Нова снежна февруарска седмица: 6 - 12.02.

  • 6 295
  • 166
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 4 887
Ето и първите снимки...
Сега ги вижте и после ще ги преместим в някоя тема, специлано за снимки и срещи.

('http://www.snimka.bg/album.php?album_id=21917')

Последна редакция: сб, 11 фев 2006, 23:20 от gabiplus

# 136
  • Мнения: 1 520
Ей, колко сте бързи и със снимките. Разгледах ги с интерес, много сте сладки. Колко съжалявам че не успях да дойда и аз, но , уви, дано следващия път.
Аз разпознах само Силвето, че с нея се знаем, но и другите сте много сладки.
 Laughing Laughing

Последна редакция: сб, 11 фев 2006, 19:35 от elinger

# 137
  • Мнения: 3 743
Ели, да знаеш за другия път ще имаш неизвинено отсъствие smile3521, това важи и за другите неприсъствали....те си знаят кои са Wink
Беше страхотно  bouquet е не успях да поговоря с всички мами, но другия път Hug

Следващата среща кога ще е? Да казват bebiradi и bim_bam Simple Smile

# 138
  • София
  • Мнения: 2 262
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=5942&AlbumId=41157
ето дано ви харесат снимките, имайте предвид, че до сега ги намалявах и обработвах!
Има ги и в по-добро качество, но нямах нерви да ги чакам големи да се качват!
Много ми беше приятно с вас!

# 139
  • София
  • Мнения: 1 677
Много благодаря на организаторките за хубавия обяд!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Радвам се,че се запознах с вас,мили майки!Съжалявам,че не успях да поговоря с всички ви,но ...някой друг път.Нали идва женския месец!?Може пак да си организираме нещо,а?
С много обич! Heart Eyes
Бъдете щастливи!!!
Теди Laughing

А снимките са супер.Благодаря и на фотографите!

# 140
  • София
  • Мнения: 2 357
Даа, и на мен много ми хареса срещата и ми беше изключително приятно.  Hug
Не можах да се запозная с всички, някои ми бяха много далече, нооо се надявам другия път да успея.  Grinning
Светлето нещо ми избяга по тъч линията  Confused , ааа да не се повтаря !!!  Heart Eyes Hug
Страхотни сте.

# 141
  • Мнения: 1 271
Хей добро утро как е като след   bigdance2купон? Laughing
И аз бях като отвързано кученце  Heart Eyes. Дано скоро пак се видим, че такъв сладък мохабет не е за оставяне.
Дени и аз осъзнах че можех да седна малко по-близо до теб, но другия път или като се постопли ще дойда да ви видя на гимнастиката.
хайде със здраве, че бате Теди мрънка за закуска.

да благодаря на моя ескорт - Мая и Валето взеха ме от нас и ме върнаха до нас - както поръча свеки ме държаха от двата края   bouquet
а тя (свеки де) беше изгладила всичко за бебето при положение че един час не е имало ток и се беше справила и с Теди. Като се прибрах даже бяха на разходка smile3525

снимките са върха, нашия тати беше изненадан на скоростта с която бяха качени в нета - браво newsm81

# 142
  • София
  • Мнения: 4 887
Светле, ама твоята свеки е направо за  " По по най". Даваш ли я по наем?
Момичета, наистина беше много приятна срещичка..Една такава мила, приятелска атмосфера, едни такива усмихнати и хубави мами..
Айде до следващия път..

# 143
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Извинете, че не дойдох, но последните дни ми е толкова лошо... вчера ходих с нашите до нас и бях с колата - щях да повърна на волана...
Затова просто не дойдох - на легло бях цял ден.
Излишно е на тези дето са имали такава бременост да им спомням какво е, а уви който не го е имал - няма начин да му обясня... Всъщност има - все едно е прекалил с въртележка...
Освен това от вчера Дани е с кашлица... иде ми да рева - преуморена съм вече, защото и малкото дето го спях когато Дани-бой не яде нощем - сега го прекарвам в тичане до тоалетната.
Е оплаках се, но просто исках поне втората бременост да ми е спокойна, а то се оказа, че работата ми е денонощна... Преди поне от работа като се върнех - спях, сега...
Наоплаквах ви се с цуло гърло,  а сега отивам да се самосъжалявам...

МНОГО СТЕ ХУБАВИ И СЛАДКИ! Когато ми мине ще ви помоля за среща - толкова много от вас искам да срещна лично! А други просто ми липсват и искам да видя отново Wink

# 144
  • Мнения: 3 698
Страхотни сте всички newsm10 , браво на фотографите  smile3501 , мъчно ми е, че сте ми далече  newsm45 .Бременните мами са с по-различно излъчване, едно такова щастливооооооо , много сте хубави  newsm03 !
Наде, освен като "слушател"-приятел  action032, с друго не мога да помогна, но имаш гореща виртуална целувка от мен  remybussi, знам, че ти е трудно и физически и емоционално,дано скоро стане по-поносимо гаденето, отпадналостта и да можеш да спиш, че преумората  е голям неприятел .  Това желая на всички бременни мами.Много  lovekiss Хубав ден !  55

# 145
  • Мнения: 3 743
...
Освен това от вчера Дани е с кашлица... иде ми да рева - преуморена съм вече, защото и малкото дето го спях когато Дани-бой не яде нощем - сега го прекарвам в тичане до тоалетната.
Е оплаках се, но просто исках поне втората бременост да ми е спокойна, а то се оказа, че работата ми е денонощна... Преди поне от работа като се върнех - спях, сега...
...

Наде, третат бременност ще е по-спокойна Wink  bouquet
Дано на Дани бързо му мине Hug
Марти май се оправи Praynig...няма температура, малко нослето му е запушено... Мисля да го заведа малко на Витоша да подиша чист въздух  и да се попързаля...а дали няма да го доразболея Thinking

# 146
  • София
  • Мнения: 4 412
И на мен ми хареса срещата. Следващото мероприятие е на 01.03 в дома в Драгалевци. Поздрави на всички  bouquet

# 147
  • София
  • Мнения: 1 333
Здравейте !!!

Много бях щастлива вчера -Благодаря на всички Ви   bouquet толкова приятно ми беше с вас! Радвам се че имах възможността да изляза за първи път от вкъщи, да се срещна с хора с които мога да поговоря спокойно, да срещна разбиране и да се отделя за малко от детето си. нашият татко се е справил добре, Слава на Бога нямаше проишествия-спали са, играли са си и са слушали музика.Като се прибрах душицата умираше от глад, но тати не може да изпълнява все още тези задължения (не е проявил и желание да се научи). Но ако си позволявам по-често срещи с вас, ще го науча и на това, за да съм напълно спокойна като ги оставям заедно.
Благодаря на фотографите за много бързата реакция-не очаквах толкова скоро да мога да ги покажа на половинката.
Имате специални поздрави и благодарности от него-прибрах се и съм все още спокойна и неизнервена.Каза че ми действате благотворно и много положително.
Извинявам се че не можах да поговоря с всички, но обещавам следващият път да се постарая да се запонзая с всяка поотделно и да си побъбрим Simple Smile
Още веднъж Ви благодаря за приятният следобед мили мами!
 

# 148
  • София
  • Мнения: 1 333
Черпя всички Ви с торта и шампанско !!!

Днес е първата годишнина от сватбата ни  Laughing
Бях забравила  Embarassed
Но всички близки и приятели се обадиха да ни честитят и да си припомним хубавият празничен ден!
Хубави времена бяха

 Praynig Моля се отново да имаме щастливи моменти като семейство !

# 149
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Снимките са много хубави, а за мамите на купона, колкото и прекрасни думи да кажа, малко ще е  Hug Добре сте се забавлявали, личи си!


Следващата среща кога ще е? Да казват bebiradi и bim_bam Simple Smile
 Аз ще съм в София от 4 или 5 март до 11 март включително. За това време, когато кажете - на линия съм, даже си имам и баба за малката, че ако отида с нея на ресторант, после трябва да се връщам предсрочно на работа, че да изплащам щети  Crazy  Mr. Green

  Имам една лична молба към Нанди: Мила, Нанди, на следващата среща /живот и здраве да дойда и аз/, да те видя усмихната  Laughing да имаш много, много поводи за щастие, което да озари лицето ти! А днешната годишнина да ви зареди с много, много сили и любов  Heart Eyes


.......
Освен това от вчера Дани е с кашлица... иде ми да рева - преуморена съм вече........

  Наде, аз да ти кажа честно, бая си поревавах, докато ми бяха дългите периоди на безсънни нощи  Embarassed . И като се наплача едно хубаво, ми олекваше, макар и за кратко. И хич не мрънкай, че се оплакваш. Ако не го направиш тук, то къде тогава?

Общи условия

Активация на акаунт