PrettyBox & Pinks Beauty Box - 2

  • 35 142
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 10
И аз успях! Толкова много се изнервих, че чак не мога да се зарадвам  Laughing Отворих още един таб и влязох наново в сайта, докато онези ми ти две точки се въртят. От новия таб стана всичко с минимално чакане на въртележката на двете точки. Сега си отворих пощата - имам мейл с номер на поръчка и пише, че е приета и е "now being processed".
Ако приемем, че всичко е наред с моята поръчка, то пожелавам на останалите успех!

# 46
  • Варна
  • Мнения: 23
И аз успях,но без да искам сьм порьчала 2.

# 47
  • София
  • Мнения: 5 193
Ха, успях!  Party

# 48
  • Мнения: 220
Маграт, и аз съм така - с мейл и задържана поръчка Grinning Ама не ми се иска да съм на тяхно място, ако имам проблем...

# 49
  • Мнения: 3 342
Поръчах още в самото начало - дори и тук не беше излязла информацията, че може да се поръчва, напълно спокойно, бързо и безпроблемно. Стана буквално за секунди. Явно бг-мама блокираме сайта  Laughing

# 50
  • Мнения: 215
И аз най-накрая поръчах  Simple Smile

# 51
  • София
  • Мнения: 3 800
И аз успях,но без да искам сьм порьчала 2.
И  аз така Mr. Green

# 52
  • Мнения: 178
И аз успях,но без да искам сьм порьчала 2.
И аз така.

И най-учтиво моля модераторката, която ми изтри предишното мнение, да ми пише какво нередно е видяла в него. Преди време в различна тема Адри ми беше направила забележка за един пост, но ми беше написала съобщение защо.   Simple Smile

# 53
  • Мнения: 60
въпреки изнервянето реших да пробвам още веднъж и взех, че успях, направо неверояртно ми се струва. Дано си заслужава.

# 54
  • Мнения: 35 998

И най-учтиво моля модераторката, която ми изтри предишното мнение, да ми пише какво нередно е видяла в него. Преди време в различна тема Адри ми беше направила забележка за един пост, но ми беше написала съобщение защо.   Simple Smile

Модераторът не е длъжен да обяснява действията си, пише го в правилата. Пише и също, че продажбите са забранени.

# 55
  • Мнения: 3 698
Ще има абонамент. До седмица ще се разберат подробности - обявили са го във ФБ.

# 56
  • София
  • Мнения: 70
Айде и аз се разписах с една кутия .. С хиляди мъки я поръчах, но успях, дано си заслужава завишената цена.  Peace

# 57
  • София
  • Мнения: 5 193
Къде можеше да се види какво ще има в тази кутия?  Thinking

# 58
  • Мнения: 35 998
никъде все още, само за маслото за коса се знае

# 59
  • Мнения: X
И аз поръчах! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт