Енгин Акюрек - преди и след „Каква е вината на Фатмагюл?” - Тема 226

  • 59 402
  • 724
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 007
Красота!

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 34 117


Оффффф. Ето я снимката. От невероятни ъгли....

# 32
  • Мнения: 1 097

И мен ако питат съм Джансу Дере.Има класа в тази жена. Не харесвам кукленската красота,много ми е сладникава.

# 33
  • Мнения: 4 966


Оффффф. Ето я снимката. От невероятни ъгли....

Браво!  smile3525От Туитъра ли успя да я измъкнеш цялата?

Милеnewsm10 Не говоря за класа... по-скоро повече характер откривам в Дж. Дере. Освен това ми направи добро впечатление като актриса в кратките откъси, в които я гледах в Съла.

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 34 117


И нашият фейс се накипри с нова корица. Страхотно колажче сътворено от Юлиана Ангелова. Енгин вдъхновява и нас феновете да творим. "С цялата наша любов и респект"
.......................
Марица, не, подарък от приятел е. Иначе я има в инстраграма.

Последна редакция: пн, 09 сеп 2013, 14:25 от mariana51

# 35
  • Мнения: 2 293
[quote aFquthor=milkaradeva link=topic=737423.msg26101061#msg26101061 date=1378725186]

И мен ако питат съм Джансу Дере.Има класа в тази жена. Не харесвам кукленската красота,много ми е сладникава.
[/quote]

Оооо, да си кажа и аз: определено съм за Джансу Дере. Гледах я малко в "Езел" и ми хареса как играе. А и както казва Милка, "има класа в нея"...

Но...

Haniyah Masowd:
В Туитър акуанта на Туба е публикуван туит. Акаунтът и е свързан в ФБ страницата й, но Ханя не може да потвърди дали това е истина.

В новата серията на Енгин Акюрек „Черни пари, лъжовна любов” ще участва Туба Буюкустюн
Скрит текст:
The Tuba twitter account posted this twitter account is linked to her FB page I canNOT confirm it is her official one but I think it may be.

Tuba Büyüküstün@TbBuyukustun
Engin Akyürek'in yeni dizisi "Kara Para Yalan Aşk" dizisinde Tuba Büyüküstün'ün de yer alacağı konuşuluyor..

Tuba Büyüküstün @TbBuyukustun Engin Akyurek's new series "black money Lie love" series will take place with the Tuba Büyüküstün.. (Translated by bing)

Последна редакция: пн, 09 сеп 2013, 14:49 от loveofmine

# 36
  • Мнения: 23 270


Привет момичета !

Страхотен старт на новата тема !

Също на денят и седмицата !

Благодаря първо на Гони за снимката от сутрешният ми пост, като същевременно и се извинявам, че бях посочила друга дама за източник. Гони -

Но сега съм приятно изненадана от изобилието от снимки и новини - Мариянка, Аурелия
Много са хубави и двамата, Фарах е наистина голяма чаровница. Дано видим един наистина стойностно поднесен филм.

Момичета до после.

# 37
  • Мнения: 917



Мартичка, привет!  Hug

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 34 117


http://www.ayakligazete.com/Section/gallery/7/6969/0#startImage

И тук са отразили снимките.
...................
Любов, феновете на Туба, отдавна ги спрягат за екранна двойка. За мен е много важно двамата главни актьори, без значение за кое дизи - да имат силни фенски маси. А май това са феновете на Енгин и Туба. Докато разберем - ще си предполагаме.

# 39
  • Мнения: 2 293




E, разкошен Текин...

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 34 117

Любов, как беше: "Обякъл е вече кожата на художника"....

# 41
  • Мнения: 2 293

Любов, как беше: "Обякъл е вече кожата на художника"....

Но и тази кожа му лежи добре. Даже погледът му е различен, извивката на устните...С две думи: цялостното му излъчване. Няма го приглушеното търпение на Керим, нито пък хъса на  Булут... Друга е палитрата тук...

Последна редакция: пн, 09 сеп 2013, 15:20 от loveofmine

# 42
  • Мнения: 1 097

Почти съм сигурна,че ако има нов сериал екранната двойка ще е Енгин -Туба,понеже феновете отдавна мечтаят за този тандем.Аз смятам,че до нашето момче ,всяка актриса ще извади най-доброто на което е способна и в крайна сметка ще се получи симбиоза.Знаете Енгин как увлича като вихрушка.

# 43
  • Мнения: 4 966
Скрит текст:

E, разкошен е...

Любов, как беше: "Обякъл е вече кожата на художника"....

Но и тази кожа му лежи добре. Даже погледът му е различен, извивката на устните...С две думи: цялостното му излъчване. Няма го приглушеното търпение на Керим, нито пък хъса на  Булут... Друга е палитрита тук...

Моето усещане тук е за сдържаност, прикритост, дистанцираност... Нищо общо с когото и да е от героите му до сега.

# 44
  • Мнения: 0
Старо е колажчето,но пък е хубаво.       Heart Eyes Hug 

Общи условия

Активация на акаунт