ОКТОМВРИЙКИ - Тема 17

  • 26 413
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 261
Добро утро, момичета!

Както гледам, започват да ни обхващат "Радини вълнения". Дано всичко с всички да е наред!

Явно коремът ми вече е започнал да спада, защото вече няма блуза, която да ми го закрива спокойно, ами все трябва да ги подръпвам. Иначе виси отдолу като на чичко.

svetlina, ако нещата се развиват по график, на 07.10. трябва да постъпя в болницата.

45-дневния може да се издаде както от водещия ЖК, така и от ЛЛ. Същото важи и за Направлението за хоспитализация.

# 61
  • Мнения: 7 803
привет и от мен
изкарах още 5 дни в болницата  Tired започна да ме боли белега от секциото и ме прибраха за наблюдение. всичко е ок, мястото е 5 мм, което казаха е супер. няма индикации за проблеми там. малките беснеят много яко, тежи като за световно и така. термин за секцио 38+0, ако болките станат непоносими 37+0. за сега си стоят мирно в корема и това е добре, че още нямат кревати и количка  Tired голям карък съм. на записите единя се криеше яко. по 1 и кусур 3 акушерки го търсят и нищо, обаче как им рита апаратите  Mr. Green и е много упорит, не се дава. на майка си се е метнал  Mr. Green

juli_mir, леко раждане  Hug

# 62
  • Мнения: 10
Добро утро ,момичета ...
бебе- диджей ,мн ме успокой с твоя корем , и моя е същият ,виси точно като на чичко , само чака удобен момент да се покаже навън .
И аз купих комплекти на Мустела, пък за подсичане кремче на Судокрем , от много жени знам , че е от най - добрите , както и от личен опит , много бързо успокоява зачервена кожа , та ако още не сте се насочили към някоя марка вижте го !

# 63
  • Мнения: 258
Добро утро! Почерпете се за мое здраве, тъй като днес имам рожден ден! Simple Smile


delinaa, със сигурност има и по-хубава бебешка козметика от "Мустела", но пък масажното им олио е много приятно и мирише хубаво. Тестерът за атопична кожа, който е част от комплекта, ти препоръчвам въобще да не го ползваш, без бебето да има проблем с кожата. А и дори да се появи такъв, е добре козметиката за проблемна кожа да бъде предложена от дерматолог за всеки конкретен случай.

# 64
  • Мнения: 54
Честит празник,  Cacao et chocolat! Жива и здрава и безпроблемно раждане!
А ти коя козметика би препоръчала като по-хубава, тъй като аз все още се колебая.

# 65
  • Мнения: 7

Cacao et chocolat bdbaloni  party023  желая ти здраве,щастие ,късмет и леко ,безпроблемно раждане + купища незабравими мигове

# 66
  • Мнения: 6
Cacao et chocolat   newsm38
Аз за козметика се спрях на Бюбхен,знам,че Мустела я препоръчват като може би най-добрата,но Бюбхен повече ми допадат на миризма,а и определено лайката ме грабна като съставка.

# 67
  • Мнения: 49
Cacao et chocolat   newsm59 Честит празник! Много здраве, щастие и здраво бебче!
Аз си взех козметика на Хип (олио и душ гел), а кремчето ми за подсичане е Судокрем. Много ми допадна аромата на Хип. Имам и едно сапунче на Бюбхен.

# 68
  • Мнения: 0
Момичета никои нищо не казва за Saba Med , акушерката
Ми ми каза да си вземА нея, от mustla доста деца правели алергий, на една приятелка също, Saba med мирише много хубаво и като цена е същата горе долу ...

# 69
  • Мнения: 32
Здравейте!!!  bouquet
Продължаваме с приготовленията за бебо.Започнах основно чистене.Освобождаване за шкафчета и т.н.Толкова е приятно!Сега времето минава много бавно.Последния месец ще е така...в очакване на бебчо  Simple Smile

# 70
  • Мнения: 18
bebe dj оня ден си правих изследвания и в тоалетната на лабораторията се загледах в тумбата си еее просто как е паднала ниско долу не е истина и аз се чудех и маех защо като ходя до тоалетна или седя ме притиска яко тоя корем а и моя мъж оня ден като се преобличам и ми вика абе защо корема ти така е паднал ниско долу  Joy , няма вече тениска която да не ми е утесняла или окъсяла  #Crazy.

# 71
  • Мнения: 258
delinaa, за голямата ползвах Avène Pédiatril. Много добре ѝ понасяше. Сега ще пробвам нещо био с бебка, вероятно на Lavera.

# 72
  • Мнения: 2 850
Cacao et chocolat, честит рожден ден! Лекоо раждане и здраво, слънчево бебе! Бебедж, и моето секцио е насрочено за 7.10 то не остана.

# 73
  • Мнения: 20
Аз взех, че купих козметика на Chicco. Някакви отзиви?

# 74
  • София
  • Мнения: 334
Cacao et chocolat, честит рожден ден! Много красота и радост в новата година от живота ти!
При мен спряха контракциите, вече лежа спокойно  Grinning Даже и пера нещата за бебето, утре ще са дрешките. И... вече съм в деветия месец!

Общи условия

Активация на акаунт