Отговори
# 705
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
E, на тая песен ме снимаха...Нана на макс....и снимка в кръста.... Joy Joy Joy Joy


Скрит текст:

 newsm68 newsm44 newsm68[/b]

 newsm44  newsm44  newsm44  newsm44  newsm44  newsm44

# 706
  • Мнения: 6 105
Звезде,
Скрит текст:
много тъжно ми стана като прочетох.  ooooh!  Sad Дано и теб не те застигне това.  Praynig  Hug

# 707
  • Мнения: 0
E, на тая песен ме снимаха...Нана на макс....и снимка в кръста.... Joy Joy Joy Joy


Скрит текст:

 newsm68 newsm44 newsm68[/b]
newsm19 newsm19 newsm19 newsm19

# 708
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
ФЕМИР ФОРЕВЪР  newsm18 newsm18 newsm18 ФЕМИР ФОРЕВЪР  newsm18 newsm18 newsm18 ФЕМИР ФОРЕВЪР  newsm18 newsm18 newsm18

 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18




и от сета на Ча  Hug Hug Hug Hug Hug






Жани  Hug Hug Hug е не тези пеперуди направо ми стоплиха сърчицето, ох че хубави  Heart Eyes

# 709
  • Мнения: 16 938
Нана е много добра много ми харесват песните и. Hug

# 710
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Сладуркии аз изчезвам,довечера няма да мога да се включа в купона,защото в другото У нас не е платен нета  Sad  вие се забавлявайте на макс,утре ще наваксам  Hug  Heart Eyes  Hug  Heart Eyes  Hug

# 711
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
  superuu  superuu  superuu  superuu  superuu  superuu



newsm19 newsm19 newsm19 newsm19

# 712
  • Мнения: 34
Мишенцеееее  Hug Hug Hug Hug Hug

аз отивам да разпъвам софрата за йедини Wink Wink Winkпо късно съм при вас  Hug Hug Hug

# 713
# 714
# 715
  • Мнения: 123
Сладуркии аз изчезвам,довечера няма да мога да се включа в купона,защото в другото У нас не е платен нета  Sad  вие се забавлявайте на макс,утре ще наваксам  Hug  Heart Eyes  Hug  Heart Eyes  Hug

Ах, сладка, "В другото у нас"!!!  Laughing  Hug

Хубава вечер, Дани!

# 716
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388

Мерси Ренка  Hug  Hug  Hug

Хайде бай,бай,изчезвам бече  Hug

# 717
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Сладуркии аз изчезвам,довечера няма да мога да се включа в купона,защото в другото У нас не е платен нета  Sad  вие се забавлявайте на макс,утре ще наваксам  Hug  Heart Eyes  Hug  Heart Eyes  Hug

Ах, сладка, "В другото у нас"!!!  Laughing  Hug

Хубава вечер, Дани!

Мерси  Hug  Hug  Hug

# 718
  • Мнения: 0
Аз се чудим от де съм го слушала това заглавие а то на Джако Laughing

http://www.youtube.com/watch?v=ruOp66ClMBs

# 719
  • Мнения: 21 201
И аз мисля, като Зизу, че не бива да се пророкува предварително кой сериал, ще оцелее и кой не.
Четох някъде вече и аз не знам къде, че трейлъра на Каип е бил гледан над 4 млн пъти...и какво от това, даже е с по-ниски % от ПО, затова не смея да правя прогнози, само се надявам да имат нужния рейтинг!?!
Павлинче, Феичка, Жани, благодаря и на Вас.
Звезде, ама хич не се учудих от прочетеното в скрития текст, добре, че ти си се разминала.
Докато вечеряхме видях и аз рекламата на ОС по бтв.

Общи условия

Активация на акаунт