Нови Искър

  • 5 735
  • 144
  •   1
Отговори
# 90
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 136
danislavkova - да, количката ми е ТСМ-ска. Хубаво, че ме подсети! И аз трябва да си взимам чанта, че с тоя багаж нагоре-надолу по стълбите, ми е много забавно и все се присещам като тръгна, ама докато се върна съм се отнесла вече. За жалост обаче, по принцип не съм сигурна дали ТСМ предлагат такава. Иначе, ние количката я купихме от магазина в Люлин на КООП пазар /то магазини ТСМ има много, но на нас този ни беше сгоден/. Имам му телефона и ще взема да звънна да питам, дали са получавали въобще, но и една темичка ще взема да пусна Wink

# 91
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Мерси мамчета
Мая е с тъмна коса.Исках да разбера дали влиза в форума и си мислех дали не пише тук.
Знам със сигорнуст,че има PC.

Аз я познавам. Мисля, че работи счетоводителка. Живее близо до родителите ми и лятото се виждахме всеки ден- идваше ни на гости. Сигурна съм, че е тя, казвала ми е, че е от Люлин. Скоро обаче не съм я виждала.

# 92
  • Мнения: 4 195
МОМИЧЕТА ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ-
ДНЕС КЪМ 17.00 ВНИМАВАЙТЕ КЪДЕ ХОДИТЕ - ЩЕ ИМА ОПАСНИ ШОФЬОРКИ ПО УЛИЦИТЕ
ИРЕНКА ПОЧВА ШОРЬОРСКИТЕ КУРСОВЕ newsm01 newsm01
скоро ще си имаме нов шофер у наше селоооооооо Joy

# 93
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 136
 ooooh! добре, че се прибрахме вече!  Wink Laughing Joy

Иренче, много хубаво, че си записала курс за шофер!!! Друго си е, като може човек сам да си се закара, до където иска!

Успех и да вземеш тапията от раз  Heart Eyes и после само  travel!

# 94
  • Мнения: 1 698
Дани Славкова, честито ти синче. Да расте много радостно, умно и щастливо детенце.
На теб бързо възстановяване. Hug

# 95
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
ooooh! добре, че се прибрахме вече!  Wink Laughing Joy

Иренче, много хубаво, че си записала курс за шофер!!! Друго си е, като може човек сам да си се закара, до където иска!

Успех и да вземеш тапията от раз  Heart Eyes и после само  travel!

Благодаря !
И аз се надявам. Обаче днес ми скъса трътката, сега лягам, че едва гледам вече, а и утре от 11 сутринта съм на пангара. Пазете сееее!

# 96
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 136
danislavkova - в Люлинският ТСМ, не са получава ли изобщо такава чанта, а в един друг от магазините им, ми казаха да проверя другата седмица. Ако, има нещо ново ще пиша!

# 97
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Я, да побутна темичката напред малко.
Кога ще се видим на площада в Кумарица? Grinning

# 98
  • Мнения: 1 698
като ми оздравее детенцето може и да дойдем на срещичка, нали вече имаме лека количка Party

# 99
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Я, да побутна темата напред малко. Grinning

# 100
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 136
Иренка, ех, ако не си ти, да дигнеш малко темичката ... !
Мами, къде сте? Времето вече се пооправя и е супер за кафенце!
Хайде една срещичка да спретнем, скоро!
Поздрави на всичкиииии мами и сладки дечица!

# 101
  • Мнения: 4 195
ама не се събрахме накуп всички и това си е - ей лошотии, хайде казвайте на кой къде и кога му е удобно - болни няма в момента - слава богу, дано да е така и занапред - така че казвайте де

# 102
  • Мнения: 82
Здравейте майчета.......да подбутна темичката напред  newsm10
ей  в курило добър магазин са открили,ама да набараш когато стока са получили  smile3521
как сте????
децата добре ли са????????????
Да ви се похваля,за един месец е наддал 1кг.100гр. малкия бандит и 1 см. порастнал
и сега е 4.700 и 55см.-мамината гудка  smile3504
 Kissing Heart айде цунки по моцунки!!!!!!!!!!!!1

# 103
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 136
danislavkova - браво на малкия юнак! Все, така да расте!
За магазина, и аз чух, но още не смогвам да отида да видя що за стока има там!
Иначе ние /да чукна на дърво/ сме добре, само пустата жега ни мори, ама то угодия няма - зимата студено, лятото горещо ... или друго нещо Wink!
Мамита, какво мислите за организирания протест на 1 юни? Аз мисля да отида да подкрепя момичетата, но ще видим как ще е времето и как ще се придвижим до центъра с малкия!
Поздрави на всички малки и големи сладури!

# 104
  • Мнения: 82
Мамита, какво мислите за организирания протест на 1 юни? Аз мисля да отида да подкрепя момичетата, но ще видим как ще е времето и как ще се придвижим до центъра с малкия!
Поздрави на всички малки и големи сладури!
абе какъв е тоя протест аз все съм недоразбрала,  Embarassed нещо изоставам с информацията(нито чета вестници,нитогледам новини)-абе гола вода съм  Embarassed направо ме е срам..................

Общи условия

Активация на акаунт