време ни е да сменим Фризовома, но с какво???

  • 3 792
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 151
И ние сме на Фризовом от 3 - тия месец  newsm30тъй като се запичаше от Фризолак.Вече сме на 6 мес. и яде зеленчукови пюрета и каши без глутен.Трябва ли да сменям млякото и ако да - с какво ?Ако минем на Фризо 2 или 3 дали няма пак да се запича? newsm78

# 16
  • Мнения: 1 217
пак се почва за и против Фризолака. ooooh!
Калоян беше на Фризовом и като стана на 6 месеца почнах Фризо-2.
Запек няма от млякото,нали яде вече пюрета.
Изхожда се по 2-3 пъти на ден.

# 17
  • Мнения: 151
А необходимо ли е изобщо да сменям млякото?Нали Фризовом е до 1год.? Sad

# 18
  • Мнения: 4 358
........... До сега бяхме на Фризовом, тъй като имахме рефлукс силен и повръщахме след всяко хранене. ............
Щом детенце е било с такъв проблем, най-добре попитай педиатъра какво ще ви препоръча!
Стабилизирали сте нещата, не рискувай сама Peace

# 19
  • Мнения: 1 217
Калоян също беше със страхотен запек,но след като захраних,
вече можех да му давам разхлабващи пюрета.
Също така минах и на Фризо-2 и от финансова причина.
Все си мисля,че разликата между двете млека е само билката рожкови във Фризовома. newsm78 Thinking
А от Фризолака няма как да се запичат защото вече може да яде доста неща и да се изхожда.
А и с този Фризовом може стомахчето да свикне с билката за да се раздвижат червата.

Друг е въпроса когато става дума за силен рефлукс и повръщане.При Калоян нямаше.

# 20
  • Мнения: 2 908
И аз съм на мнение да си минете на Фризо 2-детето е голямо ,за да се запича вече.А има толкова отпичащи храни,че няма да разбереш,че се е запекло LaughingАко искаш друго мляко-Аптамил Комфорт2,Аптамил 2,Милумил2,Хип,зависи колко ти е дълбок джоба WinkАма отдавна съм против смяната на млеката просто защото някой е чул нещо за някое мляко,ако има причина-да,но ако няма,не виждам смисъл(това си е лично мое изпитано мнение).Това,което си чула за едно мляко,при едно бебе,може въобще да не се прояви при твоето.Както всеки разправя,че Аптамил не запичал(гаранция-Франция  Laughing),моето бебе го запичаше яко.Ако можех да върна времето назад,щях да взема друго мляко,но взех това,само защото чух,че било много добро,а другите запичали,или не били така добри...

Общи условия

Активация на акаунт