Колко често хълца Вашето бебе?

  • 4 575
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 393
И ние хълцаме често

# 16
  • Мнения: 992
i moita pisana halza kazaha mi 4e se daljalo na poetia vazduh dokato se hrani no ne e stra6no

# 17
  • Мнения: 1 032
Като беше съвсем малка Петя хълцаше постоянно- след хранене, преди хранене, беше направо ужас. Педито каза, че задържала въздух в коремчето и затова хълцала. Слагахме я да лежи по коремче малко преди хранене, уригвахме се по два пъти и така. Сега хълца когато й е студено или ако се е смяла.

# 18
  • Мнения: 3 042
  love001Моят син също като малък хълцаше много, а понякога и по-продължитено време. Давала съм му и вода, но не помагаше. Хълцането  просто спираше от самосебе си.И сега като попорасна понякога пак като започне да хълца имам чувството, че няма спиране това хълцане, но то разбира се спира.  thumbsupТака, че няма страшно.
[/size][/color]

# 19
  • Мнения: 949
И моят син хълца много.

# 20
  • Мнения: 4 242
Дъщеричката ми все още след преяждане хълца. Laughing Давам и да посуче малко и се успокоява веднага.

# 21
  • София
  • Мнения: 44 122
И Филип често хълца , като се почне и няма спиране, а той мн де ядосва милия...но няма нищо притеснително, и наистина най-често когато не е успял да се уригне.

# 22
  • Мнения: 2 381
И ние хълцаме веки път след хранене.
същото беше и в корема ми, направо ме тресеше цялата  Crazy
Мда....

# 23
  • Мнения: 2 047
  Откакто минахме двата месеца хълца само когато й е студено. Преди беше ежедневно по н-пъти.

# 24
  • София
  • Мнения: 3 679
Не се шашкай- и моя Валентин мн. хълца- забелязала съм че ако повърне- а той мн.повръща има опасност след това да се разхълца- нищо не му помага- нито вода нито плач- спира от самосебе си -но това не го притеснява-мен също
Дори да ти споделя- аз и до ден днешен- като си похапна порядъчно- винаги хълцам- 2,3 пъти след това- не е лошо #Crazy

# 25
  • Мнения: 524
Много често хълца особенно след като се разгука и се вълнува нещо.Явно от радост обърква дишането...Като го сложа на гърда и дръпне 2-3 пъти се оправя Wink

# 26
  • Мнения: 2 553
И моята дъщеричка доста хълцаше преди да се роди, а сега всеки ден хълца по няколко пъти, а също и киха.Питах педито - тя каза "Ами жив човек е ще хълца, няма страшно" и така  Peace

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
И ние хълцаме минимум по 3 пъти на ден.Понякога е доста продължително и цялата се тресе.Ако е в леглото я завъртам на една страна,така и е по-леко.

# 28
  • Мнения: 2 777
Повечето бебета хълцат много в началото. Ние също бяхме така първите месеци.

# 29
  • Мнения: 5 183
Томи хълцаше много, като бебе. Не е нещо за притеснение.

Общи условия

Активация на акаунт