Отива си лятото, АВГУСТ отмина, но имахме ние най-щастливата година!

  • 25 359
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 27
Моето предложение за брак не беше ич биля романтично Mr. Green . Все се шегувах с ММ да ми предлага да се женим, че ще направим бебето бързо и после ще е под принуда hahaha . А той спокойно- няма да стане от първия път, ДА ама НЕ, точно от 1 път стана. Та след няколко месеца отидохме 2та да си избера пръстен, след седмица се обадиха, че бил готов и знаех, че същия ден ще ми предложи. Връща се той от работа и в едната ръка държи букет, а в другата кутийката с пръстена. Стои прав пред мен и с официален тон ме попита дали ще се омъжа за него. Крайчетата на устните му трепереха , а розите се люшкаха наляво надясно Joy. Отговорих му ДА, но той продължава да си седи така със заети ръце и аз седя , изобщо и 2та ошашкани. Та след известно време му казах ако ще слага пръстена да действа Mr. Green и че е трябвало да го ритна в кокалчетото, че да падне на колене Mr. Green . Така стана предложението Blush
Месечинке, не иска ли да пие от биберон? Моят син изпива по 4 кутии мляко на месец, пие по 2-3 пъти вечер и през нощта. Не смея да се похваля, че съм го отбила. Последно се кърмихме преди 2 дни. Но важното е - вече съм психически подготвена за отбиването. Даже смятам днес да си пийна едно много малко бърбънче Blush
Като се знам каква съм ме е страх да вляза в този нкст, че.....ще поолекнем, но аз нямам и карта която да става за разплащане онлайн май newsm78. Предполагам с дебитна Маестро не става.

# 721
  • Варна
  • Мнения: 25 306
Нямате си идея колко много ми е чудно като прочета, че сте спали до 10 ч.  hahaha
И аз така Mr. Green Тази сутрин господинът се излюпи в 7 без 15 Whistling
Муки,
де ги намирате тези сватби, бе? Около мен никой не ще да се жени, а как ми се ходи.
Кюфтета и аз не съм давала, даже не би ми хрумнало. Но  ако някой ден минем на втора група в кухнята сигурно ще дам.
Койч,
не съм пробвала с биберон, честно казано. Може и да иска, но на мен не ми се ще, и без това много неща прави по бебешки (прословутото ядене), не искам и да пие по бебешки, искам да научава вече нещата как се правят Rolling Eyes Мале, а на мен как ми се пие бадемов аперитив, ама много ми се пие Crazy И вино ми се допи покрай този дъжд. Ама много гадно, и цяла седмица го дават да вали. Едни дрехи на Борислав от вчера видят на сушилника и още са абсолютно мокри! За плащането май трябва карта, която става за международни плащания, а Маестро е само за БГ.

# 722
  • До морето
  • Мнения: 7 142
Аз нямам какво много да кажа, влизам само да покажа сайта на Калка http://www.nestandartniidei.com/%D0%BD%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B0%D … D1%80%D1%8A%D0%BA

Самуил още е със сополи, стана цяла седмица и не минават, и не минават  #Cussing out Снощи беше грандиозния юбилей на кумата, за който се готвим от сума ти време, ми аз го пропуснах  Rolling Eyes Пухчо цяла нощ се мята като риба на сухо, събужда се, плаче. Абсурд беше да го оставя  Confused Ама си направих пирчество вкъщи. Поръчах си едни чеснови крилца, отворих си едно кенче бира и си изгледах новия двучасов епизод на Анатомията на Грей  Embarassed!

Айде оставям ви, че ми е минорно и тоя смотан дъжд хич не ми помага  Crossing Arms

# 723
  • Мнения: 27 524
Дрехите на Джордж въобще не мога да ги сравня с Некст.

Това в положителен или отрицателен смисъл?  Simple Smile Метнах едно око на Джордж, но поне визуално и външно нищо не ми се хареса... Поне за момичетата, де.

# 724
  • Мнения: 1 961
Аз имам подарък едни панталонки на Джордж и след едно пране станаха два размера по- малки Peace

# 725
  • Мнения: 6 735
Дрехите на Джордж въобще не мога да ги сравня с Некст.

Това в положителен или отрицателен смисъл?  Simple Smile Метнах едно око на Джордж, но поне визуално и външно нищо не ми се хареса... Поне за момичетата, де.

В отрицателен Peace

# 726
  • София
  • Мнения: 29
Стига бее, наистина ли не сте доволни от  Джордж Rolling Eyes аз съм взимала бодита, пижами, костюмчета за Коледа и са чудни, не ми мръднаха, докато не му омаляха, е без костюмчетата де, че тях ги носихме малко - само по празниците Simple Smile
Блонди, нещо в момента май нямат голям избор, и аз вчера им метнах едно око, като търсих да покажа сайта, че отдавна не бях влизала, та и на мен ми се стори малко постен изборът Confused
Сами, ако ще те успокоя - и Валери е от миналата неделя със сополи и вече се чудя какво да го правя, да - по-малко са, но ги има Crossing Arms вече спрях да капя Виброцил, защото повече от 5 дни не виждам смисъл, само сребърна и физ. разтвор ooooh!
Калисто, благодаря за статията, ще я разгледам. За кърмата - имах предвид, че казват - след 6-я мес, не можела да задоволи потребностите на децата, а явно АМ ги задоволява Laughing
Отрепахме се с тази лютеница, но пък стана много вкусна Blush

# 727
  • Мнения: 27 524
За кърмата - имах предвид, че казват - след 6-я мес, не можела да задоволи потребностите на децата, а явно АМ ги задоволява Laughing

Не, БелвердеHug има се предвид, че кърмата до 6-тия месец задоволява всички потребности, но след това вече се налага и захранване. Това важи и за бебе на АМ.  Peace

# 728
  • Враца
  • Мнения: 800
Днес ви четох през деня по някое време през телефона и познайте.... забравих какво ми се искаше да напиша, хахаха  Mr. Green

Както и да е.
Утре отиваме на София на гости при кумците ни за няколко дни. Ако с кумицата се разшетаме по някой парк, може да се видим с някои от вас. Ще пиша предварително разбира се. Wink

За дрехи, аз пък съм много доволна от carter's. Криско има и маратонки даже техни, не само дрехи, всичко на тая фирма ми е пращала сестра ми от Канада и нищо не е мръднало. Wink Имам и Джордж, също са здрави (все още, а повечето са ми втора употреба пак от племенника). Но пък за мен имам на Джордж едни чехли, амиии пълен боклук бяха.   Wink

Всички булки, които видях днес (във ФБ и тук) и съм виждала до сега, всички сте много хубави.  Hug  Heart Eyes

Миии, друго .... знаете  Hug Лека!

# 729
  • Мнения: 41
ех хора, като се заплеснах по тези готини детски дрешкииииии Simple Smile))

имаше една реклама на ДСК - Искам всичко...! та и аз така, искам всичко! но пък ми е ясно, че детето си има всичко вече така чееее само ще гледам и най-много да му взема нещо на коледна тематика Simple Smile и още 2-3 пуловерчета.

ние тази сутрин изпратихме свекърите, а следващата седмица живот и здраве ще се приберем за няколко дни да сменим гумите на колата най-вече, но и да свършим и разни други организационни неща, основно документи за мен Simple Smile.. а да, оставаме тук до края на ноември, до второ нареждане. Аз се радвам, понеже открих една супер готина сладкарничка, в която има страхотни торти и ще се възползвам от промоцията да ги похапвам още 2 месеца. Донесоха ми и бумагите от магистратурата, която записах, така че и този фронт го почвам отново. И ми хрумнаха и още 1-2 идеи, които мисля да разработвам.... въобще луд умора няма! Simple Smile А и сайтът е готов, утре за последно преглеждам текстовете за грешки и го пускам, ако ви се гледа, ще се радвам на отзиви.

докато прилежно ви четях гледам доста теми сте засегнали, направо не знам от къде да започна Simple Smile)))

айде ще започна с изневерите. Не искам да знам, ако някога това се случи. Въобще не искам да знам, ако разбера по някакъв начин, няма да мога да му простя и рано или късно ще си тръгна - с детето, колата, къщата и финансовите ни авоари хахаха. (За съжаление имам опит в това отношение и ми е ясно как ще се чувствам и какво ще направя). За него също съм сигурна, че няма да може да преглътне моя изневяра, като един типичен представител на зодията Лъв... Но пък животът е толкова шарен и различен, че човек никога не знае какво ще му се случи, така че не се заричам.

За дрешките, в началото поръчвах от Джордж от Диди и съм много доволна от дрешките им, супер са. Сега искам да ги пипна, да ги видя и усетя, затова си ги пазарувам на място. По интернет, на сегашния си акъл, бих купила само нещо коледно или някакво костюмче например лъвско... или пък това http://www.next.co.uk/g49594s1#869834g49

А и двамата с Криси сме настинали, той има сополи и кашляше до днес, а аз кашлям. Много тъпо, но при това променливо време се очакваше, а и така като ви чета, не сме сами, та това ме успокоява малко. И двамата пием сироп за кашлица, на него му дърпам с джаджата сополките и му пръскам физиологичен разтвор в нослето. Но утре май ще почна и аз Виброцил-а. Сополите обаче хич не му пречат да спи. Станал е много игрив, много се движи и е постоянно мокър отзад на врата. Положителното от цялата работа е, че сега имам оправдание да не му бият поредната ваксина в БГ, а по нататък.

предложението за брак беше очаквано. Бяхме гаджета близо 5 години преди да се сгодим и то се очакваше вече, че или ще се женим или ще си хващаме всеки неговия път. Та ММ имаше благоразумието да ми предложи брак, преди да съм си хванала аз пътя Wink а самото предложение беше много импровизирано. В работата бяха ме задържали до по-късно да гледам един договор с толкова много грешки, че аз директно почнах да го пиша наново, а времето си лети и вече е 8 примерно. ММ ми звъни и аз му казвам, май ще поседя още на работа, ако може да ми донесе един шоколад, ще съм му много благодарна. И той взе че дойде с шоколад и с пръстен. Предложи ми брак, тук вече ми се губят моменти, направо не помня какво се случи, но в крайна сметка се качих обратно в офиса с пръстена и шоколада да си дописвам договора. Не успях да го допиша, отидох при шефа, почерпих го с шоколада по случай годежа и ММ дойде да ме взема и запразнихме  Embarassed Казахме на неговите родители, после казахме на моите, абе въобще готини емоциии Simple Smile) А за Криси им казахме на Коледа, с по един тест, опакован като подарък за бащите ни, а те не знаеха какво е тест, преди 30 години не било имало такова нещо, та се наложи да се обясняваме  Joy

# 730
  • By the sea
  • Мнения: 127
След изчерпателното ферманче на Коралчето Heart Eyes да цъфна и аз ни в клин, ни в ръкав среднощно Mr. Green
За отбиване си говорите...Аз го бях подкарала плавно, но се поразболях миналата седмица и след като се помъчих порядъчно с хомеопатични средства, минах на тежката артилерия с едно лекарство, не съвсем кърмене-френдли Laughing И се попправих, де, но състоянието ми съвпадна с всичките следваксинални екстри /обрив, темп., мрънканееее/, съответно как я приспивах само с шише АМ и обилно люлеене и будене по 100 пъти на нощ, само аз си знам ... #Cussing out
Муки, много хубави дрешки са тия новите турски марки, много съм доволна и аз, то красоти, ама красоти Heart Eyes Некст ми носят от време на време моите руски друзья, че наблизо засега нямам, но щеше да е много вредно за портфейла ми, ако имаше Twisted Evil  На Джордж от всички бебешки дрешки бях много доволна Peace
А булки, освен Белверде и Бютката, Васето е пускала няколко снимки, май на Дафи бях гледала някакво клипче в ютюб /дано не греша/, Софи, Коралчето, Марли, Фери, Рош във фб hahaha, за друг не се сещам в момента Simple Smile  Хах, дори си представям всички визуално Heart Eyes
Аз си чакам "предложението" пък Crossing Arms ММ се оправда, че 2013 не било на късмет Joy
Лека нощ Hug Hug Hug

# 731
  • Мнения: 0
Добра нощ Simple SmileЗакрастих се в една книга и ви изпуснах за малко и гледам и вие тука като в книгата изневерите нищите. Моите от книгата 6 години не си говориха и накрая си простиха hahahaАз ако ми се случи ще го мисля.
Моите чавета и двете точат сополи,не знам кога ще има светъл период да сложа ваксината.
За кърменето и аз като Елси не си поставям граници,надявам се да кърмя докато баткото спре да мъкне бацили,определено виждам ефекта.
Аз съм решила от некст дънки да си купя,кефи ме,че имат всякаки размери и стандарти,за нестадартни личности като мен.За баткото обичам да му купувам wikiki,харесват ми момчшките им дрехи,за Бейбито почти нищо не купувам.

# 732
  • До морето
  • Мнения: 7 142
Момичета, ни в клин, ни в ръкав да попитам- имам направление за гинеколог издадено на 23.09. То днес ли изтича или мога да го ползвам до 22.10? Ако може някой да ми отговори, че ми е спешно, благодаря!

# 733
  • Варна
  • Мнения: 25 306
Sami,
направлението важи 30 календарни дни след датата на издаване Simple Smile
Абе какви са тези турски марки, които хвалите? Не че имам нещо против турските дрешки, то май повечето са такива на пазара, но ако има нещо конкретно, което да търся.
Коралче,
завид за сладкарницата Simple Smile Пусни още някоя снимка да оплакнем очи с природа.
Момичета със сополиви сладкишчета, Борислав последния път влачи сополите точно 10 дни. Накрая се оправиха с Еуфорбиум композитум, давах и Калциев глюконат през цялото време. Опитайте, поне глюконата, той подсилва имунната система и намалява отоците на лигавицата.

# 734
  • До морето
  • Мнения: 7 142
Месечинке, мерси  Hug

А този калциев глюконат как се дава?

Общи условия

Активация на акаунт