Отговори
# 735
  • Мнения: 2 787
Гледам коментарите в тути, 1:1 с нашите, всички хвалят играта на Ча и Баръш, ама никой не казва, че е харесал сериала  newsm53
Зиз, имаме сделка  smile3521 и си те ловкам, нищо че не Аресваш Фера   love001

# 736
  • София
  • Мнения: 379

Кой твоя сериал Ренка?  newsm78
Дила ханъм Peaceша го дават след вашия другия петък Laughing

Ясно с каптан Али  Mr. Green

Зиз сериозно аз сега разбирам, не знам как съм пропуснала, ами ние да не би да крием, че не харесаваме Серка  Joy  
Ауууу хич не я долюбва тя,не си ли чела как и се нерви,лигла ,стойкаджийка и така нататък ,аз знам ,че не и е любимка,ама не го показва като нас за Серка  Joy Joy

Малееееее как съм го изпуснала аз това   Shocked Сезиозно сега разбрах и малко се шокирах  Joy  верно ли така вика за Хазал  Joy Joy е сега ние се изказваме доста постно за нея, ако трябва да бъда честна и откровена  Mr. Green Joy Joy Joy

Няма ли да скачаме в новата тема?  newsm78

# 737
  • Пловдив
  • Мнения: 456
Ulusoys sunshine, missence, Рени,

Благодаря за инфото.   bouquet Дано да се окаже вярно и "кабеларката" за първи път да ме изненада приятно.  Simple Smile
P.S. Рени, отзивчиви сте... и то винаги  Peace Hug

# 738
  • София
  • Мнения: 379
Момичета къде гледате рейтинга  newsm78

Как е ПО на първо място ли е  Laughing

И на мен ми е интересно да видя рейтинга, ама като за премиерен епизод няма как да не е висок  newsm78

# 739
  • Мнения: 2 787
Момичета къде гледате рейтинга  newsm78

Как е ПО на първо място ли е  Laughing

И на мен ми е интересно да видя рейтинга, ама като за премиерен епизод няма как да не е висок  newsm78
Аз го пуснах преди няколко страници, в началото 8 -8,30 бяха трети, след това първи и накрая в 10 ч бяха с рейтинг 6,21 по спомен, утре ще излезнат по-подробните таблици  Peace

# 740
  • София
  • Мнения: 379
Момичета къде гледате рейтинга  newsm78

Как е ПО на първо място ли е  Laughing

И на мен ми е интересно да видя рейтинга, ама като за премиерен епизод няма как да не е висок  newsm78
Аз го пуснах преди няколко страници, в началото 8 -8,30 бяха трети, след това първи и накрая в 10 ч бяха с рейтинг 6,21 по спомен, утре ще излезнат по-подробните таблици  Peace

Нормално  Rolling Eyes утре  ще видим, интересно ми е да направя сравнение със сериала на Хазал,кой ли ще е с по-висок рейтинг?  Thinking

# 741
  • Мнения: 18 785
сладураниии дайте новата темичка  Hug

# 742
# 743
  • София
  • Мнения: 30 142
Гледам коментарите в тути, 1:1 с нашите, всички хвалят играта на Ча и Баръш, ама никой не казва, че е харесал сериала  newsm53
...

Важно е турците как възприемат нещата?! Реакциите от една страна са ОК, но от друга- са леко смущаващи, че от толкова хора само Ча и Баръш са забелязани  Tired

# 744
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 505
сладураниии дайте новата темичка  Hug
Ихииии ай стига бе серизоно ли  hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт