Отговори
# 300
# 301
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
И такааааа...начи тамън Емко се напрегнал на Фера, че била годявЪна и иска се изнизва от апарт'мента...тургя там некъФ парцаляк у чантата и дим да го нема...обачИ в туй времи Чепиков дири Ферка дет се изнизала за таксити да пълни касичката...разбра сЪ , че Халилчик литнал от гнИздото и страаааах....ама Емко така... newsm09...ни моЖ фанИ нишката ко ст'а тукя....наостря ушаците ама нъц....се обажда на Корайчик го светне за драмата...той вика не знам....мъ ше разберм...в туй време Халилчик с леки стъпки проучва тереня скиа как да гепи Фера из блока...Сутринта Емко иска турне Фера на изповИдалнята ама нъцки...Ме'емет съ прай на бодигард ни да'а пиле да префърчи главата на Фера...той вика нищо...после ше питам сао да не забрайм....и отива се срешне с Гюлсума го светнИ за драмата...той нИ мож поверва и вика ше фанИ тоя и ше му изкара джигера издзад....само смучи щот напрегнат...на другия ден отива да говори с Фера ама нИщеш ли там се явил и Халилчик скива дъл е по удобно я цунИ от там...фърлил е оня страшния поглед и вика .....ето ви измамници...прелюбодейци...не барай Фера те боцкам по кункитИии и не мое гледа тая гледка и фаща автобуса, чИ Емко го е скивал...посли Фера седа на изповедалнята и си каза сичко ...Емко вика ей ся ше я срутим пак с тая драма...ше я паза и тя пак ше ми падни...после отива у Хилса...ама капията е капалЪ...ни го пускат влези и той се напрега....излиза бен Сарафоолу и вика,че го е изечал от групата на Шаро...Емко не мож поверва ама не му пука...после се виде с Хандето и каза, че го и страх от нея...тя била страшна...неще да го доближа'а поЙче....инак ше изкара ограничителна заповед...тя не мож повятва че загубила Емко и ше оди да риве на вратата на КОрайчик ама и там нъц....

Опс....май влезнах у другата серия....кат чели се Улях.... Crazy

# 302
  • София
  • Мнения: 379
Добро утрооооо   sun  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 303
  • София
  • Мнения: 379
Йени ли е, не е ли?  newsm78

много е сладка Хазалчето  Heart Eyes

# 304
  • Мнения: 0
Първо на Бебето че апнем еденето  bouquetи после толтата на Дани  bouquet

Булка спреха ли да бръмчат Sick

Съншайн аз не съм я виждала Rolling Eyesзначи е йени Laughing

# 305
  • София
  • Мнения: 379
Булкааа  Heart Eyes Hug Hug Hug Hug Hug за тебе

Скрит текст:

А туй за другите  Hug Hug

Скрит текст:

# 306
  • Мнения: 11 820
Булка,не  #Crazy  Зиз, hahaha hahaha hahaha

# 307
  • Мнения: 11 820
Булкааа  Heart Eyes Hug Hug Hug Hug Hug за тебе

Скрит текст:

А туй за другите  Hug Hug

Скрит текст:
за мени?  Shocked

# 308
  • София
  • Мнения: 379
Булкааа  Heart Eyes Hug Hug Hug Hug Hug за тебе

Скрит текст:

А туй за другите  Hug Hug

Скрит текст:
за мени?  Shocked

Тя втората беше за всички  Mr. Green ама айде туй за теби  Hug

Скрит текст:

# 309
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Това от някой филм ли е или от сериал  newsm78

# 310
  • Мнения: 100
Това от някой филм ли е или от сериал  newsm78


уф я, каква е мъничка и сладичка

# 311
  • Мнения: 16 079
Привет момичетааа  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Гледам Зиз напр'аила  си  отчета за нощес  Mr. Green

Ирка, чок убави   творения си напра'ила  Hug Hug  bouquet
Ша опитам кот останали от кайвето и закуската и изчезвам че окъснях

# 312
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Привет момичетааа  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Гледам Зиз напр'аила  си  отчета за нощес  Mr. Green

Ирка, чок убави   творения си напра'ила  Hug Hug  bouquet
Ша опитам кот останали от кайвето и закуската и изчезвам че окъснях
Ми ше закъснейш ми.... Mr. Green
Ма как ви засрамих а? Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 313
  • Мнения: 16 079
И такааааа...начи тамън Емко се напрегнал на Фера, че била годявЪна и иска се изнизва от апарт'мента...тургя там некъФ парцаляк у чантата и дим да го нема...обачИ в туй времи Чепиков дири Ферка дет се изнизала за таксити да пълни касичката...разбра сЪ , че Халилчик литнал от гнИздото и страаааах....ама Емко така... newsm09...ни моЖ фанИ нишката ко ст'а тукя....наостря ушаците ама нъц....се обажда на Корайчик го светне за драмата...той вика не знам....мъ ше разберм...в туй време Халилчик с леки стъпки проучва тереня скиа как да гепи Фера из блока...Сутринта Емко иска турне Фера на изповИдалнята ама нъцки...Ме'емет съ прай на бодигард ни да'а пиле да префърчи главата на Фера...той вика нищо...после ше питам сао да не забрайм....и отива се срешне с Гюлсума го светнИ за драмата...той нИ мож поверва и вика ше фанИ тоя и ше му изкара джигера издзад....само смучи щот напрегнат...на другия ден отива да говори с Фера ама нИщеш ли там се явил и Халилчик скива дъл е по удобно я цунИ от там...фърлил е оня страшния поглед и вика .....ето ви измамници...прелюбодейци...не барай Фера те боцкам по кункитИии и не мое гледа тая гледка и фаща автобуса, чИ Емко го е скивал...посли Фера седа на изповедалнята и си каза сичко ...Емко вика ей ся ше я срутим пак с тая драма...ше я паза и тя пак ше ми падни...после отива у Хилса...ама капията е капалЪ...ни го пускат влези и той се напрега....излиза бен Сарафоолу и вика,че го е изечал от групата на Шаро...Емко не мож поверва ама не му пука...после се виде с Хандето и каза, че го и страх от нея...тя била страшна...неще да го доближа'а поЙче....инак ше изкара ограничителна заповед...тя не мож повятва че загубила Емко и ше оди да риве на вратата на КОрайчик ама и там нъц....

Опс....май влезнах у другата серия....кат чели се Улях.... Crazy

rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 314
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Хайде,ако на Слънцето ви е било малко сладкото и аз да ви предложа   chef  Hug

Скрит текст:

Зизу,анализът пак е гоУема работа  hahaha  tooth  tooth  tooth  hahaha  Hug

Общи условия

Активация на акаунт