Добра козметичка? Спешно!

  • 2 723
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Gigi, а слага ли спрей за обезболяване, нещо ме е обхванала тази вълна със обезболяващото newsm78 и колко взема за крака

В този смисъл мога да ти препоръчам Шармант / www.charmant.bg /, козметичката, при която ходя се казва Лили, сред другите има  Sick. Цял триъгълник е 15 лв.. Много са на пръв поглед, но колата маска е коренно различна от стандартните, не веднъж съм писала тук за нея. Аз съм с изключително чувствителна кожа, посинявам при стандартната кола и ставам  Shocked да не ти обяснявам.... За това с цялото си сърце ти препоръчвам за триъгълника специално да отидеш. Аз като тръгнах там, бях бременна  Peace.....
Ако питаш за другите процедури, ммммм може и по-добре. Ако те интересува повече питай  Hug

# 16
  • Мнения: 18 542
Не знам дали е удачно да питам тук, но все пак...коламаската на триъгълника в козметичен салон навсякъде ли се прави или само отпред?  Embarassed

# 17
  • Мнения: 2 142
Чета, аз си я правя навсякъде, никъде косъмче да не остане. от тинейджърка съм голяма манячка. Много ги мразя космите Sick

vadjra, аз наистина се интересувам най-много от триъгълника, защото на краката не ги изтрайвам и през ден минавам с епилатора, та не давам шанс на косъмче да излезе. Но тиъгълника не мога сама, а пък и като започне да ми расте корема съвсем. След лятото започнах да ходя при една козметичка, но последните два пъти се изринах страшно и по една седмица и повече не мога да се оправя  Shocked Та сега искам да отида някъде, където да съм доволна след това. при предната козметичка при която ходех до лятото бях страшно доволна. Нито зачервяване, нито една пъпчица никакъв дискомфорт след това, чувствах се страхотно, за съжаление обаче ми откраднаха телефона, а с него и нейният номер, а се оказа, че си е сменила и местоработата и никой не знае, къде работи!!!
По законите на Мърфи, всичко се случва точно тогава, когато не трябва!

# 18
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Аз посещавам козметичен салон на ул. Момин кладенец № 3, намира се близо до кафене Марая.
Козметичката е много любезна и работи добре. Ако се интересувате от повече информация телефона на салона е 963 28 68

# 19
  • Мнения: 2 142
vadjra, можеш ли да ми напишеш пак, защото не съм чела! Разкажи ми! Може и на ЛС. Плиийс!

# 20
  • Мнения: 2 142
dezyg , можеш ли да ми разкажеш повече. Защо ми я препоръчваш? Колко взима и такива неща... Hug

# 21
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
michel, малко странно може да ти прозвучи, но колата маска е като дъвка, не е на ролки, консистенцията й е гъста, непрозрачна. Нанася се с шпакла /дървена,мисля, че се сменя за всяка клиентка/, оставя се да престои около минута и после се дърпа /много лесно/ с ръка. Ама наистина си представи една голяма дъвка  Laughing, светло зелена. Няма нищо общо с представите ни за кола-маска от соц-годините! Ако имаш някакви притеснения за първия опит, пробвай с мишниците, тъй като и те се водят деликатна зона, използват същата кола-маска!Лили работи понеделник-сряда и петък, можеш да отидеш и при Деси, но моля те не рискувай с другите козметички!Координатите ги има на сайта!
Готова съм за нови въпроси  Hug
Не искам да им правя реклама, но по цивилизования свят, триъгълникът е наистина изключително деликатна зона, на която се гледа сериозно, а лентите са противопоказни в такива случаи!

# 22
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Момичето е младо и много внимателно. Ако ме заболи спира работа или се премества на друго място. Използва 2 вида кола-маска - зелената като дъвка и една във вид на мед. За цели крака, ръце, цял триъгълник, мишници, мустак и чистене на вежди ми взима 43 лв., като цената не е променяна от 3 години.
Когато ще отсъства се обажда по телефона на постоянните клиенти да ги предупреди. 

# 23
  • Мнения: 2 142
Благодаря за отговорите!   bouquet
Изпаднах в чудене, дали да не пробвам първо ваште козметички newsm78

# 24
  • Мнения: 472
аз пък изпаднах в чуденка  newsm78
знам че има 1ва и 2ра зона ама трета коя се води , дупето ли  Wink
цитирам сайта :
Charmant :
Жени - триъгълник
  първа зона - 4 лв.
  втора зона - 8 лв.
  трета зона - 14 лв.
я ме светнете , (там дет не огрява слънце ) Mr. Green

# 25
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Може би първа зона о само оформяне на триъгълника, втора зона е бразилска прическа, а трета зона изцяло чистене  newsm78

michel забравих да спомена, ако това би полиало на избора ти, че при моята козметичка Лили ходя доста манекенки, певици и тем подобни.

# 26
  • Мнения: 472
абе и аз първо така си помислих , ама как правят чертика пък отдолу те пускат с космите и ми се видя малко чудно та въкам да попитам все пак да не взема да се изложя някъде !

# 27
Az живея в кв."Люлин" и от години ходя в един и същ салон,работят две сестри и съм много доволна.Адрес: Люлин 10мр. след магазин ТЕ мисля че е блок 107 има голяма табела,има външни стълби. Cry

# 28
  • Мнения: 1 808
Gigi, а слага ли спрей за обезболяване, нещо ме е обхванала тази вълна със обезболяващото newsm78 и колко взема за крака

Ами маже ме с нещо, май слага.
За крака незнам колко взима, защото не си правя.


Аз и казвам навсякъде. Това означава че и дупето влиза.

# 29
  • Мнения: 2 142
dezyg , това с манекенките и певиците няма да ми повлияе, толкова, колкото ми е много удобно, работя в близост до Марая

Общи условия

Активация на акаунт