Нови Искър

  • 5 743
  • 144
  •   1
Отговори
# 105
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Мамита, какво мислите за организирания протест на 1 юни? Аз мисля да отида да подкрепя момичетата, но ще видим как ще е времето и как ще се придвижим до центъра с малкия!
Поздрави на всички малки и големи сладури!
абе какъв е тоя протест аз все съм недоразбрала,  Embarassed нещо изоставам с информацията(нито чета вестници,нитогледам новини)-абе гола вода съм  Embarassed направо ме е срам..................

Протеста е  за майчинството, а и май не само Thinking
И аз си мислех да се замъкна, ама незнам дали ще мога. Blush

Къде ще отпразнувате първи юни, новоискърски мами?

# 106
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 136
Протеста наистина е по повод майчинството и не само! Ето линк, където може да видите отвореното писмо и да дадете своя и не само, подпис в електронната подписка
http://www.zdrasti.net/bgmamma/

# 107
  • Мнения: 82
Протеста наистина е по повод майчинството и не само! Ето линк, където може да видите отвореното писмо и да дадете своя и не само, подпис в електронната подписка
http://www.zdrasti.net/bgmamma/

да видях го,даже се разписах   Hug   
а къде ще водим децата на 1 юни и аз незнам  newsm78 дайте някакво предложение за такива като мен с двама..... family
или пък да се организираме и да ги водим някъде по близо до н.и. всички хлапета?????????

# 108
  • Мнения: 119
Честит празник на всички дечица
Да са живи здрави и много щастливи и да слушкат мама и тати   bigdance2 Tada  bigdance2 Tada  bigdance2 Tada

# 109
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Честит празник на малките сладуркоци!
Да са живи и здрави, весели и щастливи!  bouquet

# 110
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 136
И, аз да се включа в последните минути на празника!
Честит 1ви юни на всички малки и по-големи сладурести, бонбонести и много весели дечица!!! Да са ни живи и здравички!

# 111
  • Мнения: 1 698
А пък аз от много време не съм получавала известие за нови отговори тук и съответно не съм  влизала Sad

Мамчета, дайте идея от къде да поръчам хубава погача за кръщене? Praynig Устройва ме само  да е в Нови Искър, че нямам възможност да ходя да я взимам от София.

# 112
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 136
Ние за сватбата поръчахме погачите в Славовци, и бяхме много доволни! Иначе на Лъвов мост, също правят страхотни погачи!
Кога ще е кръщенето и в коя църква мислите да го правите?

# 113
  • Мнения: 1 698
Лика, дай инфо къде в Славовци? Кръщенето ще е или на 17 или на 18. На 18 е и рождения ден на Дарена, та ще е 2 в 1. Имам още малко време. За сега сме се спряли на манастира Свети Мина, но там кръщават дечицата наведнъж. Дано поне не са се записали много за тази дата.

П.С. Разгледах снимките на Алекс, страхотен сладур ПУ ПУ - лук да си има.

# 114
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 136
Охо, значи двойно празненство се заформя! Браво на вас! И на мен ми се ще, да си го кръстим Алекс, на рожденият ден, но нали е роден в студен месец, та май ще е сега лятото!
Като идваш от София, като се подмине новата бензиностанция, първата пряка в дясно. Малко преди високата част на улицата, в ляво има висока бяла къща - там е фурната! Иначе тука са ни комший, та ако ги видя, ако искаш мога да питам, колко ще искат за погача! Имаме и друга фурна тук до нас, но незнам дали правят погачи и какви ще бъдат!
За мястото на кръщенето - много добре сте го избрали, но наистина е малко кофти, че всички дечица ги кръщават на куп!
Радвам се, че са ти харесали снимките, само дето вече са стари, но фотото ни беше на ремонт, та сега си наваксваме и скоро ще ги допълня.

# 115
  • Мнения: 1 698
Благодаря ти много Лика. За мен е важно погачата да е вкусна, да има вид. То и в Курило правят, но не ми харесват, веднъж даже почти прегоряла ни дадоха, така че повече от тук не поръчвам. Аз ще отида да си питам, както и да уговоря кога ще я вземем. Мерси пак Hug

# 116
  • Мнения: 4 195
мери и в магазина на Иво - на ъгъла детто е - от него съм поръчвала погачите за годежа ни, за сватбата, за кръщането, когато бяхме кумуве - всеки път страхотни бяха - айде на кю-то ще ти обясня
вижте ме мен как се попарих с вряла вода
и сега боли ужасно
ВИктор е сополив и не сме за пред вас та днес го водих във Северния парк - зад Илиенци - страхотно си изкарахме а до него има залепена пицария с уникален двор за децата и масите близо до тях, евтина и адски вкусна при това та мисля с колата по често да отскачам до там - желаещите да свиркат, има пясъчник с техни играчки - на заведението, люлки, пързалки, индиански къщички и всичко е на лека тревичка - супер е много се изкефих, като кача снимките ще ви пусна да видите за какво иде реч
туй то за сега от нас

# 117
  • Мнения: 1 698
Лелеее Криси какво си направила, това е кошмарно?! Как успя бе мила? Дано да не боли вече много.
Хубаво ще ми обясниш на кюто, ама нещо напоследък никва те няма. Дано Вики се оправя бързо и да се размине само със сополки.

# 118
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Я да взема да се разпиша тук. Нещо сме много несериозни новоискърските мами.
Албенката ни на моренцето пържи дупенцето, Криси никаква я нЕма сума време вече, само с Мимката по кюто чаткам...
Да ви се оплача, че с Алекс изкарахме стомашния вирус...тя се оправи бързо, за щастие, но зарази племенницата и сега Беатрис милата два дни повръща и не й преминава.
Хубавато е, че в четвъртък заминаваме сутринта за моренцето, живи и здрави.

# 119
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 136
Иренка, хубаво че Алекс е преборила гадния вирус, а племенничката бързо да се оправя, че времето се оправя  и ще е само за игра навън!
Ти какво направи с курсовете? Кога, да стискаме палци за изпита - или вече мина?
А, за морето какво да кажа!!! Ние тази година със сигурност ще пропуснем, нооо... догодина се надам да се разпишем и там! Аз и на Албенка казах, ама и на теб - моляяяяяяя...топнете се и за нас в моренцето и му пратете поздрави! Хубаво да си починете, слънцено да е все с вас и да се върнете шоколадови!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт