PrettyBox & Pinks Beauty Box - 2

  • 35 146
  • 740
  •   2
Отговори
# 15
  • varna
  • Мнения: 404
И аз не мога да поръчам.Тъкмо добавих в кошницата и забива.Отново започва трошенето на нерви...

# 16
  • Мнения: 519
Получих и аз потвърдителния имейл  Laughing спокойна съм вече
Успех с поръчките момичета

# 17
  • Мнения: 38
И аз получих мейл. Успех на другите момичета. Честно казано, маслото за коса ми е напълно достатъчно, че да я искам Laughing

# 18
  • Мнения: 3 642
Напливът на мераклийки явно е голям и аз не мога да вляза въобще в сайта  Sad

# 19
  • Мнения: 10
От над половин час ми се въртят две точици /зарежда нещо си/ над бутона "Поръчай" в кошницата и съответно -  не мога да го натисна. Размишлявам още колко време да го чакам. Иначе добавих кутията в кошницата около 11.40 часа и все още не мога да завърша процеса.

# 20
  • Мнения: 432
Този път успях да поръчам  Peace

# 21
  • Мнения: 178
Абе аз им гледам страницата във фейсбук и едно момиче е коментирало, че ѝ се изписва, че кутиите са свършили. В такъв случай защо не кажат, поне да не вися повече време Thinking

# 22
  • Мнения: 22
И на мен точиците се въртят ли въртят и не мога да си завърша поръчката...

# 23
  • Мнения: 261
Поръчах , тоя път лесно.
Много желаещи много нещо за тези кутии  Laughing

# 24
  • Видин
  • Мнения: 288
Поръчах току-що. Стана много, много бързо!

Успех, момичета! Simple Smile

# 25
  • Мнения: 594
И аз успях....Не беше лесно. Надявам се да пуснат абонамент, защото трети път това хоро мисля да не го играя. А ако работех, хич не знам дали бих изгубила толкова време.  Confused

# 26
  • София
  • Мнения: 588
И аз поръчах - след 20-тина рефрешвания на страницата стана Mr. Green

# 27
  • Мнения: 3 022
След 1 час борба със сайта успях да поръчам. Още е със статус задържана, да видим дали ще я одобрят и дали ще получа имейл. Все още могат да се добавят кутии, не е изписало, че са изчерпани.

# 28
  • Мнения: 36 061
потвърдителни мейли имате ли?

# 29
  • Мнения: 151
Успях и аз най-сетнеее  Simple Smile)) И на мен ми се въртяха двете точки...презареждах 3-4 пъти, чаках... и накрая стана! Само едно не ми стана ясно. Писах и моя адрес и адрес за доставка, но махнах тикчето да ми я носят на моя адрес, следователно би трябвало да ми я донесат на адрес за доставка, нали? Тоест в офиса на фирмата куриер?  Confused

Общи условия

Активация на акаунт