Нова снежна февруарска седмица: 6 - 12.02.

  • 6 279
  • 166
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 884
Честит празник на форума и на всички нас!
Мноого сняг, мноого студ..Само топлинка да има в сърцата ни и всичко ще е наред..

# 16
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Да попитам: от така наречената провинция само аз ли ще се престраша?

  Май само ти   Embarassed ние миналия месец пътувахме два пъти до София, след двайсетина дни се налага пак да ходим и просто няма начин да тръгнем сега...  Sad Колкото и да ми се иска.

  Тези дни много си мисля за Реза и Дианка. Някой знае ли как са?

  А Искричка и Сетони да не се крият, че имат и двете да разказват как са и как изкараха "отпуската" без бебоците  Laughing

# 17
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
МИли момичета! Виждам че снега нещо ви подтиска! А не трябва!
Аз като погледна виждам - снежна белота, бяло е като в храм... Снежно и нежно и въпреки студа - в мен грее огъня на любовта, той дава топлина... Елате вземете и вие Wink
Мирише свежо и е толкова приятно когато огрее слънчицето - всичко искри и  свети с хиляди огънчета! Сякаш е нова година отново! Преспите са дълбоки и пухкави, толкова мамещи да се заровя в тях... чак до шията! Иска ми се да направя мечка Дани-бебе, само да не беше страхлив и сополив в придатък...
А като се прибереш на топло е супер! Освежен гледаш студа на вън и усещаш как всяка част оттеб се затопля постепенно...
ВЕчер... има един момент когато още не е тъмно, но не е и светло... ТОгава е малко тъжно... но пък е приятно, защото всичко е застинало в тази приказна зимна белота и тишина /при нас в Младост е тихо - няма много шум от минаващи коли/... Витоша се крие в мъгла, която я поглъща... Скоро ще светнат хиляди лампи, а снега ще отразява светлинките и мрака няма да е толкова гъст...
Спомням си как вечер излизахп да поиграя в снега. Особено когато валеше сняг - имам два-три приказни спомени - само ние 3-4 другарчета в 9-120 вечерта на нощните лампи в тишината - как се гоним

# 18
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Имам да ви споделя още една хубава новина - в събота за подарък малкия се пусна и сега чат пат се престрашава да прави сам крачки. РАдвам се, защото не забелязвам провлачването на левия крак, а и вече се държи и с двете ръце /предпочита дясна, но се съгласява и на лява/.
Черпя ви с червено вино в кристални чаши, във моята виртуално вила горе на ВИтоша... пред топлата камина и с децата и моето куче-ходещо-килимче...
Ей бре, мен зимата ме избива на романтика!

# 19
  • София
  • Мнения: 1 333
Наде, толкова красиво си го написала   bouquet

Накара ме да погледна през прозореца и да се опитам да видя картинката описана от теб. Не се получи, защото бях малко тъжна по моите си причини, но обещавам да опитам отново в подходящ момент и съм сигурна, че тогава зимната картина ще ми хареса.
НИе не излизаме с Мими никъде (освен когато ходим пол лекари) и аз нямам много представа за това какво се случва вън. Нямам навика и да гледам прз прозорците, погледа ми винаги е насочен към малкото човече или към монитора.

Наде, Браво на твоят малък юнак... скоро съвсем уверено ще крачи из къщи и по-малко ще ти се налага да го носиш . Та той от малък е джентълмен-иска да й е по-лесно на мама  Flutter


Бим Бам - браво и на твоята хубавица   bouquet Много е чаровна на снимката!!!

С Реза се чухме сутринта за кратко- пият си хапчетата и те милите и са все така
  Sad
Всички чакаме подобрение

Момичета, стискайте палци -утре сме на преглед при нефролог, дано всичко е наред с бъбречетата на малката. JP -то доста се обезпокои от резултатите на урината, но дано е било фалшифа тревога или лабораторна грешка.
Ще прескочим и до невролога , да запознаем чичо доктор с новините покрай нас-правим нещо странно с очите винаги при нощното събуждане и това много ме притеснява.

Отчитам се и за прегледа в неделя при Нина. тя не е много доволна от нас относно храненето, но то се и очакваше. Милата баба разваляше дисциплината и малкото момиче забрави да се храни с лъжичката. НО това мама ще го поправи, защото днес баба си тръгна Simple Smile
Нина ни даде и доста нови задачки, свързани с вниманието на Мими. Тя не проявява интерес към нищо, но това трябва да се промени. И постепенно започваме с новите неща. В момента съм ентусиазирана  Grinning и дано не ми се убие желанието с нежеланието на дребосъчка да се занимава  Sad на нея най-много й харесва да си лежи в легълцето и да си смуче залъгалката. Ако я изплюе започва едно пъшкане, опъване, докато я получи . И така по цял ден  Cry
В момента стана непоносимо за нея да стои кротко в шезлонг аи се налага да се гушкаме.
До скоро писане!!!

# 20
  • Мнения: 1 710
Да се разпиша и аз накрая на деня.   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet за всички нас. Дано форумът си остане място, в което да можем да споделяме, да спорим, за да се ражда истината, да си бършем сълзичките и да се смеем заедно. Честит ни рожден ден! надявам се и ние и децата да сме здрави та да се видим в събота. Хайде красива и здрава седмица. Успех на всички, на които им предстоят изследвания.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Честит Рожден Ден на нашия форум! Искам и аз да благодаря на създателите.
Благодарение на него получих  много информация, успокоителни думи и подкрепа. Силно се надявам да има по-малко болни дечица, болните да оздравеят, а мамите да са по-спокойни и усмихнати.

Catnadeen, честити ви първи малки крачки! Хайде все така да напредва и скоро да търкулнете питката Simple Smile

Бим Бам много е пораснала Боянка и е голяма хубавица. Все повече прилича на теб. Да ти кажа, че с тази прическа е много сладка, не ги мисли къдриците, те пак ще пораснат. Wink

# 22
  • Мнения: 3 743
Здравейте момичета,
току що се прибирам от рожденния ден на племенника ми, който днес стана на 14 години, та от обяд ... до сега Rolling Eyes 20-тина младежи и девойки на внушителната възраст 14-16 години Mr. Green, то не бе рап, хеви метъл, рап, хеви метъл и пак така #Crazy, но Марти беше много щастлив и каза, че е било супер купон Party

Мамо Иги и на нас ни беше много, много приятно, а Мишо е такъв невероятен сладур и ще се радвам да се виждаме пак  bouquet

nandy, ще стискаме палци за утре fingerscrossed дано всичко е наред Praynig


# 23
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
НАнди с вас сме утре...а и всеки ден!

# 24
  • София
  • Мнения: 2 262
Момичета, да ви разсмея малко, чували ли сте приказката (извинете ме за грубия език) "гъз глава затрива", та вашата подобающа приятелка, пишеща тук и в момента и пъшкайки и охкайки от стомах приличащ на 7месечен от преяждане, започна с веселите изпълнения по време на бременност. Така ми се прияде днес чеснов хайвер, както ние му казваме намазан на филийка (разбивам чесън и хляб с олио и още нещо се слага ако искаш захар или малко мед да убие лютото) и реших какво пък, от малко няма да стане нищо, лелееееееееееееее какво малко, че аз не спрях да ям от 5 следобяд до вечерта, айде една филийка, след малко още едно залъче и сега ще умирам. Подула съм се, стомаха ме боли от чесъна, който беше доста лют и има да се кокоря от тези проблеми незнам до колко си часа! А сега кажете ми след всичкото ми пазене и внимаване какво ям, все постни или некалорични неща, това какво му се казва? ЛАКОМ ДОЛ! Точно така мили деца, познахте, ще има и награди за позналите! Много целувки от мен и дано оживея до утре да ви пиша пак!

# 25
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Хехе, Мамо Иги, аз и без да съм бременна от време на време ме избива на лакомия  Embarassed Ама нищо, чесънът влияе много добре на високото кръвно, но пък за стомаха Confused
catnadeen , честити ходещи крачета! Като се поотпусне още - правете пращрапулник  Simple Smile
svasseva, наистина е било супер купон  Laughing
Нанди, късмет днес!

Честит Рожден ден на форума и от мен (със закъснение). И дано занапред споделяме повече мигове щастие и надежда, отколкото болка.
На мен ми е нещо депресивно тези дни, ама сигурно от студа  Sad Да идва топлото и слънцето да ни се усмихне вече. Хич не мога да се радвам на снега, като знам че трябва днес да обикаляме отново напред назад с количката и както не е разчистено  Crazy Но все пак си има и хубавите страни, вчера бяхме почивка и имах време да изведа Яни с шейната - ей, голяма радост таз шейна  Grinning Много ми е студено  cold ... Прегръдки от нас  Hug

# 26
  • София
  • Мнения: 4 412
Наде, честити първи стъпчици!!!
Нанди, успех днес на прегледите!!!
Иги, не преяждай и се пази!

# 27
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Честито още веднъж на патерица и този път искам да благодаря и на Мамма, за прекрасното място което е създала и поддържа с много труд и за шанса да ни има и нас- нашия форум.
 Ех, мамо Иги, пази се Simple Smile
Наде, чести ти ходещи краци на Дани- и той вече не е бебе Дани, а е батко.  Grinning
Нанди, стискам палци. Hug

# 28
  • Мнения: 3 743
Прочитайки темата за "санаториума" си мисля Thinking, дали не бихме могли да се организираме и да отидем с децата някъде newsm78

# 29
  • Мнения: 1 710
Прочитайки темата за "санаториума" си мисля Thinking, дали не бихме могли да се организираме и да отидем с децата някъде newsm78

Да ти кажа това ми е стара мечта. Даже си мислех да търся спонсори миналото лято още, ама нещо не успях да се организирам. Хайде, мислим го пък не се знае откъде ще изскочи пиленцето, нали?

Общи условия

Активация на акаунт