Отива си лятото, АВГУСТ отмина, но имахме ние най-щастливата година!

  • 25 326
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 16
Добро утро момичета   food010 ,

Помните ли ме  Heart Eyes ?

Прибрахме се от морето, беше много хубаво. Признавам не съм ви чела. Ще се пробвам поне последните няколко страници. Още ми е малко лудница, доправям детската /после ще кача и снимки/, пера дрехи и т.н.
 Хубав ден  Hug Hug  Hug

# 46
  • Варна
  • Мнения: 25 276
Добро утро Simple Smile
Бюти,
и при нас приспиването стана кошмар. Нали заспиваше само на гърда, да ама вече и така не заспива - цока и гледа замечтано в една точка, може да седи така и половин час, но откъсна ли го веднага започва да търка очи и да демонтстрира колко му се спи, съответно ревва ooooh! Гушкам, люлея, говоря - никакъв ефект. Баща му го приспива много бързо, не знам каква му е тайната, защото излизам от стаята, но е факт - за минута-две го укротява  Crazy Обаче през деня като сме сами е мъка. Тази нощ пак се буди 6 пъти, аз след 4-тия не издържах и се преместих да спя в хола.
ВТД,
уж не храня на често, вчера закусва в 9, а се опитах да му пробутам обяда към 1, нищо не беше ял през това време. Но може и да не е бил достатъчно гладен. Вчера пробвах да му дам обикновена бисквита да гризе, те нали са твърди - изгледа я възмутено и се врътна Crazy
Файвче,
и на нашата площадка има едно момченце, което сума време ходи с голяма синина под окото ooooh!
Моят пък вчера се запали да качва стълби Crazy Стъпалата до коляното му, но той упорито вдииига крачето, докато стигне, стъпва, качва другото... после наобратно. Няма умора, накрая аз капнах, той не Mr. Green

# 47
  • Мнения: 2 052
Вчера заведох Ина за първи път в парка до нас. В смисъл за първи път я пуснах да крачи там  Mr. Green Лелее, то беше ужас, иска да ходи да рови в кошчетата, толкова много неща има вътре и ревееее, че не и давам  ooooh! Каквото види по земята иска да го взима, кляка, сяда, абе ужас  #Crazy
Прибираме се и поглеждам към терасата и какво да видя... нашата си рови в кофата, чопли едно грозде, което бях изхвърлила и го завира в устата си  ooooh! Извадих го, но не знам преди това дали не си е похапнала  Mr. Green Не знам какво ще го правя това човече, каквото види го завира в устата си.

Екзо, то не бяха котки, стрелкички....  hahaha

много съм доволна от фирмата Laughing поразширяват се с всяко пране и си растат с детето Joy
Joy Joy Joy
Супер, много изгодно излиза  Mr. Green

Месечинке, и Ина много обича стълби, и аз винаги се умарям преди нея  Mr. Green

# 48
  • Обетованата земя
  • Мнения: 459
Вчера Матеа пък, докато купувах едни домати си чопли от гроздето на сергийката и яде без да я видя, накрая продавачката ми каза.  Mr. Green
И Иво беше със огромна синка под окото, точно все едно съм го била, удари се на една нова детска площадка и то на частта с фитнеса. Толкова хора ме питаха къде се е ударил, имам чувството че мислят че съм го била и чак сама не си вярвам като казвам на люлките, гледат ме супер невярващо.  Laughing Наложи се заради спазъм да си пие конституционното хомеопатично и синината се разнесе супер бързо, за няколко дни. При други обстоятелства щяха да минат седмици.
Толкова ми е криво, миличкия тази сутрин плаче, не искал на градина, не искал да влиза. Вчера много му хареса, но сега първите сутрини всяка сутрин ще ми реве  Cry Много е гаден този момент, и на мен ми се реве чак, все едно го изоставяме, сигурно така се чувства... Tired
Дафи и Матеа редовно рови в коша.  hahaha
И ние се кърмим по 2-3-4 пъти на нощ, мисля и аз варианти, искам да суче само сутрин и вечер, ама тя е на друго мнение. Вечер се приспиваме на гърда, суче 3-4 минути, обръща се и заспива. Ако не е изморена, може да се повърти около половин час, но със затворени очи, обаче докато се унесе лежа до нея, че иначе ако стана ме усеща. В повечето случаи първа съм "отнесла плувката".  Mr. Green
Акото й много мирише напоследък.  Blush Това е откакто беше за кратко с летния вирус, тя повърна само веднъж тогава, но загуби апетит за седмица и акото й стана миризливо и лепкаво, пи 2 опаковки синбиотик (про и пребиотик) и се пооправи, ама една специфична миризма остана, може да й пусна изследване да няма нещо.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 25 276
Дафи и Матеа редовно рови в коша.  hahaha
Борислав също, затова кошът е в коридора Whistling Миличкият Иво, ще свикне и ще започне да му харесва, но наистина е трудно... Аз още помня как ревях като ме водеха на ДГ, вкопчвах се в майка ми, учителките едвам ме откъсваха. Какво ли и е било Tired Ще разбера скоро и аз.

# 50
  • Мнения: 2 052
Месечинке, аз затова съм ходила на градина само няколко дни, но е имало кой да ме гледа, при Ина няма да мине номера  Mr. Green

# 51
  • Мнения: 20
Добро утро  Hug

Тъкмо исках да ви отперя следния въпрос: има ли някой който не смята да отбива изобщо на тоя етап? Някой на който нощните хранения не му пречат?
Снощи пробвах да не го кърмя през нощта.Реших да не го оставям да реве,а да го успокоя и да се занимаваме с нещо докато му се приспи.Неспането наистина ми се отразява зле.През днея нека си суче колкото иска,за приспиване също не ми пречи....само да не се буди  Praynig
Експеримента мина спокойно....1 час беше зора,но си заспа сам.Ще видим дали ще повторя и как ще е друга нощ.Сега сутринта чак нямах търпение да стане 8 и да го накърмя.
Определено не съм готова за окончателно отбиване  Embarassed

По повод Не!-то .Аз казвам не,когато бърка в контакта.Не викам,не му се карам...просто не! И спира.Кака му ме научи да обяснявам  Embarassed Тя беше много разбиращо бебе и й харесваше да слуша обяснения защо не и защо да.Сега с него пак така.

И Явор рови в коша  Laughing И съм му направила алтернативен  Laughing В една кофа слагам шишета от изпито безалкохолно и сокове /с капачките/ и разни торбички да си рови. Вади всичко и пак прибира.

# 52
  • Мнения: 27 524
Екзо, лек път утре и всичко да е наред там. И да пишеш, когато можеш  Hug

много съм доволна от фирмата Laughing поразширяват се с всяко пране и си растат с детето Joy

 rotfImao rotfImao rotfImao

Сега на Нутрисия взех една пълнозърнеста с 18 процента, да я видим.

 Sick Sick Sick

Официално признавам Нутрисия за производител на най-гнусните бебешки храни  newsm20

Най-сетне си сменихме шофьорските книжки. За подновяването на моите изтекли професионални категории се иска само да извадя медицинско. Струва само 200е  hahaha

Бюти, съвет с това приспиване не мога да ти дам. Така като е свикнал, трудно ще го промениш. А сам в леглото някога заспивал ли си е? Защо спи с вас нощем?  Thinking

Миши, помним те, как не  Hug

Месечинке, на Камелия отдавна стълбите са й любимо занимание; в София баща ми се катереше нагоре с нея до 4-тия етаж по няколко пъти на ден  Laughing




# 53
  • София
  • Мнения: 35
Привет на всички  Hug
Само един скромен запис от мен,че не съм чела старата тема още  Blush
Само да се похваля,че Емма окончателно проходи,другата седмица на 17ти започва ясла,а живот и здраве аз на 08.10. почвам работа.Друго нищо интересно няма около нас...  Hug

# 54
  • Мнения: X
Блонди, никога, ама никога не е заспивал сам  Cry А иначе го приспиваме в неговото си легло, обаче през нощта като се събуди и го местим при нас  Tired иначе, ако не се буди през нощта може да си спи само в неговото, ама мисля, че за година и 1 месец не се е будил само веднъж  Mr. Green

# 55
  • Мнения: 16
Здравейте и от мен  Hug
Бюти, ще ти кажа аз как приспивам малката, отнема ми от 5 до 15 минути, зависи колко й се спи! Слагам възглавница на краката, сядам на дивана, пускам си ТВ-то и я люлея ( не казвам, че това е най-правилният метод, но при нас върщи работа. Така приспивах и племенника, етърва ми също). Тя си има горе-долу някакъв режим на спане и го следвам. Дано да се получи някак и при вас. Опитах да я оставям сама в кошарата, но е абсурд, рева, рева, изповръща си и червата от рев и видях, че това не е начина. Мисля си, че когато е готова ще си заспива самичка. Случвало се е да заспи, след като е сукала, но е било вечер и тъмно в стаята и й се спеше доста. Но това са единични случаи, а сама в кревата заспиваше като новородена, до към 2 месец, но след коликите само с люлеене  Tired
Тайра, дано Емма свикне бързо на яслата и ти на работата  Hug
Муки, аз не смятам да отбивам, не ми пречи, понякога суче по 2 пъти на нощ, понякога хич, кое как дойде. Снощи заспа в 21:00ч. легнах я в леглото й, до към 00:30ч. става, обикаля кошарата, хленчи и това към 100 пъти, взех я при нас и откърти до 08:30ч.  Tired Явно си свикна при нас, но така е, когато й излизат зъбки  Crazy
Диди, аз все си мисля, че малката като почне на градина, аз повече ще рева от нея  Blush
Екзо, лек път, дано мине пътуването леко и безаварийно  Hug и да не ни забравиш  Hug
Лино, вчера питах док за меда, каза, че няма проблем от една лъжичка, бебетата са големи вече и дори и след антибиотик няма проблем  Hug Не се шашкай  Hug
 
Вчера на доктора рева до захласване, само като го видя и реввввв  ooooh! Иначе каза, че е от зъбките, леко е настинала, гърдичките са й чисти, но й изписа капки за нос и сиропче  Tired

Днес трябваше да отида с едно от момчетата на ММ, да му махнат конците на раната и докато чакахме имаше едно момиченце наборче на Алито. Като го гледах и установих, че имам хипер спокойно дете  Blush baby_neutral Онова за секунда не се спря, искаше да пипа, дращи, хвърля и като не му се угодеше и почваше да диша като куче ( сещате се как издават един звук кучетата, когато са тичали и са изморени  Shocked) После се заиграха с едни играчки и бяха атракция на взички  Mr. Green Heart Eyes

Купих вчера на малката седалка за тоалетната чиния и днес ака там. Стоя мирно около 10 минутки, ама си свърши работата  Mr. Green Взех й и гел за зъбките, като й излезне и 4 зъб почваме да ги мием. Взех на Веледа, стори ми се най-добра  Thinking Сложих й лепенка на шкафа, да не го отваря, вчера се мъчи, мъчи ( явно видя, че го няма стола вече там и с една бърза стъпка отиде, ама... нъцки  Mr. Green) не успя да го отвори. После на мен ми трябваше нещо от шкафа и докато му намеря цаката  Whistling ooooh! Embarassed

Направих й една манджа с тиквички, картоф, морков, лук, домат, пилешка гърдичка и булгур  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes егати и яката манджа  Mr. Green и ММ намаза  Mr. Green

Ставам, че написах един пост  ooooh!


# 56
  • Варна
  • Мнения: 25 276
Екзо,
лек път и лесно адаптиране Hug
Блонди,
ти как се престраши да я вземеш тая Нутрисия Simple Smile Мале, 200 Е за медицинско Whistling
Тарантулче,
бързо да се оправя малката Hug
И аз вчера водих моя при лекарката Crazy В събота ми се стори, че като си завърти главата надясно от лявата страна на вратлето му има подутинка. Тогава не обърнах внимание, но в неделя видях същото и вече ми избоде очите. Опипах го едно хубаво и наистина напипах топченце. Предположих, че е лимфен възел, четох, че уж при децата често се случва и не е страшно, но ми беше терсене едно такова. Още повече че два-три дни преди това забелязах на главата му отзад под косата нещо като бенка, но релефна - бледобежова с кафяви точици. И за такъв тип петънца четох уж, че са нормални, но и двете неща ги забелязах по едно и също време и като ми влезе муха в главата, че може да са свързани и да е нещо лошо... Та го заведох при педиатърката, тя го прегледа, всичко е ок, и двете неща изглеждат нормални. Олекна ми. Обаче в чакалнята имаше едно диво дете, като това което ти описваш. Не спря да търчи нагоре-надолу, да крещи, да се тръшка и сърди. Върхът беше, когато Борислав се заигра с вратата на чакалнята (той обича врати всякакви Mr. Green ) и онова изведнъж се изправи срещу него и му се развика "не бе, не давам, не може" и го перна през ръцете Shocked Аз му казах "не така!", дръпнах моя, в това време скочи майка му на онова и го ошляпа, то се тръшна да реве Whistling Цирк. Мале, дано моето не стане таквоз диво, чееее...

# 57
  • Мнения: 251
Ааййййййййй,как сте  Hug Hug Hug Hug
Аз тъкмо хапвам диня,пийвам кафе и чакам да получа повиквателна от ВЦ след тази взривоопасна комбинация hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Екзо,лек път  Hug
Дафи,да взема да ти направя клип на Рош на площадката  Joy Joy Joy Joy Joy Търкаля се,посипва се с пръст,пясък,събира камъчета,ако не го видя ги опитва на вкус,сяда,става  newsm57 newsm57 newsm57
Еми ако ви кажа,че Рош е същото диваче,като децата,които описахте...Той на едно място мирен не може да седи-върви,бяга,закача се с хората,качва и слиза стълби,все в белята е наврян Whistling Whistling Whistling
С риск да си навлека нечий гняв,но Месечинка,защо не опиташ да дадеш на Борко царевични пръчици  newsm78 Хем да гризка,хем с малко слюнка се стапят hahaha hahaha hahaha
И още нещо,Месечинка,Рош има същото топченце,но от поне половин година.Първо го показах на педиатърката на Рош,каза,че не било притеснително и т.н.Ама един ден го заведох на специалист УНГ-човекът каза,че щом за толкова време няма промяна в размера и е само едно,него няма какво да го притесни,следователно и мен Hug
Бютка,Рош в повечето случаи заспива след като си изпие АМ.Но съм забелязала,че ако изтърва момента и след това 2 часа не ми мърдат игра и мрънкане.Ето днес си изпи АМ,оставих го да лежи при мен на леглото,гушках го,после той се обърна на другата страна,хвана ми ръката и след малко заспа  Hug Ако не заспи след като си изпие АМ,тогава-количката+сешоар и туй то  animal037  animal037  animal037
Аз да ви кажа съм много  изнервена,но няма конкретна причина...Сигурно и от нерви е този мощен косопад  #Cussing out Как ми се иска другите да могат да ми четата мислите и да не ми се  налага да повтаря,попетвам.....Всички и всичко ме дразни ooooh! ooooh! ooooh!
И да ви кажа-някой ми е сменил детето....Като дойде време да го храня и ме обвзема тих ужас ooooh! Седи в стола си точно 5 минути и трябва да се занимава с нещо,иначе започва  едно мрънкане,рев...чудо ooooh! ooooh! После иска да слиза, да се разхожда,и аз преди прекратявах храненето,че не искам да го уча така...Но днес той играе на земята,аз бутам лъжица ooooh! ooooh! И така хапна половината супа от кухнята feeding feeding feeding И се чудя дали не се е стреснал нещо от серията падания и затова сега да спи неспокойно newsm78 newsm78
Пфу,допивам кафето и ще си дочета любовното романче  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 58
  • Мнения: 264
Момичета, влизам да ви благодаря  Hug Тази вечер пътуваме за София и сутринта отлитаме. Надявам се всичко да е ок.... Няма да мога да пиша по-късно за това, това ми е последния пост от родна земя. Когато мога веднага ще пиша и ще разкажа, кое как е минало. Целувам ви и лек ден бамбинки Hug

# 59
  • Мнения: 16
Малката днес не ще пюрето на Хип с риба  Sick ама, много гадно бе  Sick
Трябва да намеря от някъде качествена риба и да й правя аз, писна ми да хвърлям готовите пюрета  Crossing Arms
 Сега яде филия с масло  Whistling
Сложих лютеница да правя  Mr. Green заради малката, много я харесва, знам какво има в нея, не я правя много солена  Blush
Месечинке, аз имам едно топче на бузата, но като ме гледа човек не се забелязва, само като го натисна, не расте, не ме боли, нищо, от години е там  Tired
А, Алито и това детенце много добре си играха, очаквах включване да се сбият, но не  Shocked ама, моята е метната на майка си, срамежлива, явно  Crossing Arms а, исках да е кат' баща си, отракана  Mr. Green
Рошке, аз бях така изнервена преди РД на малката, но още на следващия ден станах толкова спокойна, все едно цяла опаковка заебин изпих. Нищо и никой не може да ме трогне, чудя се къде ли ще избие  Whistling Thinking

Принцесата как обича музика  Heart Eyes вече не стои при мен в кухнята като имам работа, пускам плейлист в ютуб и тя гледа и прикляка  Mr. Green Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт