С какво сте облечени като кърмите легнали нощем

  • 1 156
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 735
Здрасти,Деспина! Навя ми спомени за лятото... еххх!  Laughing
По въпроса: аз спя с тениска,без гащи. Mr. Green
Одеалото ми обаче е от тези олекотените завивки,пухените.Та когато кърмя,не ми е студено никога,а тениската се надига доста лесно.По принцип спях съвсем гола преди да забременея,но сега свикнах така заради течовете в началото.
Вече нямам ,но докато имах,слагах кърпичка под тениската.До главата ми има винаги дежурни салфетки,кърпи,хартиени носни кърпички ...
Абе откакто се е родила бебка,си спим под една завивка.Сега обаче се замислих!
Хедра,кажи моля те защо така влияе общата завивка. Има ли някъде из нета инфо за това? Ех,а ми е толкова удобно да сме си завити двечките с едно одеало. Cry

# 16
  • София
  • Мнения: 529
Докато бременеех свеки ми подари нощница за кърмене - с дупки на мястото на "паничките". Тогава доста се посмях, защото нощници и пижами не ползвах Joy Joy Joy
Да ама сега за да бъде беба с отвита глава - аз съм отвита до кръста. И тази нощница ми е супер удобна.
Потичане на другата гърда имах само първите 2 месеца. Тогава спях със сутиен и подплънки

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 603
Аз течове вече почти нямам, но преди предлагах първо пълната ц... или си слагах тензухена кърпа. Спя с пижама с тънки презрамки или "секси нощница"-с връзки под бюста и само развръзвам. Няколко пъти съм спала с тениска, но бебо много ме дърпа и недоволства. Спя си с него, че иначе ми е голям дерт. А бебо спи с чувал и не го завивам допълнително

# 18
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Хедра,кажи моля те защо така влияе общата завивка. Има ли някъде из нета инфо за това? Ех,а ми е толкова удобно да сме си завити двечките с едно одеало. Cry
Ами инфото някъде из нета го четох,ама не си спомням точно къде - из някоя от всичките статии за споделяне на леглото и как да го направим максимално безопасно.Мисля,че основанията са от едната страна претопляне и от друга - задушаване,ако завивката му покрие главата на бебето.Но според мен при големичките вече бебета е почти невероятно това да е проблем (това е лично мнение - другото е на специалистите).

# 19
  • Мнения: 2 467
С ношница с цепки отпред (за кърмачки).
За течовете - малка хавлийка.
Беба завивам с нейно одеалце (като цяло не я оставям да спи при нас, само като се отнеса).

# 20
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
С тениска спя и само я придърпвам нагоре. Тензуха ми седи до главата ако текна.

# 21
  • Мнения: 1 072
С нощница за кърмачки (отгоре се разтваря и е с връзки). Но у нас е топло. Иначе може би за тебе пижама ще е удачния вариант. При мене гърдите си текат, ако Марк реши да не яде 100 пъти нощем. Можеш да слагаш попиващи тампони/подплънки в сутиена.

# 22
  • Мнения: 2 051
Аз спя с потник с тънки презрамки и нощно време само подърпвам надолу (аз или малката Simple Smile ) и се започва хапването Simple Smile С течове нямам и никога не съм имала проблем. А малката нощно време винаги спи с чувалче и когато я взимам при нас е директно с чувалчето и не я завивам с нищо допълнително Simple Smile
С нещо подобно, само че отгоре с памучна риза с дълъг ръкав, така и раменете ми не изстиват и кръста си остава завит. Ние съвсем целенасочено си спим на студено
Малките спят в техните си чувалчета, иначе не само себе си, но и нас отвиват като ги вземам. Party

# 23
  • Мнения: 790
С тениска или с пижама . Но при мен няма течове.
Марти спи в спален чувал - така е по-малка вероятността да изпълзи или да се изправи.

# 24
  • Мнения: 2 784
С пижама и отдолу с корсаж. Пижамата се вдига нагоре, а корсажът се придърпва надолу и така не ми мръзне кръста. Малката, ако е в чувалче- не я завивам, ако е с юрганче- като я взема при нас, я завивам с нашата завивка.

# 25
  • Мнения: 485
Имам специална нощница за кърмачки с 2 цепки отпред и още една обикновена с копчета до под бюста. Това за тениската с дупки също не е лоша идея  hahaha
Бебо си има отделна завивка.
За течовете - подложки за кърмачки. Аз имам течове от време на време, но сутиен не слагам, просто си пера нощниците много често.

# 26
  • Мнения: 577
не знам за вас,но аз лично не мога да кърмя легнала(не че съм пробвала)но ме е страх че ще заспя.Затова ставам и го кърмя на стол(люлеещ) се и ми е много удобно.Спя с Фанелка и я вдигам нагоре и с гащи. ooooh!

# 27
  • Мнения: 644
Аз преди спях с пижама,по лесно ми беше,но сега по бельо със сутиен за кърмачки Laughing
Слагай си подплънки,те са предназначени за тези сутиени  Hug

# 28
  • Мнения: 1 382
Аз с едната нощница от родилното или с тениска,сутиена за кърмачки ми е стегнат за спане...кофти,че понякога има течове,но слагам хавлия на чаршафа,нощницата почти не се мокри,защото си забравям гърдите навън  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 1 735
Хедра,кажи моля те защо така влияе общата завивка. Има ли някъде из нета инфо за това? Ех,а ми е толкова удобно да сме си завити двечките с едно одеало. Cry
Ами инфото някъде из нета го четох,ама не си спомням точно къде - из някоя от всичките статии за споделяне на леглото и как да го направим максимално безопасно.Мисля,че основанията са от едната страна претопляне и от друга - задушаване,ако завивката му покрие главата на бебето.Но според мен при големичките вече бебета е почти невероятно това да е проблем (това е лично мнение - другото е на специалистите).
Тенк юGrinning   bouquet

Що се отнася до сутиените,не мисля че е добре идея спането със сутиен.Спестява неудобството от течовете,но може да предизвика редица други проблеми.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт