Къде в Пловдив? - 45 тема

  • 60 612
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Пловдив
  • Мнения: 746
А какви са цените на стрелбите ( ориентировъчно) . Simple Smile

0.12 лв до 49 изстрела с автомат. Над 50 изстрела по 0,10 лв.
0,16 лв до 49 изстрела с пистолет. Над 50 изстрела по 0,14 лв

# 721
  • Пловдив
  • Мнения: 5 024
Здравейте!
Доколкото ми е известно в Пловдив няма джаз клуб, за съжаление, но знаете ли дали има заведения, в които се организира джаз вечер или нещо подобно?   bouquet
Джаз вечери се организират почти всеки петък в U P.A.R.K. Gallery: https://www.facebook.com/pages/PARK-Gallery/373969528448

# 722
  • Мнения: 319
Тракийски мами, а и не само,  ходила ли е някоя от вас на каланетика в спортния клуб, който се намира в ТЦ Аримаг? Много ми се иска да намеря място за спортуване в квартала, но да не е фитнес. Посещавала съм часовете по каланетика в залата зад кино Фламинго и беше много приятно, но ми идва далече.

# 723
  • Мнения: 2 029
*Бенджи*, благодаря.  Grinning

# 724
  • Пловдив
  • Мнения: 589
Здравейте!
Доколкото ми е известно в Пловдив няма джаз клуб, за съжаление, но знаете ли дали има заведения, в които се организира джаз вечер или нещо подобно?   bouquet

 Едни познати сега правят Джаз клуб на първия етаж на Дома на техниката. Откриването предстои, но не знам точната дата.

# 725
  • Мнения: 2 029
Ще се радвам да споделиш, ако научиш повече подробности.  bouquet   Жалко е , че в града ни няма един хубав джаз клуб.   ooooh!

Последна редакция: нд, 03 ное 2013, 11:17 от ina-mina

# 726
  • Мнения: 164
Момичета,виждали ли сте къде продават спирали Bell?

# 727
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Момичета,виждали ли сте къде продават спирали Bell?

Стелаж на Бел има в Карфур,до козметиката,но е толкова ограбен.Скоро не съм минавала,може и да са заредили

# 728
  • Пловдив
  • Мнения: 2 521
А този клуб, дето е в бившата Евмолпия, не е ли Джаз клуб или бъркам?

# 729
  • Мнения: X
Ще се радвам да споделиш, ако научиш повече подробности.  bouquet   Жалко е , че в града ни няма един хубав джаз клуб.   ooooh!
В пиано-бара в самия Новотел, доколкото знам, е на Васил Петров и има джаз-вечери с негово участие Peace

# 730
# 731
# 732
  • Мнения: 2
Здравейте, и аз да попитам някои дали е ходил в Лазер център на бул.Руски и какво ви е мнението.До сега ходих на лазерна епилация в София във Версус и съм много доволна,но сега трябва да се преместя в Пловдив и да продължа процедурите,от доста хора съм чувала че в Пикасо е ужас и това е дугото място което открих.Благодаря предварително!

В Армада също е добре Peace. Пикасо много през пръсти я подкараха, макар, че не мога да си кривя душата, че имаше точно желания ефект от процедурите.

Лазерна епилация в Пловдив има на няколко места , ходила съм в този на Руски и Пикасо , но съм по доволна от Армада и като цена са по ниски и всеки месец си имат промоцийките .
Ефекта се вижда след 2-3 тата процедура , хубаво е да не ти се налага да седиш в стаята с часове  с епилатор в ръка  Joy Определено съм много доволна препоръчвам.

# 733
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
И аз посещавам Армада от януари тази година. До тук съм правила само мишници /всеки месец/ и горна устна /веднъж в края на февруари/. Резултатът при мишниците е чудесен, писала съм отзиви в темата за колективното пазаруване за Пловдив. По отношение на горната устна също има голям ефект, но там по моя вина пропуснах месец и на практика сега почвам пак отначало с процедурите.

# 734
  • Пловдив
  • Мнения: 359
От лазерната епилация в Пикасо /Пловдив/ съм изключително недоволна, дори това е меко казано!
Цялата процедира интим + мишници беше не повече от 5 мин. и след процедирата нито едно косъмче НЕ падна!
След това започнах да посещавам Лазер Център и съм изключително доволна!

Иска ми се да пробвам и този Армада, но ако има някой, който е ходил и в Лазер Център и в Армада, ще съм благодарна ако може да сподели впечатление и от двата!
По принцип не обичам да експериментирам и затова все още си посещавам Лазер Център.

Общи условия

Активация на акаунт