Магията на изтока - 24

  • 42 153
  • 758
  •   1
Отговори
# 45
  • MJF
  • Мнения: 8 627
И от половин път ще познаете къде бях на бегом, домашна торта и ябълков сладкиш, идилия . Доволна.  Thinking ммм 16 е съседно на 17, може би така го помня,  Mr. Green 101% се шегувам.   Hug  Hug Помня аз.... понякога ,  по нещо.
Ето например Жасмин я помня-всяка късококосместа сива котка, а Жасминов зор. Добре че е снимката но пак се  Thinking - да не е последния , с червен тоалет? Ех, мързела в мен бяга от Спирита, но се е видяло че ще следя.  Hug
Tuon , днес е финала на  Misc Ghost.
Скрит текст:
Лошите хванати, Духчо ни напусна след като изпълни мисията си, прободения-възстановен, влюбените ще се съберат и тоз 16-и епизод с какво ще го пълнят не ми е хич ясно. На тез пък им "остана" 1 серия,  да се чудят какво да правят  Crossing Arms Whistling, за разлика от повечето им колеги, които се мотааааят и в края на края за секунди приключват сюжетните линии и то не всички  Mr. Greenhahaha Joy
За това са уникати тоз екип  LaughingThinkingединствено могат да ме изненадат ако Тя и Той не ги съберат и от криминале през драма остане финално мелодрама.  Mr. Green  knit вече е помня как завърши вече не помня как завърши I Love Lee Tae-Ri . Режисьора и сие много зле, не знам дали заради бюджет, мързел, ... но много  Whistling с него.
So E-Hyun пак често снимана от неподходящи ъгли и често ме стряскаше нейната муцуна и ме разсейваше от сюжета, бррр. В ретро сцените мнооого преиграване за разлика от нашия сладур.
Kim Jae-Wook похвала и бързо да се пъха в следващо заглавие  Naughty, агентите му да внимават какво.

# 46
  • Мнения: 9 235
Big Bang и F1 Crazy
Супер.Обаче сега ще ми се наложи да си търся линк,който излъчва всико,не само състезанието.
Завиждам.Кими ще ги слуша наживо.
Кой ли ще открива корейското състезание?

2в1,знаеш,че за Антиспам съм готова на всичко hahaha
Чак ми се прииска да си сложа аватаро/подписно Crazy

Шош,
Скрит текст:
Може да ги оженят Joy
Убиха Дихчо,мръсници. Crossing ArmsАма и като дух ли?Вече го няма.Край. cry

# 47
  • Toronto
  • Мнения: 683
Kim Jae-Wook похвала и бързо да се пъха в следващо заглавие  Naughty, агентите му да внимават какво.

Аз изчаквах да свърши, че да го гледам наведнъж. И то точно заради този младеж. Ама Шош, ти почти ме отказа. Толкова ли е зле филма?

Честит празник на всички именници днес, да не забравят да почерпят!

Честит рожден ден и на rossonera! Бъди жива и здрава! Hug

# 48
  • София
  • Мнения: 562
rossonera, от мен също bdbaloni, пожелавам много вяра, надежда и любов, бъди щастлива и много обичана! newsm38 Музикален поздрав за теб! newsm68

# 49
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 572
Tuon, tuparowa, freedoms, много ви благодаря за пожеланията. Живи и здрави да сме всички, да споделяме за азиатците и това, което ни вълнува около тях.

freedoms, благодаря за поздрава, право в целта. Страхотни са, обикнах ги така както обикнах BEAST преди години.
Много добра група са ЕХО, талантливи и страшно интересни момчета. Днес ги гледах отново, с посланието им от концерта в Лос Анджелис. Крис говори на английски, а всички останали 11-ет кимат одобрително с глава, като че ли разбират всичко, хаха. Беки, ако говореше английски, би грабнал с удоволствие микрофона. Дано SME да ги развият, дано постигнат голям успех и извън Азия.

Шошулчо, той е. Последния с червения ханбок е Жасминов.

Хайде нещо и за нощен гост. За душатa. Аз си заплювам само "червеното" и "зеленото" яке на финал и това, което върви с тях. Останалите "якета" ги подарявам, хаха.

# 50
  • MJF
  • Мнения: 8 627
 Joy охххх  Whistling Joy 2в1, разбрах финала на Empire of Gold.
Скрит текст:
Толкова не ми харесва и нескопосан в моите очи  че няма да коментирам  smile3505, похвалите ми ..... до къде доведоха  knit
Ей на, затова не хваля а не че съм гадина.  Mr. Green
Никакви номинации също след такъв финал.
Утехата е че не го гледах от началото, включих се някъде от 11/12 епизод ако не се лъжа. Ето до къде води незачитането на числото 16- репликата ми е към продуцентите им.
За актьорите само похвали, изградиха си тези образи чудесно, до един. Няколко добри музикални композиции и това остана от Empire of Gold. Жалко.
Заслужих си още едно парче торта щом разпознах правилно Жасминов  yes
Мммм ТупиThinking. Who Are You го пробвай както си го запланувала. Моето критикарстване си е пословично а и ей на пресен пример горе, до къде се стига ако сбъркам и похваля нещо текущо.  Laughing Mr. Green

Последна редакция: вт, 17 сеп 2013, 20:25 от Шошулчо

# 51
  • BG
  • Мнения: 4 458
Якетата са супер, rossonera Hug
Aз ще добавя началото на  162 ep. na Running man, който си е голям смях : всеки от участниците в  running man се появяваше с двамца от айдъл групите, които им гостуваха и представяха част от техен танц. Е няма такъв смях, особено Жирафа с MBLAQ- направо ме беше заболял стомаха да се хиля Joy 2в1, особено ти  не трябва да пропускаш появата на  първата тройка Wink

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 55
Ама не може празника на rossonera, да мине без снимката на едно лице тук Simple Smile.

rossonera, bdbaloni Hug

.

Two Weeks изгледан до 12 серия включително. Продължава да ми харесва. Имаше серия-две, в които наблегнаха на отношенията и обясненията между героите и съответно действието се позабави, но въпреки всичко интригата се запази. Май нивото ще се задържи до края, или поне се надявам да стане така Simple Smile.
Прочетох в предишната тема какво са писали freedoms и 2в1 за сериала и се оказва, че всички сме на едно мнение за него Simple Smile.

Изгледах японския филм Crying Out Love, in the Center of the World, което си беше чиста проба мазохизъм от моя страна. Но да ви кажа, не можах да го оставя. Продължавах да гледам и да гледам. Филмът е много хубав и много тежък.

Последна редакция: вт, 17 сеп 2013, 20:57 от dovede

# 53
  • MJF
  • Мнения: 8 627
Ммм един от тримата горе в клипа в самото начало не е ли Шики?

# 54
  • Toronto
  • Мнения: 683
Шош, от снощи се каня да те зарадвам с твоя любим инстумент:




И колекция "любовни кунки" от  #Shocked
Скрит текст:

# 55
  • BG
  • Мнения: 4 458
Ммм един от тримата горе в клипа в самото начало не е ли Шики?
Ако питаш за моя клип, Шоши не е Шики. Тея са от Infinite.

# 56
  • Toronto
  • Мнения: 683
Дането, тъкмо те виждам онлайн, още веднъж да ти благодаря за превода на Пепеляшка, много ми хареса това филмче!


Визията на Миура също най-много ми хареса тук, много е сладък с тази прическа:


# 57
  • MJF
  • Мнения: 8 627
 search се повторно. Става въпрос за второто момче излизащо от колата- на 07:00- с черен панталон и шарена черно-бяла , без ръкави ризка. Някъде съм го гледала  Thinking.

 yes Баклава!  HugJoy култова сцена е това за мен  Joy

# 58
  • BG
  • Мнения: 4 458
search се повторно. Става въпрос за второто момче излизащо от колата- на 07:00- с черен панталон и шарена черно-бяла , без ръкави ризка. Някъде съм го гледала  Thinking.

Шоши,това е L (само не ме питай за цялото му име, че не го знам hahaha) виждала си го сигурно в темата, показван е доста пъти, на 2в1 е любимец, и наш де Laughing

# 59
  • Мнения: 6 105

И колекция "любовни кунки" от  #Shocked
Скрит текст:
Скрит текст:

Оха.  #Shocked  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт