Отговори
# 315
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ренате  Hug Hug Hug
Страхотен е клипът, поподсмърчах си, де, докато го гледах, благодаря  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes 

# 316
  • Мнения: 18 800
пууууу бахти клинча е навън  cold

# 317
  • София
  • Мнения: 379
пууууу бахти клинча е навън  cold

 Hug Hug Ама систър ти дека си та е такъв клинч  Shocked тука камък се пука  Mr. Green Joy Joy

# 318
  • Мнения: 21 201
Зизу, забравих да ти благодаря  bouquet за новата тема, нося ти и четиво. Laughing

Скрит текст:


# 319
  • Мнения: 0
Милото ми ашкъмче този дявол Фериа ми го побърка  ooooh!
newsm45 newsm47

DiBoDa  Hug  bouquet

Кали Hug

Вяра Hugаз сабах печка си пусках у работата Mr. Green

# 320
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
пууууу бахти клинча е навън  cold

Верчи  Hug Да ни си объркала вратата и да си се мушнала у хладилника  Mr. Green
Уж Чепиков му сложи катинар снощи  newsm78

# 321
  • Мнения: 466
Днес имах блиц-контакт с Дзверо, та след многото бачкане и безсъние е завършила в болницата..
 #Crazy

Очаквам в късния следобед  разширена пресконференция с нея, дано не е много зле работата.. Praynig Praynig Praynig

# 322
  • Мнения: 11 820
Ренате, Hug тъкмо хапнах и си пускам пак клипчето ти  Heart Eyes ти загуби се нещо последно време   newsm78

# 323
  • Мнения: 16 938
Довиждане на всички.Ще ми липсвате. Hug

# 324
  • Мнения: 21 201
Релаксче, хубавка е Гиземката, няма спор. Peace

Да бе, не ми се спори просто в момента  Mr. Green Joy
Че ми е мързеливо  Joy


 smile3521 ама какво хубаво видоха  Shocked еми аз съм по-красива от нея, без грим при това  Mr. Green Joy

Малко обективност от наша страна от време на време не е излишна. Wink
Бледоликата си е хубава, сладникаво хубава. Просто не уцели филма. Те, тоя филм, много не го уцелиха, та тя не е единствена. Аксой бей е виновен. Още не съм го довършила ПЕ, но както вече знаете съм от малцината, които го харесват.

newsm10
Хазалчето например е с порцеланова кожа, беличка е и то доста, но това не и пречи да е прелестна.
Скрит текст:
Дано се оправи Дзверчето, много време мина от последната и поява в темата, а то какво било.
Rolling Eyes

# 325
  • Мнения: 11 820
Ох,да и пратиш много целувки и да се оправя бързо и да идва вече при нас,че липсва  Naughty

# 326
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Довиждане на всички.Ще ми липсвате. Hug

Чао, Галче  Hug Приятно и релаксиращо изкарване  Grinning

# 327
  • Мнения: 18 800
Сис на морето съм уж  Joy

ама до обяд слънчице имаше а сега докато отидих до магазина умрях от студ  ooooh! ветрилник е навънка,че и ръми вече току виж някоя буря се изсипе  #2gunfire

Рюне не се и съмнявам в тебе  Joy аз съм затворила всички прозорци и врати та да ми е топличко  Joy

# 328
  • Мнения: 0
Днес имах блиц-контакт с Дзверо, та след многото бачкане и безсъние е завършила в болницата..
 #Crazy

Очаквам в късния следобед  разширена пресконференция с нея, дано не е много зле работата.. Praynig Praynig Praynig

ooooh! ooooh! ooooh!Много поздрави и прегръдки Hug Hug Hug Hugда се оправя бързо Praynig а шефа да го забучи на кол #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 329
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ох, дано Дзверо да не си е спретнала нещо по-сложно и да се оправя бързо  Hug Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт