„Есента пристъпва с надежда, в две чертички се оглежда“ – Бъдещи мами над 35

  • 20 037
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 325
Аз пуснах цитонамазка миналата седмица и излязох I група...направо бях така  Shocked

# 676
  • Мнения: 8 533
хахаха, те девствените са с Іва група .... да не го даваш да се подмладяваш?

# 677
  • Мнения: 2 603
Даре, и аз много обичах да си пийвам бял и зелен чай, ама истински - от тия дето са на топченца, перли ли ги водят, и се разгъва листо после, обаче четох, че пречат на усвояването на фолиевата киселина, а аз се оказа че имам там бъг...та се лиших от това удоволствие. Може ли и на мен да пратиш тия материалчета за йогата  Hug Сега си пийвам ройбос, кафе инка, и всякакви други билкови чайчета и плодови български.
И аз преди почти 1 год. пуснах цитонамазка, първа група бях, и то точно във връзка с намеренията ни за бебче.  Хаха, и аз ли съм от девствените  Flutter Ах, как се изниза тази годинка...
Аз се опитвам да съм разделна с храненето, доколкото е възможно де, без сериозни залитанки.
Kali_tod , добре дошла и ти при нас  Hug
Добра агитка се заформихме, ама и бременни си имаме, не може да се оплачем, ама да вземат да ни понаръсват ли що, току виж някой прихванал от прашеца  Thinking

# 678
  • Мнения: 10 758
Аз пуснах цитонамазка миналата седмица и излязох I група...направо бях така  Shocked

Супер резултат! Браво!  Hug

Гледам, говорите за диети  Flutter
Аз съм най-доволна от ВМ-НВХ диета - в превод високо-мазнинна нисковъглехидратна диета.
С нея бях свалила за много кратко време едни досадни 2-3 кг.  Peace

# 679
  • Мнения: 2 325
хахаха, те девствените са с Іва група .... да не го даваш да се подмладяваш?

 Joy Аз знаех , че само не раждалите могат да са I  група, ама то 8 години от моето раждане, организма ми забравил  Whistling

# 680
  • София
  • Мнения: 2 901
Привет и напред с късмет!

Благодаря за топлото посрещане, надявам се на голям късмет сред вас. Предния път ми се получи, като се записах в актуалната тогава темичка - дано и сега намажа.

Честно казано, откакто прочетох и за вашия опит с изследванията, доста повече се успокоих. И ядосах - но по-добре да си ядосан, отколкото уплашен, нали?

Виждам, че се черпите. Пожелавам да завалят тематичните почерпки и да се засили текучеството в тамата!

# 681
  • Мнения: 8 533
Черпим се като стой та гледай Simple Smile) Ели се грижи да не заслабнем виртуално Simple Smile)

ValentineMM, нито да си уплашен, нито да си ядосан е добре. Най-добре просто да приемаш света около себе си. Един вид да си като страничен наблюдател и да констатираш.

# 682
  • Мнения: 26
Здравейте  Simple Smile
Аз бях изчезнала за малко....ама  то беше  защото  главата ми пуши:))))))))))
Сега  обаче   иммам нужда от  съвет  ..ако има някой запознат   с  темата ...  аз  съм в 5-та седмица  , обаче ми  откриха  някакви бактерии в  урината и ми изписаха  антибиотик Sad  Много ми е тъпо да  го пия , но явно ще  трябва , защото доктора каза , че може да направя някоя  бъбречна криза , което  по-лошо...четох тук  доста за антибиотиците каквото намерих , но  специално за  този  Амоксицилин нищо конкретно не  прочетох ...дали случайно някоя  от вас  знае  нещо..  вярно , че  доктора  ми го   изписа , но все пак ми е  тъпо Sad  а  не  съм в  Бг  ....и  така .....

# 683
  • Мнения: 314
Шемет, докторът нали знае, че си бременна. Предполагам, че го е взел предвид. А съм чела доста коментари, че понякога е по-добре да се излекува инфекцията (с антибиотик), защото иначе би имало по-сериозни последици.
Не се трвожи. Пък ако имаш възможност консултирайсе и с друг лекар.

# 684
  • София
  • Мнения: 2 901
Аз съм пила антибиотици като бременна, но този ми е непознат. Той може и да си е местен някакъв за страната, но ако лекарят ти знае за състоянието ти, значи го е взел предвид.

# 685
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Ееее, недейте така де, те са млади - кексят се по два-три пъти на ден. Лошо няма!
Моят старец не може вече толкова пък и аз май вече не настоявам чак така...  newsm27 newsm27 newsm27

А, не така! Така не! Naughty
Аз, когато правехме първото дете (на 26), бях много по-вяла в исканията си, просто ми се искаше бебе, а другото си беше инструмент. А сега... ми, вярно си е, че жените с годините стават по-сексуални.
А и "моят страрец", хи-хи, е с три години по-млад от мен. Joy Joy Joy

# 686
  • Мнения: 26
Мерси за  бързите  реакции :*
Знае доктора  , да ...даже  това ми е  гинеколога , който ми  ги изписа ....каза , че пеницилина  е  препоръчителен за бременни  , а този  амоксицилин е  от  неговата  група ......ама на мен от вътре ми е  едно свито...точно сега  в  началото , когато най не  трябва .... 5-та седмица Sad обаче си давам сметка , че инфекция  е  по-гадно ......  Sad

# 687
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 305
Въпрос към Маичка и Шемет - Момичета да ви слагам ли в списъка на бъдещите мами за новата тема?

# 688
  • Мнения: 26
Ами   живи и здрави ...защо не Simple Smile))))))))))))
Само сега  да се размине всичко  с  тези  бактерии и антибиотици и глупости Sad аз на  14ти  октомври съм пак  при доктора  и вече каза  , че  трябва да имаме  тупкащо  сърчице ....Simple Smile))))))))))) Дай Боже Simple Smile

# 689
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 305
Идеята ми е, че новата тема най - вероятно до понеделник ще я пусна, ако искате като чуете сърчица живот и здраве в по - следващата да ви включа, а ако искате още в тази  Hug

Общи условия

Активация на акаунт