Хранителни добавки

  • 6 740
  • 34
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 945

Тук(Канада) са едни от най-продаваните витамини.
http://www.centrum.ca/

# 31
  • Down south
  • Мнения: 7 886
Цитат
Тук(Канада) са едни от най-продаваните витамини.
Тук, в САЩ също са на значителна почит.

# 32
  • Мнения: 1
Za men raboti edna formula ima vsichko neobhodimo i e izcqlo naturalna Vyta Youth

# 33
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
...Тук отоплителният сезон е по 7 месеца, а слънцето е през юни и юли. Август вече е есенен месец, през септември слънце практически няма. Заради това исках да се подготвя за зимния период, защото миналата зима изгубих бройката на това колко пъти се разболях. А съм убедена, че е от климата, защото в БГ никога не съм боледувала с такава честота.

Oт колко време живееш там? Обикновено на организма му отнема време да се приспособи на новата среда, която не е само климат, но и храна, вода. Не избързвай да взимаш много добавки, нищо не е универсално.

# 34
  • София
  • Мнения: 8 044
Бубка, това ще ми е трета зима тук, не съм съвсем отскоро.
Направих изследвания и нивото на вит. Д е ниско, както и предполагах. В англоезичните сайтове моят резултат го водят за deficiency, за тукашните е поднормено. Това е резултатът, след като от близо 2 месеца приемам допълнително вит. Д с магнезий. Преди това вероятно е било и още по-ниско, поради което съм се чувствала и съвсем зле.
Така или иначе, следващата седмица ще ходя до БГ и ще запиша час при лекар.
Слава Богу, засега зимата е относително блага, веднъж седмично преди обяд грее слънце и не ни подпука с многото сняг. Simple Smile
 

Общи условия

Активация на акаунт