намаленията, можеш да намериш много хубави дрешки на изгодни цени. Аз предпочитам да пазарувам от магазинчета, в които продават маркови дрешки, шити на ишлеме, на цени с пъти по ниски от тези във фирмените магазини. Тези магазинчета обаче не са в центъра. Ако те интересува, ще обясня къде са.
Благодаря ти за сведенията,но мисля че няма да мога да се отклоня от Витоша,не знам вашите как са но моя мъж много не обича да пазарува. Би ли ми обяснила къде е търговския център на Витоша.

# 19
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Мюрвет, ако не те притеснява, че е в Пловдив, а не в София - ще ти кажа 2 магазина с дрехи, шити за ишлеме. В единия има дрешки, шити за Германия, предимно трико. Другият е с марки като Old Navy, Gap baby и т.п. И от двата купувам много качествени неща на изключително добри цени.

# 20
  • Мнения: 179
Мюрвет, ако не те притеснява, че е в Пловдив, а не в София - ще ти кажа 2 магазина с дрехи, шити за ишлеме. В единия има дрешки, шити за Германия, предимно трико. Другият е с марки като Old Navy, Gap baby и т.п. И от двата купувам много качествени неща на изключително добри цени.

Бу, може ли да споделиш инфото с мен - мен изобщо не ме притеснява да пазарувам в Пловдив!  Hug
Благодаря!   bouquet

# 21
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Aх, знаех си, знаех си, че трябва тихичко да прошепна инфото на Лс на Мюрвет Laughing
Аз съм ги казвала и преди. Единият е м-н Рошко в Кичука (има го в закованата тема). Другият е на ул. Брезовска в Кършияка, магазин за трикотаж и прочие, на страната срещу РПУ-то.

# 22
  • Мнения: 179
Aх, знаех си, знаех си, че трябва тихичко да прошепна инфото на Лс на Мюрвет Laughing
Аз съм ги казвала и преди. Единият е м-н Рошко в Кичука (има го в закованата тема). Другият е на ул. Брезовска в Кършияка, магазин за трикотаж и прочие, на страната срещу РПУ-то.

Благодаря ти!   bouquet И двата не са ми познати, но ще се опитам да ги намеря ...  Thinking

# 23
  • Мнения: 1 102
Абсолютно никакво притеснение от моя страна.Моля те пиши ми координатите им.Как е малката принцеса.Моя звяр с удоволствие ходи на градина.Поздрави  bouquet

# 24
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Мюрвет, аз ги написах по-горе Grinning
В магазин Рошко в Кичук Париж освен стоките на ишлеме има и други, също хубави. В този в Кършияка на ул. Брезовска от съвсем скоро има по-малки размери (92-98), експериментално шиели. Преди това най-малките почваха от 4 годишни.

# 25
  • Мнения: 5 228
Ще се опитам да обясня къде е ТЦ Витоша, с уговорката, че ориентацията определено не ми е най-силната черта. Обаче няма как да не го намериш.
Тръгваш по Витошка от кръстовището със Солунска в посока НДК. Вървиш ок. 50-100 м. (май) и от дясната ти страна ще стигнеш до Битсиани, а от лявата - търговския център. Около Битсиани (също се пада почти срещу ТЦ) също има хубаво магазинче за детски обувки и пантофи, но щяха да го местят, не знам дали още съществува.

# 26
  • Мнения: 1 180
Ох, май не е много по темата, но да ви кажа. На "Солунска" срещу "Crazy kids" има едно магазинче, не знам как се казва - та в него е фрашкано с какви ли не гъзарски детски дрешки, а също и обувчици. Собственичката влачи някакви ишлемета, но има супер готини нещица! Ако си купиш няколко неща, прави отстъпки. Аз последно купих от там обувки "Primigi", блузка, джинси и една тениска. Цените са приемливи, имаше хубави ризки "Бенетон".
Между другото, и в "Crazy kids" също има готини работи, например дънки за 6 г. са 43 лв. А по-към "Витошка" има един магазин "Малечко" и има намаление на много неща - долнище за 10 лв., блузки по 10-12 лв., якенца.
Е, това е от мен!

# 27
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Я и аз да се включа Laughing
 Понеже  Crazy kids всъщност се пада на Ангел Кънчев, а не на Солунска къде насреща е магазинът за който говориш? Срещу него се пада градинката.

Между другото магазин "Рошко", ако е този, който споменава Бу има и в София на Славянска почти на ъгъла с някаква сладкарница. Много е мъничък , ама има симпатични неща.

# 28
  • Мнения: 1 180
А-а, не е на "Ангел Кънчев", сигурно там има друг. На "Солунска" си е, в края от към "Ботев" - като тръгнеш от "Витошка" по "Солунска", посока "Ботев" - по левия тротоар е Crazy kids, а срещу него е това въпросно магазинче.

# 29
  • Мнения: 1 102
Благодаря ви момичета за отзивите,ще запиша споменатите магазини и като успея да дойда в София ще ги посетя. Hug  bouquet Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт