Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 1 426
Ама как може значи една прическа да те направи грозен... WhistlingНа някои снимки изглежда добре момчето,но на други е.....Иначе пък на трейлърите ,когато не седи на едно място си е хубав....разсъждавам си аз,не ми обръщайте внимание hahaha Mr. Green

# 241
# 242
  • Мнения: 6 105
Добър ден  Hug По-скоро Ку-ку  ku-ku  Joy

Благодаря за новата тема-Зиз.  smile3525

Честито на всички празнуващи   bouquet

Рени,къде ме видя,аз сега се записвам за темата  Mr. Green

Ирче, много хубав клип,смях се с него  hahaha

# 243
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ганушка Hug

Туй намерих Laughing http://www.youtube.com/watch?v=1LAUwzu6XzM  newsm19

А са да ви видя ко ша гледате ако е вярно Laughing

Гъбке Hug

 newsm19  cheers  Laughing

Ренка  Hug Heart Eyes

# 244
  • Мнения: 27 735
Ооо Ивче Hug от де го намери тоз глозник Mr. Green

  love001  love001

Най-глозния глозник.... Crazy

# 245
  • Мнения: 21 201
Толкова ли не могат да довършат оригиналната серия докрай. Crossing Arms

Информация за епизод - 49 и 50 тази вечер от 20 до 22 часа. От фейса.
Гледайте последните епизоди за това лято на "Огледален свят"
ОЧАКВАЙТЕ ????
Фериа отива при Емир и се целуват.
Гюлсум разказва на Фериа всичко случило се c Корай...
Корай предлага брак на Гюлсум....
Мехмет се прибира и прегръща Фериа. Емир се събужда в болницата и пита за Фериа. Фериа сънува кошмари от отвличането и на сън вика Емир. Ръза и Гюлсюм я успокояват.
Джансу научава че Емир е бил ранен при спасяването на Фериа. Фериа отива при Емир и иска съдействието на Сахер. Гюлсюм остава насаме със Сахер. Жената на Мехмет отново започва да настоява Гюлсюм да се ожени за Корай или да му измъкне пари, заради това че са спали двамата.
Емир се зарадва на посещението на Фериа и двамата се целуват страстно. Фериа казва, че, ще яразпитват, но не знае какво да им разкаже. Емир казва, че ще забравят за случката и ще помогнат на засегнатото семейство. Казва й че остане в блока заради нея. "Има само едно нещо, което не мога да забравя и това си ти" казва Емир на Фериа.
Санем записва на Джансу час при психиатъра. Джансу вижда как Фериа и Емир се прегръщат на стълбите. Емир вижда Джансу и й казва, че не иска да я вижда около тях. Джансу се прибира у тях и казва на Санем, че Фериа отново е спечелила. Иска да разкаже всичко на портиерите, за да може Ръза и Мехмет да накажат Фериа.
Гюлсюм казва на Фериа, че е направила опит за самоубийство. Корай съобщава това и на Емир. Фериа пита защо е направила това. Гюлсюм й казва, че с Корай са спали заедно в новогодишната нощ. Хатидже чува и започва да бие Гюлсюм. Фериа ги разделя и Хатидже се разплаква. Иска от Фериа да я заведе при Корай.

Епизод 50

Ханде вижда Корай пред блока и пита дали Фериа и Емир са добре. Корай й отговаря положително. Ханде му казва че няма да се качва при Емир, защото знае, че той не иска да я вижда. Корай пуска SMS на Гюлсюм да излезе в парка за да поговорят.
Корай предлага брак на Гюлсюм. Сахер казва на Мехмет, че Гюлсюм и Корай са били заедно в новогодишната нощ. Мехмет вади нож и посяга на Корай. Емир го възпира. Емир и Фериа се срещат. Тя го пита дали е знаел за Гюлсюм и Корай.
Корай казва на Емир, че е взел правилно решение.
Корай е твърдо решен да се ожени. Гюлсюм е въодушев
Корай се среща с Ханде, прегръща я. Тя му казва че все още иска да е с него. Корай плаче. Ханде си мисли, че е заради това че не му е простила.
Гюлсюм се облича в булчинска рокля.
Майката на Корай идва за сватбата но не е съгласна с този брак. Казва му, че няма да приемат снаха си.
Гюлсюм иска да целуне ръка на бъдещата си свекърва, но тя отказва....

# 246
  • Мнения: 0
Вани Hug де да знам Shockedявно съм спала още Laughingвърнах се и верно те нема Joy

Линко на тез е убав Laughing нема мармоти по тиквата Mr. Green

Булка наспа ли се Hug

# 247
  • Мнения: 11 820
Булка,тц одих по задачи  Rolling Eyes

# 248
  • Мнения: 21 201
Ех, това кармазъ. Rolling Eyes

Скрит текст:



Много е сладка на тази снимка.

Скрит текст:

# 249
  • Мнения: 0
Ех, това кармазъ. Rolling Eyes

Скрит текст:




Много е сладка на тази снимка.

Кърмъзъто е Sick а Серенай Heart Eyes

Булка то требе и задачи да се вършат Laughing а не само кюпони Mr. Green

http://www.youtube.com/watch?v=rY5PlbBdkm0

# 250
  • София
  • Мнения: 30 209
Толкова ли не могат да довършат оригиналната серия докрай. Crossing Arms

Информация за епизод - 49 и 50 тази вечер от 20 до 22 часа. От фейса.
Гледайте последните епизоди за това лято на "Огледален свят"
ОЧАКВАЙТЕ ????
Скрит текст:
Фериа отива при Емир и се целуват.
Гюлсум разказва на Фериа всичко случило се c Корай...
Корай предлага брак на Гюлсум....
Мехмет се прибира и прегръща Фериа. Емир се събужда в болницата и пита за Фериа. Фериа сънува кошмари от отвличането и на сън вика Емир. Ръза и Гюлсюм я успокояват.
Джансу научава че Емир е бил ранен при спасяването на Фериа. Фериа отива при Емир и иска съдействието на Сахер. Гюлсюм остава насаме със Сахер. Жената на Мехмет отново започва да настоява Гюлсюм да се ожени за Корай или да му измъкне пари, заради това че са спали двамата.
Емир се зарадва на посещението на Фериа и двамата се целуват страстно. Фериа казва, че, ще яразпитват, но не знае какво да им разкаже. Емир казва, че ще забравят за случката и ще помогнат на засегнатото семейство. Казва й че остане в блока заради нея. "Има само едно нещо, което не мога да забравя и това си ти" казва Емир на Фериа.
Санем записва на Джансу час при психиатъра. Джансу вижда как Фериа и Емир се прегръщат на стълбите. Емир вижда Джансу и й казва, че не иска да я вижда около тях. Джансу се прибира у тях и казва на Санем, че Фериа отново е спечелила. Иска да разкаже всичко на портиерите, за да може Ръза и Мехмет да накажат Фериа.
Гюлсюм казва на Фериа, че е направила опит за самоубийство. Корай съобщава това и на Емир. Фериа пита защо е направила това. Гюлсюм й казва, че с Корай са спали заедно в новогодишната нощ. Хатидже чува и започва да бие Гюлсюм. Фериа ги разделя и Хатидже се разплаква. Иска от Фериа да я заведе при Корай.

Епизод 50

Ханде вижда Корай пред блока и пита дали Фериа и Емир са добре. Корай й отговаря положително. Ханде му казва че няма да се качва при Емир, защото знае, че той не иска да я вижда. Корай пуска SMS на Гюлсюм да излезе в парка за да поговорят.
Корай предлага брак на Гюлсюм. Сахер казва на Мехмет, че Гюлсюм и Корай са били заедно в новогодишната нощ. Мехмет вади нож и посяга на Корай. Емир го възпира. Емир и Фериа се срещат. Тя го пита дали е знаел за Гюлсюм и Корай.
Корай казва на Емир, че е взел правилно решение.
Корай е твърдо решен да се ожени. Гюлсюм е въодушев
Корай се среща с Ханде, прегръща я. Тя му казва че все още иска да е с него. Корай плаче. Ханде си мисли, че е заради това че не му е простила.
Гюлсюм се облича в булчинска рокля.
Майката на Корай идва за сватбата но не е съгласна с този брак. Казва му, че няма да приемат снаха си.
Гюлсюм иска да целуне ръка на бъдещата си свекърва, но тя отказва....

Кога да го очакваме това?

# 251
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 518
Аз пък мисля, че снощи бяха последните епизоди по БТВ- така казаха, докато течеше рекламния клип на сериите за снощи  Peace Чак пък толокова бързо да си променят програмата newsm78
Аз и да не го гледам, ако има серии, ще си го запиша за по-късно...че нали довечерка шИ уважавам приливите.
Само не ме питайте как се включва видео към цифров приемник, мъжо се бори цяла седмица докато се получи, че то с кабелите лесно, но докато стане запис Crazy Имам и цифров тунер вграден в компа и включен  кабел за телевизия , но там не съм ги разгадала още нещата newsm78

# 252
  • Мнения: 0
Аз пък мисля, че снощи бяха последните епизоди по БТВ- така казаха, докато течеше рекламния клип на сериите за снощи  Peace Чак пък толокова бързо да си променят програмата newsm78

HugЗначи нямааааа Mr. Green newsm44

А и ММ каза че са рекламирали комиците за днес Heart Eyes Party

# 253
  • Мнения: 6 105
В програмата на бтв го няма сериала,така че не вярвам.  Peace

Защо всички обичат толкова това червено и аз съм слагала,ама те други червила нямат ли тия хора   newsm78

Рени,трябва да има комиците,новия им сезон почна.  Grinning

# 254
  • Мнения: 21 201
Толкова ли не могат да довършат оригиналната серия докрай. Crossing Arms

Информация за епизод - 49 и 50 тази вечер от 20 до 22 часа. От фейса.
Гледайте последните епизоди за това лято на "Огледален свят"
ОЧАКВАЙТЕ ????
Скрит текст:
Фериа отива при Емир и се целуват.
Гюлсум разказва на Фериа всичко случило се c Корай...
Корай предлага брак на Гюлсум....
Мехмет се прибира и прегръща Фериа. Емир се събужда в болницата и пита за Фериа. Фериа сънува кошмари от отвличането и на сън вика Емир. Ръза и Гюлсюм я успокояват.
Джансу научава че Емир е бил ранен при спасяването на Фериа. Фериа отива при Емир и иска съдействието на Сахер. Гюлсюм остава насаме със Сахер. Жената на Мехмет отново започва да настоява Гюлсюм да се ожени за Корай или да му измъкне пари, заради това че са спали двамата.
Емир се зарадва на посещението на Фериа и двамата се целуват страстно. Фериа казва, че, ще яразпитват, но не знае какво да им разкаже. Емир казва, че ще забравят за случката и ще помогнат на засегнатото семейство. Казва й че остане в блока заради нея. "Има само едно нещо, което не мога да забравя и това си ти" казва Емир на Фериа.
Санем записва на Джансу час при психиатъра. Джансу вижда как Фериа и Емир се прегръщат на стълбите. Емир вижда Джансу и й казва, че не иска да я вижда около тях. Джансу се прибира у тях и казва на Санем, че Фериа отново е спечелила. Иска да разкаже всичко на портиерите, за да може Ръза и Мехмет да накажат Фериа.
Гюлсюм казва на Фериа, че е направила опит за самоубийство. Корай съобщава това и на Емир. Фериа пита защо е направила това. Гюлсюм й казва, че с Корай са спали заедно в новогодишната нощ. Хатидже чува и започва да бие Гюлсюм. Фериа ги разделя и Хатидже се разплаква. Иска от Фериа да я заведе при Корай.

Епизод 50

Ханде вижда Корай пред блока и пита дали Фериа и Емир са добре. Корай й отговаря положително. Ханде му казва че няма да се качва при Емир, защото знае, че той не иска да я вижда. Корай пуска SMS на Гюлсюм да излезе в парка за да поговорят.
Корай предлага брак на Гюлсюм. Сахер казва на Мехмет, че Гюлсюм и Корай са били заедно в новогодишната нощ. Мехмет вади нож и посяга на Корай. Емир го възпира. Емир и Фериа се срещат. Тя го пита дали е знаел за Гюлсюм и Корай.
Корай казва на Емир, че е взел правилно решение.
Корай е твърдо решен да се ожени. Гюлсюм е въодушев
Корай се среща с Ханде, прегръща я. Тя му казва че все още иска да е с него. Корай плаче. Ханде си мисли, че е заради това че не му е простила.
Гюлсюм се облича в булчинска рокля.
Майката на Корай идва за сватбата но не е съгласна с този брак. Казва му, че няма да приемат снаха си.
Гюлсюм иска да целуне ръка на бъдещата си свекърва, но тя отказва....

Кога да го очакваме това?
Уж за днес, но дали, ще е така ни предстои да разберем довечера(които, ще гледат).
Това, което публикувах е инфо от фейса.
На мен честно казано ми е безразлично дали, ще има епизоди или не, защото така или иначе не ги гледам по бтв, но, ще е добре за хората, които разчитат изцяло на него.

Общи условия

Активация на акаунт