Не_е_ли_рано_за_болки_в_ставите_и_кръста?

  • 2 055
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 992
при мен болките в кръста се появиха точно по това време, около 14 г.с. седмица, продължават и сега.
Не се притеснявай, нормално е.

# 16
  • Мнения: 2 309
Дори и след като родиш няма да те отминат болките в кръста.Понеже аз ги имам и след консултация с ортопед,бях"успокоена",че ще си ги нося винаги.

# 17
  • София
  • Мнения: 92
За дуяление е така, нормално е да те боли и не във всички , но в повечето случаи си остават болежките. просто гледай минимално да правиш движенията от които те боли, и да си почиваш до колкото можеш!

Последна редакция: пт, 28 юли 2006, 09:49 от Аурелия

# 18
  • Мнения: 1 259
Нормално е спокойно:).Мен започна да ме боли към 6-тия месец.

# 19
  • Мнения: 8 505
Мне.Не е рано.Карай мъжа си да ти прави масажи,на мен много ми помагаха (но и болките ми баха съвсем слаби,де).И не е задължително да ти останат след бременността.

# 20
  • Мнения: 5 391
И аз имах от самото начало болки в кръста Peace

# 21
  • Мнения: 3 886
аз имам 2 деца.оше от първото имам понякога болки от кръста.иначе през бременноста е нормално не се плаши.успех и дано всичко мине по мед и масло.

# 22
  • Мнения: 3 932
Нормално е, разбира се, промените в организма не се изразяват само с наддаването на килограми, много по-сериозни са.
лека бременност и кураж  Peace

# 23
  • Мнения: 229
и мен първо ме боля кръста, после таза, след това слабините , а сега пък ме боли коляното, болката не е силна но е доста неприятно докато се раздвижа сутрин,

# 24
  • Мнения: 1 006
Не се притеснявай.Мен още в 8-ма седмица ме болеше кръста.А и сега все нещо ме боли,но това е нормално.

# 25
  • Мнения: 1 284
и според мен е нормално макар че при мен болките се появиха по късно но е хубаво да се движиш и да не лежиш по гръб а на лявата страна   bouquet

# 26
  • Мнения: 2 663
Подкрепям казаното до тук-нормално е !И при мен беше така -ту имах болки, ту не...даже в 3 месец яко ми се подуваха краката,а сега в 9 съм си само с килограмит еотгоре без грам да съм се подула....

# 27
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Не е рано, нормално е. Пробвай с леки масажи, може да те облекчи.

# 28
  • Мнения: 5 393
Нормално е.Аз от 1ви до 4ти месец едвам ставах от дивана и леглото,и по 10 минути се обръщах от едната на другата страна докато лежах.След това се пооправих ама не съвсем.

# 29
  • Мнения: 5 103
Болки се появиха при мене чак сега.

Общи условия

Активация на акаунт