Отговори
# 270
  • Мнения: 6 105
Няма как да сбъркам,че днес е петък 13,нямаме вода и докога не се знае.  ooooh!

# 271
  • Мнения: 6 530
Епизоди 51 и 52 има ли ги някъде?

# 272
  • Мнения: 6 105
Dream, аз поне не знам да ги има някъде.  Peace

# 273
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Хей МЕРАБА слдуранкии  wavey wavey  wavey  wavey  Hug  Hug  Hug

Ставам сутринта,отварям туитър и ОМГ  smile3544  направо се разсъних  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes  ,за мен с мармоти,с катерици,с бобри,с невсетулки и тем подобни и да е на главата пак си ми е хубав,ама то все пак любовта е сляпа  Mr. Green

Сега да благодаря на Ренка,Ирка,Линко,Звездето,Надето,DiBoDa,Ганушка,Вани,за страхотните пожелания,всички сте страхотни и много мили            

Сега отивам да си правя кафенце и закуска,че още се прозявам  smile3507

Чакаме Зизка днес с бюлетина за снощи по-късничко  Peace  Hug  Hug  Hug

Габии страхотни колажи пак си натворила и този с листото и снощния,прекрасниии   bouquet  Heart Eyes   bouquet

Ирче и твоето кафенце тази сутрин е невероятно    bouquet  Heart Eyes   bouquet

Дано довечера успея да се включа в онлайн маратона  Praynig  Praynig  Praynig

Сега след толкова писания,пожелавам на всички прекрасен Петък 13-ти,дано на всички да ви донесе само късмет,успехи и усмивки тази дата  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug

# 274
  • Мнения: 18 785
гутен морген   Hug

# 275
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 523
Heart Eyes Heart Eyes
О вие се излюпихте една по една  Joy Joy

# 276
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 523
Гъбак,хвърлям го със замах,докато не му оправят косата не мой ме съблазни  Mr. Green

# 277
  • Мнения: 18 785
Гъбак,хвърлям го със замах,докато не му оправят косата не мой ме съблазни  Mr. Green
оставяш Ча  Shocked това неможе да бъде  Joy

# 278
  • Мнения: 0
Дани HugВяра Hug

Една падна временно от клоня Mr. Green

# 279
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Гъбак,хвърлям го със замах,докато не му оправят косата не мой ме съблазни  Mr. Green

Йехааааа  newsm68 newsm68 newsm68 newsm68
Уредих са, зимах гу  Laughing Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 280
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 391
Толкова ли не могат да довършат оригиналната серия докрай. Crossing Arms

Информация за епизод - 49 и 50 тази вечер от 20 до 22 часа. От фейса.
Гледайте последните епизоди за това лято на "Огледален свят"
ОЧАКВАЙТЕ ????
Скрит текст:
Фериа отива при Емир и се целуват.
Гюлсум разказва на Фериа всичко случило се c Корай...
Корай предлага брак на Гюлсум....
Мехмет се прибира и прегръща Фериа. Емир се събужда в болницата и пита за Фериа. Фериа сънува кошмари от отвличането и на сън вика Емир. Ръза и Гюлсюм я успокояват.
Джансу научава че Емир е бил ранен при спасяването на Фериа. Фериа отива при Емир и иска съдействието на Сахер. Гюлсюм остава насаме със Сахер. Жената на Мехмет отново започва да настоява Гюлсюм да се ожени за Корай или да му измъкне пари, заради това че са спали двамата.
Емир се зарадва на посещението на Фериа и двамата се целуват страстно. Фериа казва, че, ще яразпитват, но не знае какво да им разкаже. Емир казва, че ще забравят за случката и ще помогнат на засегнатото семейство. Казва й че остане в блока заради нея. "Има само едно нещо, което не мога да забравя и това си ти" казва Емир на Фериа.
Санем записва на Джансу час при психиатъра. Джансу вижда как Фериа и Емир се прегръщат на стълбите. Емир вижда Джансу и й казва, че не иска да я вижда около тях. Джансу се прибира у тях и казва на Санем, че Фериа отново е спечелила. Иска да разкаже всичко на портиерите, за да може Ръза и Мехмет да накажат Фериа.
Гюлсюм казва на Фериа, че е направила опит за самоубийство. Корай съобщава това и на Емир. Фериа пита защо е направила това. Гюлсюм й казва, че с Корай са спали заедно в новогодишната нощ. Хатидже чува и започва да бие Гюлсюм. Фериа ги разделя и Хатидже се разплаква. Иска от Фериа да я заведе при Корай.

Епизод 50

Ханде вижда Корай пред блока и пита дали Фериа и Емир са добре. Корай й отговаря положително. Ханде му казва че няма да се качва при Емир, защото знае, че той не иска да я вижда. Корай пуска SMS на Гюлсюм да излезе в парка за да поговорят.
Корай предлага брак на Гюлсюм. Сахер казва на Мехмет, че Гюлсюм и Корай са били заедно в новогодишната нощ. Мехмет вади нож и посяга на Корай. Емир го възпира. Емир и Фериа се срещат. Тя го пита дали е знаел за Гюлсюм и Корай.
Корай казва на Емир, че е взел правилно решение.
Корай е твърдо решен да се ожени. Гюлсюм е въодушев
Корай се среща с Ханде, прегръща я. Тя му казва че все още иска да е с него. Корай плаче. Ханде си мисли, че е заради това че не му е простила.
Гюлсюм се облича в булчинска рокля.
Майката на Корай идва за сватбата но не е съгласна с този брак. Казва му, че няма да приемат снаха си.
Гюлсюм иска да целуне ръка на бъдещата си свекърва, но тя отказва....

Кога да го очакваме това?
Уж за днес, но дали, ще е така ни предстои да разберем довечера(които, ще гледат).
Това, което публикувах е инфо от фейса.
На мен честно казано ми е безразлично дали, ще има епизоди или не, защото така или иначе не ги гледам по бтв, но, ще е добре за хората, които разчитат изцяло на него.
Добре де нали като писаха по рано ,че тая седмица ще са последните епизоди преди да го спрат, бяха казали че ще е до петък и по 2 епизода  newsm78 или аз не съм разбрала правилно.Иначе и аз видях че го няма в програмата на БТВ

# 281
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Дани HugВяра Hug

Една падна временно от клоня Mr. Green

Ренка  Hug Ми като съм следила внимателно урока ти за гледането на ум и аз си правя фотошоп на ум със снимките на Чачко  Mr. Green

# 282
  • Мнения: 6 105
Една падна временно от клоня Mr. Green

Ще се качи тя пак,само да почне сериала и да му оправят косицата  Mr. Green

Дани,Вярче Hug

# 283
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Гъбак,хвърлям го със замах,докато не му оправят косата не мой ме съблазни  Mr. Green

Йехааааа  newsm68 newsm68 newsm68 newsm68
Уредих са, зимах гу  Laughing Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Габии,ако случайно вземе,че ти омръзне по някое време,метни ми го и на мен плиииззз  Praynig  Praynig  Praynig  Hug  Hug  Hug

# 284
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Дани  Hug Мерси за харесването на колажчитата  Heart Eyes Heart Eyes

Ето още едно ... ФЕМИР и света  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт