Къде в Пловдив? - 45 тема

  • 60 635
  • 736
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: X
Аз ходя там. Ходила съм и в Пикасо - нищо общо. Хигиена, цени и отношение много по-добре от Пикасо.  Peace

# 391
  • Мнения: 43
А какъв е ефекта от процедурите?Аз от Версус от 5 процедури на мишници имам само 10% останали косми и не съм много редовна

# 392
  • Пловдив
  • Мнения: 1 220
Проспала съм половин тема...

# 393
  • Пловдив
  • Мнения: 1 220
Здравейте,
занам,че хиляди пъти е  коментирано-но бихте ли ми препоръчали детски център  за рожден ден на 2год дете и неговите гости Heart Eyes-Тракия малко далеч ми идва...

Балли-много добри отзиви чувам за "Малката Фея" Peace
Много ти благодаря!  bouquet Изглежда като точно това,което ми трябва.Утре ще отида на място да го разгледаме с малчо.
За рожден ден на 2 год,дете аз бих препоръчала детски център Ники на 2 етаж на ТЦ Гранд.50 лв е наема на залата,независимо от броя на децата,менюто-както се уговорите,а почерпката за родителите е в заличката отсреща и е на много,много прилични цени.Собсвеничката е изключително любезна и отзивчива,а за подарък ни направиха професионално заснемане на рождения ден,качиха ми около 150 снимки на флашката,подариха ми чаша със снимка от самия рожден ден,фоторамка-тип колаж със снимки от рождения ден,а на всяко детенце календар със място за снимки. Heart EyesАко трябваше да си ги платя-все едно са ми подарили празненството.

Интересно от кога практикуват това? Присъствала съм на няколко рождени дни там и такова нещо не е било. Сигурна ли си, че не сте заплатили отделно за тези услуги?

# 394
  • Мнения: 1 884
Балли, би ли споделила отзиви от Малката Фея? Колко е голямо твоето дете?

me4koni, от вчера отвориха семеен ресторант Тон Бонбон в Кършияка, на мястото на ресторант Ла Рива. В събота сме на рожден ден там и мога да ти дам отзиви.

ок-ще чакаме лични впечатления Peace

# 395
  • Пловдив
  • Мнения: 5 029
Басейнът на ВСИ дали работи? И ако работи, дали работи с външни посетители?

# 396
  • Мнения: X
Басейнът на ВСИ дали работи? И ако работи, дали работи с външни посетители?

не работи

# 397
  • Майничка
  • Мнения: 12 639
...Интересно от кога практикуват това? Присъствала съм на няколко рождени дни там и такова нещо не е било. Сигурна ли си, че не сте заплатили отделно за тези услуги?

От три години поне е тази практика с подаръците - за рождениците - чаша или албум + фоторамка, за гостенчетата - календари. Отделно снимките - на твоя флашка или на диск (само дискът май се плаща).

# 398
  • Мнения: 2 382
Здравейте, и аз да попитам някои дали е ходил в Лазер център на бул.Руски и какво ви е мнението.До сега ходих на лазерна епилация в София във Версус и съм много доволна,но сега трябва да се преместя в Пловдив и да продължа процедурите,от доста хора съм чувала че в Пикасо е ужас и това е дугото място което открих.Благодаря предварително!

В Армада също е добре Peace. Пикасо много през пръсти я подкараха, макар, че не мога да си кривя душата, че имаше точно желания ефект от процедурите.

# 399
  • Мнения: X
Златуши, предполагам си наясно, че всичко е много индивидуално - не може да сравняваш моята кожа, с мойте косми и фоликули с твойта например и да очакваш същия ефект. Да не говорим, че има хора, които въобще не се повлияват на лазерна епилация. Аз съм доволна, трябваше да ходя всеки месец, но реално карам по 2 месеца /че и повече/, защото почти не ми растат вече  Peace

# 400
  • Мнения: 5 604
....за подарък ни направиха професионално заснемане на рождения ден,качиха ми около 150 снимки на флашката,....

В смисъл не сте плащали отделно за снимането ли? За 5 -7 г. деца подходящо ли е,има ли забавления за тази възраст?

Благодаря Simple Smile

# 401
  • Пловдив
  • Мнения: 126
....за подарък ни направиха професионално заснемане на рождения ден,качиха ми около 150 снимки на флашката,....

В смисъл не сте плащали отделно за снимането ли? За 5 -7 г. деца подходящо ли е,има ли забавления за тази възраст?

Благодаря Simple Smile

Според мен не, за деца на 2-3 може би е ок. Празнувахме там веднъж, 2-ри или 3-ти р.д., девойките хич ги нямаше тогава. Не знам сега как е, но тогава не занимаваха децата с нищо, говореха си по телефона почти през цялото време. Може сега да е по-добре.(за гранда пиша)

# 402
  • Пловдив
  • Мнения: 40
знаете ли в Кичука място за много лека  поправка на кожено яке,което е старо,така че нямам особени претенции

# 403
  • Майничка
  • Мнения: 12 639
....за подарък ни направиха професионално заснемане на рождения ден,качиха ми около 150 снимки на флашката,....

В смисъл не сте плащали отделно за снимането ли? За 5 -7 г. деца подходящо ли е,има ли забавления за тази възраст?

Благодаря Simple Smile

Според мен не, за деца на 2-3 може би е ок. Празнувахме там веднъж, 2-ри или 3-ти р.д., девойките хич ги нямаше тогава. Не знам сега как е, но тогава не занимаваха децата с нищо, говореха си по телефона почти през цялото време. Може сега да е по-добре.(за гранда пиша)

За 7г. не става, ни място има, ни анимация особена. За 3-4-5г. по-става, те основно тичат и скачат, особено, ако се познават и прекарват повечко време заедно. Основно го ползват деца от района или близките градини, особено интервалът 17,30-19,30 идва много удобен за целта.

И снимките не са бог знае колко "художествени" или нагласени, човекът просто се стреми да хване всяко дете в някакъв близък план, явно с идеята за всяко да има спомен, но го прави с мерак.

# 404
  • Пловдив
  • Мнения: 1 908
Момичета нещо ми стана на компа Sick
Малко е да кажа че съм бясна  #Cussing out
Помагайте с майстор на комп изпитан .

Общи условия

Активация на акаунт