Отговори
# 735
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
  tiptoe   tiptoe   tiptoe

# 736
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Чей малко субс. за Профи. Laughing

"Айлайджа" ...феновете на сериала имат отбори като нас. Едни поддържат Делена(Деймън-Елена), други Стелена (Стефан- Елена). Аз подкрепям въпросният отбор защото Илайджа не се разделя с Айфона си...все говори. Та Айлайджа (Илайджа-айфон). Joy

# 737
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
Е,Наде ай стига ся,то тука всички сме си откровени,и аз си патя от моята,ама такива сме си,по добре на една маса с един откровен,отколкото на същата маса с 10 лицемери ,тъй че по хубаво от откровеността няма,и аз колкото и да си патя няма да спра да бъда такава  Peace Peace

# 738
  • Мнения: 34

КО сЪ промъкваш по терлички  Hug Hug Hug

# 739
  • Мнения: 0
Я стига бе Naughty по малко щели да пишат Shockedа от нас искахте ли разрешение за по малко newsm78музата щела да ги треска по редко Shockedако требе ние да ва треснем да доди по бърже newsm78 аааааааа нема ми опъвате нервите Naughty

# 740
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Е,Наде ай стига ся,то тука всички сме си откровени,и аз си патя от моята,ама такива сме си,по добре на една маса с един откровен,отколкото на същата маса с 10 лицемери ,тъй че по хубаво от откровеността няма,и аз колкото и да си патя няма да спра да бъда такава  Peace Peace

 newsm10 Абсолютно  Simple Smile
Наде, присъединявам се и аз, пиши си, ти си си ти, всеки от нас си е малко или много чишит, всеки си е с неговата индивидуалност, но сме си дружина, а пък ти си от дружинните ръководителки, щото си от най-отдавнашните  Hug Heart Eyes

# 741
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Я стига бе Naughty по малко щели да пишат Shockedа от нас искахте ли разрешение за по малко newsm78музата щела да ги треска по редко Shockedако требе ние да ва треснем да доди по бърже newsm78 аааааааа нема ми опъвате нервите Naughty
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
 Hug

# 742
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
tooth  tooth  tooth  Hug  Hug  Hug

# 743
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 979
Я стига бе Naughty по малко щели да пишат Shockedа от нас искахте ли разрешение за по малко newsm78музата щела да ги треска по редко Shockedако требе ние да ва треснем да доди по бърже newsm78 аааааааа нема ми опъвате нервите Naughty

Слушам Шефе! Sunglasses
И отивам да си развявам екстеншъните в новата тема, че още не съм се записала.

Зиз, благодаря за вампирските разяснения. Виж туй е филм, дето трябва да ми плащат и да ме вържат пред телевизора, та да ме накарат да гледам.

# 744
  • Мнения: 16 079
де е новата тема newsm78

# 745
  • Мнения: 11 820
щом сти рекли и ази немам пишим  Twisted Evil

# 746
# 747
  • Мнения: 0
щом сти рекли и ази немам пишим  Twisted Evil
И аз Mr. Green

# 748
  • Мнения: 11 820
приписвачка дан вииш нещо  ooooh!

# 749
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт