Къде в Пловдив? - 45 тема

  • 60 752
  • 736
  •   1
Отговори
# 405
  • Пловдив
  • Мнения: 454
....за подарък ни направиха професионално заснемане на рождения ден,качиха ми около 150 снимки на флашката,....

В смисъл не сте плащали отделно за снимането ли? За 5 -7 г. деца подходящо ли е,има ли забавления за тази възраст?

Благодаря Simple Smile
Според мен не, за деца на 2-3 може би е ок. Празнувахме там веднъж, 2-ри или 3-ти р.д., девойките хич ги нямаше тогава. Не знам сега как е, но тогава не занимаваха децата с нищо, говореха си по телефона почти през цялото време. Може сега да е по-добре.(за гранда пиша)
За 7г. не става, ни място има, ни анимация особена. За 3-4-5г. по-става, те основно тичат и скачат, особено, ако се познават и прекарват повечко време заедно. Основно го ползват деца от района или близките градини, особено интервалът 17,30-19,30 идва много удобен за целта.

И снимките не са бог знае колко "художествени" или нагласени, човекът просто се стреми да хване всяко дете в някакъв близък план, явно с идеята за всяко да има спомен, но го прави с мерак.
Със сигурност не съм плащала за снимането,а си имам заснет целия рожден ден- всички ключови моменти,цялото семейство,торта,всички приятелчета поотделно и т.н,което няма как да направя сама,а да си наемеш фотограф да свърши тази работа си е поне 50 лв.Отделно са подаръците-чашата със снимката /около 13-15 лв ако я направя във фото/,рамката колаж /скоро купувах подобна-15 лв/,календари със място за снимка за всички деца /нямам представа колко са по фото-студията/.Всико това беше подарък,а платих 50 лв за залата и почерпките на деца и родители. Иначе мисля,че е подходящ за около 2-3-4 годишни.За по-големите ще им трябва външен аниматор-професионалист.
Колкото до детска къща  Малката фея съм разочарована. ooooh! От вратата ме посрещнаха с "Ама вие идвате в най-неподходящото време" Sick Аз откъде да зная кога им е подходящо да отида...??   После последва една лекция на много висок тон с размахване на пръста как съм си въобразила,че там можело да си остава детето почасово-та те били частна детска ясла.Ами аз не съм си въобразила-пише го в сайта им-има даже и обявна цена-5 лв на час,защо иначе ще се грабна с детето до там.Но дамата там ми тикна една брошура в ръцете да съм се образовала.Заяви ми,че това изобщо нямало как да стане,детето ми можело да носи всякакви зарази,а техните деца били минали всички изследвания, ваксинации. Там се гледали деца на работещи родители със сериозни професии и т.н. TiredНай-мразя като съм отишла някъдес парите си,за нещо,което са написали/ в сайта им/ че предлагат да ми държа тон и да ми размахват пръст.Не,благодаря,не бих си оставила детето при такива хора Naughty!

Последна редакция: ср, 16 окт 2013, 23:32 от Балли

# 406
  • Мнения: X
Момичета нещо ми стана на компа Sick
Малко е да кажа че съм бясна  #Cussing out
Помагайте с майстор на комп изпитан .

Ай Ти Сервиз ООД - на колелото на Панаира, бул. Цар Борис ||| Обединител № 33-35, от задната старана на блока

# 407
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Ай Ти Сервиз ООД - на колелото на Панаира, бул. Цар Борис ||| Обединител № 33-35, от задната старана на блока

 Peace

Телефон:
+35932944488

Бали,може би,за да отиде да попитате и разгледате трябваше да си направите изследвания,и двамата  Wink
Едва ли госпожата,с която си говорила е собственик.Той не знае колко лошо се посрещат клиентите.Масовата ситуация на доста места в България,за съжаление

# 408
  • Пловдив
  • Мнения: 297
Момичета, трьбва ми водопроводчик...

# 409
  • Мнения: 551
В Тримонциум има треньор за възрастни. Цената е 13лв на астрономически час. Без треньор е 10лв  Peace
И в новотела има треньор за възрастен, но там цените са дооста солени. Нещо от сорта 25лв. ми се върти...  newsm78

# 410
  • Пловдив
  • Мнения: 6 679
Басейнът на ВСИ дали работи? И ако работи, дали работи с външни посетители?
Очаква се да отвори - по информацията, която имам е за ноември

# 411
  • Пловдив
  • Мнения: 749
Някой правил ли си е трайно изправяне на косата, да сподели-къде, колко лв и най вече има ли ефект? Благодаря!

# 412
  • Пловдив
  • Мнения: 41 057
Къде продават млечни продукти Хармоника...http://harmonica.bg/produkti/

# 413
  • Пловдив
  • Мнения: 3 591
Къде продават млечни продукти Хармоника...http://harmonica.bg/produkti/

В Лекси.
При млечните има табелка био продукти и там има мляко, извара, сирене, кашкавал и БОЗА   Heart Eyes

# 414
  • Пловдив
  • Мнения: 40
Намерих домашно месо,с което мисля да захраня дъщеря ми.Знаете ли къде мога да го изследвам дали е  наистина хубаво?

# 415
  • Пловдив
  • Мнения: 1 455
Знаете ли от къде мога да купя такава или подобна етажерка http://ideahobby.bg/product/3611/darvena-etazherka-za-podpravki- … -h-5-h-20-sm.html

# 416
  • Пловдив
  • Мнения: 414
Знаете ли от къде мога да купя такава или подобна етажерка http://ideahobby.bg/product/3611/darvena-etazherka-za-podpravki- … -h-5-h-20-sm.html

В Купчийницата има предмети за декорация; в магазина на спирката на Тримона също, но точно такова има ли в момента - нямам идея...........

# 417
  • Мнения: 8 242
Намерих домашно месо,с което мисля да захраня дъщеря ми.Знаете ли къде мога да го изследвам дали е  наистина хубаво?
Ти сериозно ли  Rolling Eyes Какво значи дали е хубаво и имаш ли идея какво смяташ да му изследваш Simple Smile

По въпроса - в ХЕИ... Но си приготви цифра Simple Smile

# 418
  • Мнения: X
Знаете ли от къде мога да купя такава или подобна етажерка http://ideahobby.bg/product/3611/darvena-etazherka-za-podpravki- … -h-5-h-20-sm.html

В Купчийницата има предмети за декорация; в магазина на спирката на Тримона също, но точно такова има ли в момента - нямам идея...........
В Капана има няколко магазинчета за картини, подаръци и др. ръчно направени неща, виждала съм подобни дървени етажерки, може да потърсиш. Също подобни дървени етажерки може да има и в книжарница Дали, на ъгъла, срещу чешмичката на Джумаята, както и в магазина за материали за художници до кафене Мария Луиза  bouquet

# 419
  • Пловдив
  • Мнения: 1 455
Благодаря   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт