Отговори
# 690
  • Мнения: 0

Ехооо, как сте, красавици?!...  Hug Добре, че ви открих и че ви има, иначе ще откача... Rolling Eyes

Да си излея мъката поне на вас, че няма да рефлектира върху никого... ooooh!

Скрит текст:
Днес в ДГ, където работя имаше поголомно уволнение на дългогодишни работници, защото не са от ДПС...потресена съм... #Crazy Cry


spoko
Скрит текст:
Ауууу изроди мръсни #Cussing out #Cussing out #Cussing outче те от тая партия само турци ooooh!ей постигат си свойто #2gunfire
Цитат
За мен все още търсят законово основание, по което да ме махнат...
ooooh!

# 691
  • Мнения: 34

Ехооо, как сте, красавици?!...  Hug Добре, че ви открих и че ви има, иначе ще откача... Rolling Eyes

Да си излея мъката поне на вас, че няма да рефлектира върху никого... ooooh!

Скрит текст:
Днес в ДГ, където работя имаше поголомно уволнение на дългогодишни работници, защото не са от ДПС...потресена съм... #Crazy Cry

Беллора, честит рожден ден на майка ти!  Hug Да ти е жива и здрава!  bouquet

Звезде Hug Hug Hugмиличка и в  нашата градина не е по различно положението Naughty
наши и ваши са навсякъде Blushомръзнало ми е Tired нагледала и наслушала съм се вече на  какво ли не Confusedама то такова ни е цялото дередже Hug Hug Hug

# 692
  • Мнения: 123
Хей, сладурки, как сте

Ах колко е хубава Хазал в последния фрагман - чудна, със спортна злоба и хъс в погледа, прекрасна!!!!

Лелеле чак в нова тема стигнали, фурии сте големи Хубавелки  Hug Hug Hug

И разбира се
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes ФЕМИР ФОРЕВЪР  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes ФЕМИР ФОРЕВЪР  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes ФЕМИР ФОРЕВЪР  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Мишииии,    love001

Добре си овладяла спама! Чакай да те подкрепя!  Heart Eyes

ФЕМИР ФОРЕВЪР!

# 693
# 694
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Скрит текст:
Момичета, извинявайте, че ви занимавам с проблемите си, но няма на кого другиго да си излея мъката... Rolling Eyes

Благодаря на всички за подкрепата! Heart Eyes Hug

И да не забравя... Laughing

ФЕМИР ФОРЕВЪР! newsm18 newsm18 newsm18

# 695
  • Мнения: 6
Зизункоо   Hug

# 696
  • Мнения: 0
Скрит текст:
Момичета, извинявайте, че ви занимавам с проблемите си, но няма на кого другиго да си излея мъката... Rolling Eyes


Извинения не приемаме Hug Hug Hug

Джес Hug

Хулигана го е купила тв7 Laughingще има ама къде мога да гледам Mr. Green

# 697
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
Хей, сладурки, как сте

Ах колко е хубава Хазал в последния фрагман - чудна, със спортна злоба и хъс в погледа, прекрасна!!!!

Лелеле чак в нова тема стигнали, фурии сте големи Хубавелки  Hug Hug Hug

И разбира се
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes ФЕМИР ФОРЕВЪР  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes ФЕМИР ФОРЕВЪР  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes ФЕМИР ФОРЕВЪР  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Мишииии,    love001

Добре си овладяла спама! Чакай да те подкрепя!  Heart Eyes

ФЕМИР ФОРЕВЪР!

Хей, толкова е хубаво с вас  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
DiBoDa  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Моля ви се НЕВЪР СЕРЕНАЙ С ЧААТАЙ  не не не не не не не

и май забравих предният път да кажа  Wink

ФЕМИР ФОРЕВЪР! ФЕМИР ФОРЕВЪР! ФЕМИР ФОРЕВЪР! ФЕМИР ФОРЕВЪР! ФЕМИР ФОРЕВЪР! ФЕМИР ФОРЕВЪР! ФЕМИР ФОРЕВЪР! ФЕМИР ФОРЕВЪР! ФЕМИР ФОРЕВЪР! ФЕМИР ФОРЕВЪР!




Звезде  Hug Hug Hug Hug Hug ... без коментар УВИ в България всичко отива на зле ...

# 698
  • Мнения: 6
Рени  Hug
Скрит текст:

# 699
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

И сега сериала на Хазал кога ще се излъчва за последно да ме осветли някой?... newsm78

# 700
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
СерТай Форевър... bishop bishop bishop bishop СерТай Форевър... bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop СерТай Форевър.... bishop bishop bishop bishop bishop bishop

# 701
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 397
Не знам но си мисля че на Хазал серияла ще отнесе ПО не искам да съм лош пророк но Любов е нещо ново и зрителите ще са по любопитни и най вече феновете на Хазал.

Гале, според мен не бива  да се правят подобни генерални заключения преди и двата сериала да са навъртели поне по 9-10 серии. За това се правят рейтинги след всяка серия, ако се усетят,че се набутват, ще действат, но за сега е много рано за каквито и да било прогнози. Единствено можем да сравняваме с началото на други сериали, но пак не е показателно, само ориентировъчно Peace
Да, засега суперлативите са основно за Чаатай, но не и за ПО като цяло, рейтингът също не е очаквания като за първа серия на дългоочакван проект, но както казах има време. Ето в следващия епизод вкарват целуфаните и поразголен Чаатай- доста е рано, като знам при комшийските сериали, колко време отива, докато спретнат и ни покажат такива неща, но явно тука ще действат Peace


Както казах не веднъж...."Не седайте в рейса преди да е дошЕл?

Всеки път се хиля, като го прочета това hahaha

пп Хайде отивам да хапна набързо една торта в чест на мама, но ще ви наглеждам Mr. Green

Последна редакция: вт, 17 сеп 2013, 20:48 от Беллора

# 702
  • Мнения: 0

И сега сериала на Хазал кога ще се излъчва за последно да ме осветли някой?... newsm78
Ми май не се знае Rolling Eyes

Джес Heart Eyes  bouquet

# 703
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
E, на тая песен ме снимаха...Нана на макс....и снимка в кръста.... Joy Joy Joy Joy


Скрит текст:

 newsm68 newsm44 newsm68[/b]

# 704
  • Мнения: 34
ФЕМИР ФОРЕВЪР  newsm18 newsm18 newsm18 ФЕМИР ФОРЕВЪР  newsm18 newsm18 newsm18 ФЕМИР ФОРЕВЪР  newsm18 newsm18 newsm18

 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18




и от сета на Ча  Hug Hug Hug Hug Hug



Общи условия

Активация на акаунт