Нови Искър

  • 5 710
  • 144
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 195
къде сте сладурчета..........
ние с Иренка днес си спретнахме лек шопинг из Илиянци и въпреки че бързахме ( защото моя син щеше да счупи количката от зор да ходи а не да се вози) строшихме по някой лев:)
тя повечко от мен и като гледам на кю-то я няма - сигурно Веско и е строшил пръстите та да няма с какво да вади праи от протмонето другия път................ма той не знае че аз ще и помагам Joy Joy Joy
та мацката се премени с нови обущета и поле................секси бодито незнам с каква цел беше предназначено...........ама е много готино...... hahaha Joy
аз се задоволих с дрехи за Виктор и играчки , които изрода вече счупи............и повече никакви изграчки за него...........писна ми да ги троши на секундата. трябва да му купувам от ковано желязо за да не ги изпотрошва на минутата #2gunfire #Cussing outта така..............
гледам че се стопля............имайте късмет да си уредим среща и някой да не дойде ей Twisted Evil Twisted Evil

# 31
  • Мнения: 1 698
Хахах, Браво за шопинга Вики1. И аз го обичам това, но не и когато трябва на всяка цена да купя нещо. Два дни обикалях София за костюм за сватба /в Събота сме/, толкова ми беше писнало, мерих, мерих какво ли не и не се харесвам и това си е. Тръгнах да се прибирам накрая, но все пак реших, че не мога на сватбата да отида с дънки и си купих един. Много, много не ми допада, ама карай. А малката я гледаше баба й, а на мен ми беше мъчно ooooh!

# 32
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 130
ЧЕСТИТ НАЦИОНАЛЕН ПРАЗНИК, МИЛИ МАМИ И СЛАДИЧКИ ДЕЧИЦА!
ДА СА НИ ЖИВИ И ЗДРАВИ ДЕЧИЦАТА, И ДА РАСТАТ ГОРДИ БЪЛГАРИ!

И ДАНО УПРАВНИЦИТЕ НА БЪЛГАРИЯ ЗАПОЧНАТ ПОВЕЧЕ ДА МИСЛЯТ ЗА ПОДРАСТВАЩИТЕ!

# 33
  • Мнения: 1 698
Къде сте бе мамчета, защо не пишете? Скучно ми е без вас. Ако сте толкова активни и за среща, направо не знам кога ще се организираме за такава Mr. Green

# 34
  • Мнения: 82
Здравей mimes ,мен ме нямаше дълго време,лежах в болница,заради някакви гадни бактерии в урината  smile3514 но сега съм добре и съм си вкъщи.....аз съм за среща,но вече много ми тежи коремчето и едвам се предвижвам,ходя като слон   261uu днес ще водя детето на доктор,че нещо му протече носа,и ако е нещо незначително,утре е на градина,а аз ще съм по свободна.... smile3521 хайде до скоро, и целувки на дечицата   Kiss  Kiss  Kiss

# 35
  • Мнения: 1 698
Даниславкова, много съжалявам, че е трябвало да лежиш в болница. Адски неприятно преживяване. Аз лежах 10дни,когато бях във втори месец бременна и не искам да си го спомням този период. Кога да чакаме бебока? Май с теб точно скоро няма да се запознаем Party, но нищо, като почнете да излизате ще се видим Flutter
P.S. Исках да ти разгледам снимките, но с линка който си дала не става.

# 36
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 130
Здравейте, мами!
Ние с малчо вече излрзаме за повечко - не по малко от час и по колкото издържат на мама крачетата. За жалост обаче не можем да се движим много, много нагоре-надолу, защото папкаме на честичко. За сега обикаляме из Кумарица, но мъжът ми е обещал, като се постопли да ме закара на Курило малко и тогава може да се видим с мамите от там!
danislavkova - съжалявам, че е трябвало да лежиш в болница, но в името на детенцето си струва. Казаха ли вече, какво ще е бебчето? Оххх, толкова е хубаво да бременее човек, а след като се появи малкото човече, е още по-хубаво! /навяват ме толкова приятни спомени, които макар и от скоро - има няма 2-3 месеца, ми се струва, че са от преди цяла вечност/ Между другото ти може и да се сетиш, коя съм макар, че не се познаваме лично - като бях с големият корем сме се засичали наоколо!

Ето, малко снимчици от мен, за да се запознаете виртуално с малкият Алекс:
http://snimka.bg/album.php?album_id=18272

Поздрави на всички и много усмивки за добро настроение!

# 37
  • Мнения: 4 195
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=83946.0
хайде Нови Искър - да действаме.
ако можете още за четвъртък за ходенето да помогнете - аз ще мина през всяка от вас. само ми кажете  bouquet  bouquet

# 38
  • Мнения: 1 698
Вики1, ще се включа с най-голямо удоволствие. Включи се на кюто и ми пиши за да се разберем. Моето го има под аватара ми, ако не на лични Hug

# 39
  • Мнения: 4 195
mimes аз май веднъж те видях.имаш ли познати които да живеят зад училището. поне си мисля че беше ти.
ами аз утре ще мога следобед да мина за малко през всяка от вас ( и Иренка ще се включи) но за малко тъй като Вики не е добре пак а и това е причината да съм пооставила срещата ни за по натам. бронхита го повтаря и сме заключени вкъщи. сега ще те викна на кю-то. и там съм Вики1  bouquet  bouquet

# 40
  • Мнения: 82
Здравейте момичета,благодаря ви за разбирането   bouquet вече съм добре,утре ще ходя да си взема резултата от стерилната урина.... Praynig
 mimes  смених линка за снимките пробвай сега......
 lika  сетих се кое момиче си,в магазина сме се засичали,а доколкото знам мъжа ти е съученик на сестра ми(ако не се бъркам)  Embarassed
е дано скоро се видим,Дени от утре отново е на градина,та аз съм свободна,нищо,че се движа като мечка......
А за пола на бебо,май пак ще е момче... newsm78 и термина ми е на 21.04,абе види му се края...... baby_neutral
До скоро и целувки  Wink

# 41
  • Мнения: 1 698
Дани, разгледах снимките. Дени е сладур. Heart Eyes, сигурно обича да диджейства hahaha  Как приема новината, че скоро ще си има братче? Сигурно много се радва! И аз ще се радвам да се запознаем, ако идваш към Курило, се обади за по кафенце.

# 42
  • Мнения: 82
Здравейте момичета,здрасти mimes ,радвам се ,че са ти харесали снимките   Laughing Незнам дали все още осъзнава,че ще става батко,но като му покажа снимките от УЗ,и казва ето го брат ми  Joy  Ако искаш пиши ми на лични тел. си номер,аз другата седмица ще ходя до детския магазин в Курило,там съм си харесала някои неща за бебо,та ще ти звънна да се видим  Simple Smile  Целувки на всички новоискърки  kiss

# 43
  • Мнения: 4 195
Здравейте момичета,здрасти mimes ,радвам се ,че са ти харесали снимките   Laughing Незнам дали все още осъзнава,че ще става батко,но като му покажа снимките от УЗ,и казва ето го брат ми  Joy  Ако искаш пиши ми на лични тел. си номер,аз другата седмица ще ходя до детския магазин в Курило,там съм си харесала някои неща за бебо,та ще ти звънна да се видим  Simple Smile  Целувки на всички новоискърки  kiss
аааааааа искаме и ние на кафе с васссссссс smile3521 newsm03

# 44
  • Мнения: 1 698
Здравейте момичета,здрасти mimes ,радвам се ,че са ти харесали снимките   Laughing Незнам дали все още осъзнава,че ще става батко,но като му покажа снимките от УЗ,и казва ето го брат ми  Joy  Ако искаш пиши ми на лични тел. си номер,аз другата седмица ще ходя до детския магазин в Курило,там съм си харесала някои неща за бебо,та ще ти звънна да се видим  Simple Smile  Целувки на всички новоискърки  kiss
аааааааа искаме и ние на кафе с васссссссс smile3521 newsm03

Естествено, къде без вас Wink

Общи условия

Активация на акаунт