Колко ви струва храната на месец у дома?

  • 98 357
  • 1 880
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 79

Red_Hot, разбрах и от други теми че си много зле с парите, но това няма да ти помогне.

 Shocked
Моля?

хахахах Това пък сефте го чета, че баш и да съм го написала Joy
Напротив, нещо не си разбрала.

Да, вЕрно, че в тоя форум има хора, които никога не пишат по същество, а само търсят кусури  ooooh!

# 16
  • Мнения: 45

Red_Hot, разбрах и от други теми че си много зле с парите, но това няма да ти помогне.

 Shocked
Моля?

хахахах Това пък сефте го чета, че баш и да съм го написала Joy
Напротив, нещо не си разбрала.

Напротив, много добре съм го разбрала. Личи си от всяка твоя дума по която и да е тема.
И по това че си пуснала подобна тема също си личи.
На човек който е дрбре финансово най-малкият проблем са му разходите и то за храна.
Следващата тема от теб очаквам да бъде "колко топчета тоалетна хартия на месец разходвате". Laughing

# 17
  • Мнения: 79

Red_Hot, разбрах и от други теми че си много зле с парите, но това няма да ти помогне.

 Shocked
Моля?

хахахах Това пък сефте го чета, че баш и да съм го написала Joy
Напротив, нещо не си разбрала.

Напротив, много добре съм го разбрала. Личи си от всяка твоя дума по която и да е тема.
И по това че си пуснала подобна тема също си личи.
На човек който е дрбре финансово най-малкият проблем са му разходите и то за храна.

Само мога да се смея. А там, където ти се струва, че си го прочела ще ми е интересно и аз да го видя, та дори и лек намек да е.
А темата е продиктувана от друга тема, в която се стигна до този спор. Та, хайде спорете си тука, защото онази беше съвсем по друг въпрос.

И понеже, някой смятат, че трябва да се дава отношение на доход спрямо разход за храна- 1/8 от дохода ни е за храна.

А Лизет, тебе никога не съм те видяла да напишеш нещо конкретно по темата.

П.П всъщност мислех да пусна за екскурзиите в Азия, че натам ще отиваме.

# 18
  • Мнения: 6 993

Може би около 400 лв, включително обедите на мъжа ми, понякога си носи храна от вкъщи, понякога купува нещо навън. И включително някакви неща, поръчани за вкъщи или някое хапване навън с приятели, средно 30 лв на седмица.

# 19
  • Мнения: 2 265
(В една тема обясняват, че се изхранвали с 200 лв на месец  Thinking При това качествено.)

За около 200 лв. на човек става въпрос Peace .

# 20
  • София
  • Мнения: 3 797
Ред Хот, спри да гледаш в паничката на другит. Лизет е права. Темите ти са все кой какво платил и как. Дай ни малко почивка.

# 21
  • Мнения: 79
Писането в темите не е задължително. Има разнообразие от теми във форума.

# 22
  • Canada
  • Мнения: 649
Смятам ги от доста време (поне от 1 година) и за съжаление в редки случаи падаме под 700 лева. Това е за 4-членно семейство, сред които ящен съпруг. Ядем не повече от 1 път седмично нещо, закупено от вън.Честно казано, не знам как другите семейства се изхранват с по-малко.
Но - нямаме абсолютно никакви безплатни продукти - имам предвид: нямаме село, нито зимнина, нито градина, нито няко да ни праща храна.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Как си изчислявате колко давате за храна? Rolling Eyes
Замислих се, понеже честно исках да отговоря по темата, но някак не ми се получи. Всеки касов бон ли пазите?

# 24
  • Мнения: 5 577
Не даваме много, не сме ящни.
Децата карат на сандвич сутрин, супа на обед /може и постна/, после плод, мляко и вечеря. Днес и двамата вечеряха само салата + корнфлекс. И пак плодове. Нахранват се, винаги са ядяли малко.
Аз съм най-голямата свиня в нас  Embarassed Embarassed но пак не даваме много пари. Може би около 10 лв на ден.  Thinking 2 лв за пловове, 2 лв за мляко, половин хляб, салам, кашкавал и месо за готвене ни стигат за няколко пъти.

# 25
  • Мнения: 2 457
Вергилия Laughing Умирам от смях с теб всеки път  bouquet
И аз не знам колко харчим, питах мъжа ми и той не знае.. Rolling Eyes

# 26
  • София !
  • Мнения: 1 240
Не мога да кажа с точност , всеки път е различно , а и всеки път се ядат различни храни . На вън обаче рядко се храним  Wink

# 27
  • Мнения: 2 457
Според мен , за да се храниш нормално в къщи, за  София  трябват 1000 лева .

# 28
  • Мнения: 41
Не даваме много, не сме ящни.
Децата карат на сандвич сутрин, супа на обед /може и постна/, после плод, мляко и вечеря. Днес и двамата вечеряха само салата + корнфлекс. И пак плодове. Нахранват се, винаги са ядяли малко.
Аз съм най-голямата свиня в нас  Embarassed Embarassed но пак не даваме много пари. Може би около 10 лв на ден.  Thinking 2 лв за пловове, 2 лв за мляко, половин хляб, салам, кашкавал и месо за готвене ни стигат за няколко пъти.
10 лева на ден? Това да го видя, няма да го повярвам.

# 29
  • Мнения: 2 265
Според мен , за да се храниш нормално в къщи, за  София  трябват 1000 лева .

За колко човека  newsm78 ?

Общи условия

Активация на акаунт