Къде в Пловдив? - 45 тема

  • 60 629
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 848
Момичета, къде в Пловдив има ресторант с Детски център, освен Тон-Бонбон и Гладиатори? Трябва ми за мъничко детенце на година и половина.

# 706
  • Мнения: 8 242
Момичета, къде в Пловдив има ресторант с Детски център, освен Тон-Бонбон и Гладиатори? Трябва ми за мъничко детенце на година и половина.
Всички детски центрове взимат деца над 2 г.

# 707
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Къде мога да си избера плат и да ми ушият изчистена и стилна кувертюра по поръчка?   bouquet

# 708
  • Мнения: 2 382
В повечето магазини за пердета шият и кувертюри Peace.
По-голям избор на модели, които можеш да видиш и готови съм виждала в магазина до сладкарница "Неделя", а на гърба на "Симфония" има по-различни и интересни платове- нямат готови ушити, но по каталог можеш да си избереш. А платовете и дамаските  им не се срещат във всеки втори магазин. Цени- и нормални, и много високи. За сравнение- тънките пердета им са доста скъпи, но там намерих много луксозна дамаска на възможно най-ниската цена в града.

# 709
  • Мнения: 1 103
Момичета,някоя от вас ходила ли е скоро в Джъмбо,малката иска мечето от рекламата,та се чудих дали го имат налично,или да търся по интернет магазините?

# 710
  • Мнения: 1 179
Момичета,някоя от вас ходила ли е скоро в Джъмбо,малката иска мечето от рекламата,та се чудих дали го имат налично,или да търся по интернет магазините?

Аз бях в четвъртък там, имат го Simple Smile

# 711
  • Мнения: 1 179
Здравейте, момичета! Искам да се запиша на компютърен курс, но за напреднали за Офис пакета. Имам познания, работя с програмите, но искам да имам сертификат, а също и да задълбоча познанията си ( има неща, които не ги знам ). Погледнах за училища, има да, много са, но кое да избера?  Искам да науча нещо, не само да си дам парите за хартийката.  Crazy

# 712
  • Мнения: 5
Здравейте, знаете ли къде се намира магазин  за обувки капчица?

# 713
  • Пловдив
  • Мнения: 13 545
Здравейте, знаете ли къде се намира магазин  за обувки капчица?
Мисля, че на подлеза на Тримонциум имат магазин.

# 714
  • Мнения: 1 523
Здравейте, знаете ли къде се намира магазин  за обувки капчица?
Мисля, че на подлеза на Тримонциум имат магазин.
На ул. Иван Вазов в самото начало,от страната на Първа градска болница.

# 715
  • Пловдив
  • Мнения: 746
Момичета, къде в Пловдив има ресторант с Детски център, освен Тон-Бонбон и Гладиатори? Трябва ми за мъничко детенце на година и половина.

Снощи бяхме в най-новия клуб 7,62.   https://www.facebook.com/club762bg/photos_stream
Това е заведение с детски кът и отделна зала за стрелби.
Детския кът мисля, че е идеален за дете на година и половина. А самото заведение, за това, че е ново е много спокойно и чисто. Нямат кухня, но работят на кетъринг с Буба Мара, които са до тях и носят каквото поръчате Simple Smile
За детския кът не се заплаща. Пийваш, хапваш, а детето играе.
Може да се обадиш или да отидеш на място да разпиташ за подробности.

Последна редакция: сб, 02 ное 2013, 20:22 от ninand

# 716
  • Мнения: 5 603
А какви са цените на стрелбите ( ориентировъчно) . Simple Smile

# 717
  • Мнения: 2 029
Здравейте!
Доколкото ми е известно в Пловдив няма джаз клуб, за съжаление, но знаете ли дали има заведения, в които се организира джаз вечер или нещо подобно?   bouquet

# 718
  • Мнения: X
Здравейте, момичета! Искам да се запиша на компютърен курс, но за напреднали за Офис пакета. Имам познания, работя с програмите, но искам да имам сертификат, а също и да задълбоча познанията си ( има неща, които не ги знам ). Погледнах за училища, има да, много са, но кое да избера?  Искам да науча нещо, не само да си дам парите за хартийката.  Crazy
www.mitzev.com,това е преподавател,за когото гарантирам лично,......а ето и  курсове:http://iskamdiploma.com/

# 719
  • Мнения: 46
Здравейте!
Доколкото ми е известно в Пловдив няма джаз клуб, за съжаление, но знаете ли дали има заведения, в които се организира джаз вечер или нещо подобно?   bouquet

В програмите на пиано-баровете можеш да провериш, там ми се струва най-вероятно да има такива тематични вечери  newsm78.

Този клуб 7.62 изглежда много интересен, ще се провери  Peace.

Общи условия

Активация на акаунт