Не спи спокойно нощем

  • 1 147
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 270
И моето не спи спокойно. А почти всички зъби са излезли.
И аз предполагам, че е от това, че детето е емоционално. Има нощи, в които много се стряска на сън. Аз май вече свикнах Crazy

# 16
  • Мнения: 1 149
Благодаря искрено на  всички мами.Май вече съм по спокойна. newsm51

# 17
  • на село
  • Мнения: 3 926
Не звучи успокоително, но Мая вече е на 1г и 10м и все още не спи спокойно, макар да има подобрение.....
И ние сме така, все още не спи спокойно, но в сравнение с миналата година по това време има значително подобрение.
Аз също съм със сенки под очите, че и ходя на работа на смени...
На Ради и остава да излезнат последните кътници/ 20 -тите/ и се надявам след това да настъпи спокойствие  Wink.
Миналата година давах Хамомила, уж за облекчаване на зъбоникненето, ефект нямаше.

# 18
  • Мнения: 533
Момичета, не звучи много хубаво, но ме успокоихте. Даже сега, седейки и клюмайки глава от недоспиване мислех да питам и аз същото - какви са тези внезапни крясъци, въртене и плачене на сън. Така сме от около 2 седмици и вече се притеснявах какво и става. Ама като чета до кога може да продължи .... ooooh! ooooh! ooooh! Ама знае ли човек какво си преживяват в малките главички!

# 19
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ами моя син още е така, спи само по 7-8 часа, през които ни буди някъде около 20-30 пъти. Няма оправия, не е от зъби, той и като малък се будеше, но допустимото 3-5 пъти, а сега вече е нетърпимо, но да ти кажа, беше ми трудно до първата годинка сега вече свикнах на безсънието. А денем не спи повече от 30мин., ако спи 1 час това си е истински рекорд. Тати и той дежури, понякога ме оставя да си поспя, а той го взима в др. стая, въпреки, че и той умира за сън вече и цял ден дреме на работа, друго решение не виждаме за сега. Но ми казаха, че до 3г., ще се оправи.  #Crazy Говорихме и с педито и тя каза, че имало такива деца, и нейния син бил такъв. Та нямало решение. Надявам се при теб да е моментно и да отмине. Успех!

# 20
Здравейте!Моят син е на 10 месеца и по същия начин много се буди нощем и не иска да спи. Понякога се събужда още в 24ч. и вече се е наспал доволен и щастлив и иска да си играем и като мине един час започва да става кисел и да плаче,взимаме го при нас макар,че всички казват, че не трябва, но какво да се прави омръзна ми да ставам по сто пъти.Пускаме му телевизора и по някое време заспива. Незнам дали това което правим е правилно,но не виждам друго какво. Вие взимате ли децата във вашето легло?И много ли е лошо това,после трудно ли се отвиква?

# 21
  • Мнения: 228
и ние сме така смо че се редуваме една вечер емчо една ники ,аз вече свикнах пробвахме всякакви методи но няма ефект ,дано по натам се оправят нещатата за всички ни  Praynig Hug

# 22
  • Мнения: 337
преди да си легне вечер го остави хубаво да се нареве и да се умори, аз оставям моя по корем и в никакъв случай да не заспива, след това баня и папане и в леглото. Не знам колко е голямо детето ти но и аз имах подобен проблем преди един месец, но сега горе долу се справих с това. успех Peace

# 23
  • Мнения: 1 410
Ние имаме такъв проблем от няколко месеца. При нас обаче, не стига, че не спи спокойно, а и приспиването е кошмар.

Това с оставянето да плаче не върши работа. Колкото повече време минава, толкова повече се дере.

През нощта спи при нас и положението е критично, става през полвин чес, катери се по дъската на леглото, обръща се и т.н. Ако я оставя в нейното легло я намирам в поза - права за решетките.
Дано мине скоро всичко това, защото не издържам вече. Няма кой да ме сменя нощем, кошмар е.
Нито гелове, нито лекарства помагат, или поне при нас.
Ако намерите лек, казвайте.

Общи условия

Активация на акаунт