Магията на изтока - 24

  • 42 216
  • 758
  •   1
Отговори
# 60
  • DE
  • Мнения: 9 068
 Ох, иска ми се да коментирам, но лаптопа ми е на ремонт и се мъча седин таблет ooooh! Твърде стара съм за това. Гост посмях се с рънинг менци. Много си ги обичам всички, а с толкова айдъли любимци  Heart Eyes
Тупи, аз Харума не го харесах толкова, на фона на Фуджики ми бе ...детски  Grinning  трябва да гледеш Фуджики в "Хотару но хикари" там е прелестен. Но аз съм пристрасна влюбих се в него от момента в които го видях на екран  Blush Превела съм доста филми само, заради него  Grinning Да живеят феновете   bouquet

# 61
  • Мнения: 6 934
Шоши Joy, това е little Джи в  #Shocked.

нощен гост, не само първата тройка, а и третата и петата hahaha. Жирафа ме разби с това клинче. Сега го гледам в Goddess of Fire и е голям  Sick. Все гледа да натопи брат си и да се подмаже на баща си, за да го обяви за наследник на трона. А всъщност е тъп-интригант-алкохолик.

# 62
  • Toronto
  • Мнения: 683
Тупи, аз Харума не го харесах толкова, на фона на Фуджики ми бе ...детски  Grinning  трябва да гледеш Фуджики в "Хотару но хикари" там е прелестен. Но аз съм пристрасна влюбих се в него от момента в които го видях на екран  Blush Превела съм доста филми само, заради него  Grinning Да живеят феновете   bouquet

А така! Laughing И аз съм същата, като си наплюя някого и мога всичко да направя.
На мен ми хареса повече агнешкото, може би щото съм имала подобен случай в живота си (е, не бяха 15 г. разлика, само 10 Mr. Green), но беше много сладко и си остава един от най-хубавите и нежни спомени, които имам.

# 63
  • MJF
  • Мнения: 8 674
 smile3544  Embarassed туш.  Joy Joy
 На трето  search вярно е  little Джи. Туй мойто с муцуните  на нищо не прилича  Blush
нощен гост , L е идеално и достатъчно име, мда  Hug

# 64
  • BG
  • Мнения: 4 459
Шоши, ето че и аз научих нещо покрай чуденката ти, не знаех, че L е участвал в сериала на Джи, чак наминах покрай темата в спирита и добре, че мернах коментара на rossonera на първа стр., а и  добре, че беше и  2в1 да спомене за little Джи:lol:
Ми че тъй де, трябва да се учим взаимно Joy
Ама и не сме слушали нищо в близките трийсет минути Sunglasses

# 65
  • Мнения: 6 934
Още един ресурс за гледащите онлайн - drama.net (може и да си го знаете, но нека го има и в темата).


Приключиха Empire of Gold и Who are you. На мястото на първия другия понеделник започва The Suspicious Housekeeper, който е римейк на японската дорама Kaseifu no Mita. Шоши и rossonera бяха много доволни от японската версия, сега обаче покорейчването едва ли ще е избегнато.

# 66
  • MJF
  • Мнения: 8 674
Нали съм колекционер на онлайн линкове за гледане, а при тях важи максимата на Пух мечо,  запазих го.  Hug

 Mr. Green покорейчването може да е
Скрит текст:
Таткото да има родители, които се мешат на The Suspicious Housekeeper, да мелодраматизират ученическите проблеми на децата в по-големи дози от оригинала.....
Изобщо съм любопитна по въпроса, защото Kaseifu no Mita е 101% психологическа  human drama, а такова нещо при кор. почти няма.
Ще го видя туй "чудо" какво ще излезе.  Laughing
Misc Ghost приключи с излишен 16-и епизод пълнеж. Остана Yoo Sung Eun - Because Love Grows от това заглавие. Tuon, не знам защо но тази песен ми звучи конкурсно-евровизионно. Мда.

# 67
  • Мнения: 9 267
Гледах The Legend of 7 Cutter.Грешка.Най-хубавото нещо на филма беше когато двамата ГГ бяха на кино и гледаха филм с Tony Leung Chiu Wai.
После Closed Note.Как съм го изпуснала? newsm78Красив,нежен...фееричен.Любовна история,без лиготии и розов памук.Действието се развива плавно,а историите са вплетени емоционално една в друга.

 Misc Ghost  9 и 10 еп. изгледани.
Интересно какво ще дават в последните 6 еп. newsm78Като чета напълно излишни.Жалко,защото като идея ми хареса и сюжета предлага много обрати, мистики ...
П.П На Духчо не му ходи униформа. Crossing Arms

 #Shocked ще има спешъл GrinningДоволна,защото продължение не ми се струва удачно.
Тук мрънка,защото освен двамата ГГ всичко ми бледнее,баналко и клиширано.

Ако можеше на обединят  #ShockedMisc Ghost щеше да е най-добре.

Шош,вярно,че звучи конкурсно.Не я бях слушала цялата.И май ще измрънкам,за слабото ОСТ.Мрън Crossing Arms

# 68
  • София
  • Мнения: 15 500
   Ох ,гледам новите две серии на "Две седмици" и само се ядосвам.Направо му се чудя на Lee Jun Ki  как се е навил да играе тази роля.Едно,че го изкарват много тъп,най-тъпия от всички участници във филма, второ има много тичане, а като тича, толкова много му личи,че е дюстабанлия, клати се като пате.От една страна е хубаво, че щом се ядосвам, значи добре играе, но не ми харесва в тази роля, някак не му подхожда ролята на глупак.

# 69
  • MJF
  • Мнения: 8 674
 Crossing Arms мързела ми ми отвори работа. Closed Note съм го гледала отдавна но като не съм го отбелязала и ..... от втори-трети линк се сетих. Вече отбелязан. 
Naughty неее Tuon , сваляй и прегледай сериите 11-15. Защо? Заради Духчо, иначе ще пропуснеш точно неговите добри изпълнения точно в тези епизоди. Направо съм очарована от начина по който игра. Де факто "издуха" другите двама главни актьори с игра. Мда. Следващото му само да имат късмета агентите му да е в "не гледам".  newsm66

# 70
  • Мнения: 6 934
Тайна, защо да е глупак?

# 71
  • София
  • Мнения: 15 500
Тайна, защо да е глупак?
Ами дотук нищо свястно не направи.Все отива там, където не трябва, все в капаните се хваща.Това,че успява да се измъкне някак, не е негова заслуга, а на странични фактори. Все прави обратното, на това,което му казват.От цяла Корея, как пък не намери място да се скрие, ами все в Сеул се връща, все едно нарочно им се завира в ръцете.И маникюриста -наемен убиец ми е много смешен.Какъв наемен убиец е, като толкова пъти го изпуска?Все си го представям с пиличката и лака в ръка.Изкарват умни само двамата отрицателни герои, всички други глупаци.

# 72
  • Мнения: 6 934
Е, то ако намери място да се скрие и да си стои там две седмици няма да има филм Laughing. А, за да се оневини трябва да е в Сеул, защото там са доказателствата. Плановете му никак не са глупави и в повечето случаи се провалят не заради него, а защото другите не си доизпипват работата. Като добавим и къртицата в полицията, която изпява всичко на лошите ето още една предпоставка за провалите.

# 73
  • София
  • Мнения: 15 500
  Кой е къртицата в полицията?Аз сега започвам 12-та серия! Оня където го спаси от реката, колко години се беше крил, накрая и него издъни.

# 74
  • Мнения: 6 934
Още не са разкрили кой точно е къртицата, но е един от колегите на Рю Су Йонг. Или шефът му, или някой от другите двама детективи. А този, който го спаси от реката сам реши да му помогне. Той много добре знаеше кого спасява, защото са се познавали от преди. И му беше пределно ясно какво би могло да се случи.
Мен обаче малко ме притеснява и следователят, който е с прокурорката. Все имам усещането, че нещо около него не е много читаво. Дано да бъркам.

Общи условия

Активация на акаунт