КГБ = Клуб на Готините Баби - 139.

  • 94 116
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 16 111
Добро утро на Кръстовден!
Ако имаме именници в семействата - да са живи и здрави.
Янке, Бог да прости Мел  Flowers Rose Flowers Rose

# 61
  • София
  • Мнения: 1 529

Почивай в мир,Мел.
 Янче,прегръдка от мен,вече 9 месеца мъка.

# 62
  • Мнения: 11


http://www.youtube.com/watch?v=PKB_tp6_ttc

Добро утро Simple Smile

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ - ДА СМЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ      bouquet  bouquet  bouquet

Есента започва да влиза лека полека във владенията си - вчера малко дъжд все още топъл, днес още малко - вече по-хладен ... Така ще бъде оттук нататък ... Кръговрата на живота ... Всеки път есента ме настройва носталгично - и всеки път си казвам как наистина сезоните се сменят като етапите в човешкия живот   Two Hearts

Маринка, да ви е живо и здраво внучето, да порастне добро момче и много да ви радва  smile3525 smile3525  smile3525

Меги, честит рожден ден и на вашето момиче - нека здравето, щастието и късмета са й верен спътник  newsm51 newsm51  newsm51

Янче мило, мир на душата на Мел - дано е на по-добро място и бди над детето си от безкрая  Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose  Flowers Rose

Хубав и усмихнат съботен ден на всички

# 63
  • София
  • Мнения: 1 749
Честит Кръстовден!Честито на имениците!
Честит рожден ден на Влади! Желая му здраве и весело и щастливо детство!Маринче,да ви радва и да сте горди с него!
Честит рожден ден на дъщерята на Ега Мега! Да е здрава,усмихната щастлива,да успява в живота!

 Бог да прости Мел!
   Наистина,права е Макавели,есента е меланхолична.Светла с топлите си багри,но навяваща мисли за равносметка и някаква тъга.Така се чувствам и аз сега.И споменът за Мелчето ме разплака.Добре я оплаках.Янче,тя ти е оставила частица от себе си.Най доброто,което правиш за Мел е грижата за Анжелка.Дано Мел ви закрила и двете!

# 64
  • Мнения: 1 250
Привет девойки Hug

Янче мила, светла  и памет на твоята звездичка Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

Вие сте обхванати от есенно настроение, а тук е една небивала жега...и тишина, освен някое колело навън Simple Smile


На всички ви желая свеж, тих,спокоен ден  Hug



# 65
  • София
  • Мнения: 4 178
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ!

Яне, Бог да прости Мел   Flowers Rose Flowers Rose

# 66
  • Мнения: 2 099
Ама Мелчето направо си е тук, превъплътена в Анжелка.  И Янчето силно напомня за нея. Flowers Sunflower Flowers Rose Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower
Мен пък есента ме плаши. Много си е хубава. Но след нея идва зимата, а аз хич не трая студ и мокро. брррр  cold
Дето вика Йойо:
"Какъв ти е проблемът с дъжда? А?!? Какъв ти е проблемът? Тичаш в дъжда, капки, капки, капки, намокриш се, после изсъхваш."
  umbrella

А Владето по снимките си е направо за манекен! Неам текст, Маринка! И ти - хубавица. За Мила да не говорим - и тя от филм извадена.

Тази заран един приятел ми прати следния виц:

Умер человек. Его пес рядом лег и тоже умер. И вот душа человека стоит перед вратами с надписью "Рай" и рядом душа собаки. На вратах надпись: "с собаками вход воспрещен! ". Не вошел человек в эти врата, прошел мимо.
Идут они по дороге, вторые врата, на которых ничего не написано, только рядом старец сидит.
— Простите, уважаемый...
— Петр я.
— А что за этими воротами?
— Рай.
— А с собакой можно?
— Конечно!
— А там, раньше, что за врата?
— В Ад. До Рая доходят только те, кто не бросают друзей.

  animal037 bishop goodandevil
Та така, скъпи приятелки. Мноооого хубави събота и неделя желая!
 newsm76

# 67
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
ЧЕСТИТ КРЪСТОВДЕН ! Който празнува днес,весел празник!
Ние от сутринта се занимаваме с пипер.Вече приключихме и остава само да се приберат бурканите по рафтовете.Сега ще се занимая със себе си,защото надвечер си уредихме среща със Светалчо.

Янче, Hug за теб и Анжелка!
За Мел  Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

На всички Ви,желая прекрасен ден!

# 68
  • Мнения: 7 424
                Честито на тези,който празнуват днес!Здраве,късмет и успех им желая!  bouquet

                Янче , за теб и Анжелка! Hug Hug Hug

           
За Мелчето  Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

                Римарче,изгубих те в магазина,исках да пием по кафе поне,ама ми звъннаха,че спешно трябва да се връщам и докато си открия ММ-то!И мен какъв вихър ме върти в момента не е истина и разбира се аз съм виновната и на мен ще тежи на съвестта. Sad

# 69
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Честит празник , момичета!
Живи и здрави!

Бог да прости Мел!

# 70
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 312

 Благодаря ви, момичета, за съпричастността! И това мина.
Сега вечерта ще отбележим скромно и именика - Криско (така са си нарекли този ден родителите му). Те двамата с майка си останаха у нас тази вечер. Та нека ни е жив и здрав!

# 71
  • Мнения: 1 250
Янче, това е живота и мъка и радост...
Да ви е жив и здрав именника,детсвото му да е радостно и щастливо!


А при нас след малко от това:




и това

и това



ще стане така



# 72
  • София
  • Мнения: 16 111
Ето съм и аз.
Янке, да е жив и здрав Криско! Пожелавам му шестици в у-ще и много весели детски игри.
Каролин, на първата снимка видях много от любимите ми високи блокове. Аз живея на 12 ет. в подобен. На дългия балкон в средата на блока са кухньо-хола и спалнята, а на прозореца отстрани детската. Но на цвят го докарваме като невинна детска д----я.  Embarassed
Аненце си дойде, събра си багажа и утре пак отпрашва за 2 седмици в Банско, за последно.
Днес ходихме с Пл. да и купим разни консерви, суха храна, инстантни спагети, че си беше поръчала.
Рожденният ден снощи е минал много хубаво и весело. Подаръците са красиви, но символични и придружени с пари в плик.

# 73
  • София
  • Мнения: 1 749
Янче,честит имен ден на Криско!Да ви е жив и здрав,весел и жизнерадостен и да е отличник в училище!

    
    Фури,как мина срещата със Светълчо?Разказвай и ако има снимки-показвай!
    Айша,пак оставате младоженци.
    Аз цял ден се моткам,нищо съществено не съм свършила.Пих кафе сутринта при една съседка.След обяд посетих друга...Е,изморих се от бездействие.
    Ето ви нещо за настроение.https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1233957_5 … 4_981646805_n.jpg
    Приятна вечер!

# 74
  • София
  • Мнения: 16 111
Яжке, ние и сега сме си младоженци почти винаги.  Embarassed
Девойката я се прибере 1 път в седмицата, я не. Обикновенно си идва сутрин, преди работа.
И аз чакам репортаж от срещата.
Много е прав Уди Алън, сигурно това е мечтата на всеки. Но ... в друго място и в друг живот.

Общи условия

Активация на акаунт