Отговори
# 660
  • някъде из Врачанско
  • Мнения: 711
Огромно благодарско за новите колажи-разбивате ме, става ми добре ,щото вече само от колажите мога да ги видя в комплект Hugтенкю Габи, Дани, Жани всички ,които правите красотите
Белора,  nbirthday на майка ти-хубав празник и здраве на всички ,
в понеделник и други ли силни турски филми дават ,та пишете,че Хазал ще се изпоти здраво, не е ли важно,че феновете ще хукнем / ако можем/ към канала на нейния филм, дай боже, успех bishop bishop bishop
аз съм по-нова ,ама на Чаатай нали вървят добре нещата, гледам,че туитъра е негов-снимки от приливи и отливи, с него, с мира и сие

# 661
  • Мнения: 2 787
Нещо мнооооуууу Фемирствате... Mr. Green

СерТай Форевър....Фемир Невър... bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop


Зиз,
едно погледче има на Чачи 2-3 странички по-назад и всичките кандилца са ударени у земята  Laughing Няма такъв влюбен мъж  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Дани, прекрасни колажи,  Hug Hug Hug Жани  Hug чок гюзел е поздрава за именичките  Hug Hug Hug

# 662
  • Мнения: 0
Белора Hug да ти е жива и здрава мама newsm59

# 663
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Йени тема


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=738754.0

Благодаря за съдействието на Влъх-3   bouquet Hug  bouquet

Мой само да влезете да ми зафалите и обратно тук... Joy hahaha Joy

# 664
  • Мнения: 2 787
Йени тема


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=738754.0

Благодаря за съдействието на Влъх-3   bouquet Hug  bouquet

Мой само да влезете да ми зафалите и обратно тук... Joy hahaha Joy

Зизче,   remybussi  typeuu nazemiata

# 665
# 666
  • Мнения: 34
малко фотки  Hug Hug Hug













   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 667
  • Мнения: 2 787




 oops
Скрит текст:

# 668
  • Мнения: 34
изчезвам за сега Winkда овършея малко от домашната тръстика Flutterпосле бурдаим  Hug Hug Hug

# 669
  • Мнения: 6 105
 Mr. Green

Скрит текст:

# 670
# 671
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 423

Белора,  nbirthday на майка ти-хубав празник и здраве на всички ,
в понеделник и други ли силни турски филми дават ,та пишете,че Хазал ще се изпоти здраво, не е ли важно,че феновете ще хукнем / ако можем/ към канала на нейния филм, дай боже, успех bishop bishop bishop


Благодаря за пожеланията Hug

В понеделник, АШК се изправя, срещу утвърден сериал и висок рейтинг- в главната роля с Кенан Имирзълъолу, голям любимец на публиката, а по Стар върви някакво високорейтингово шоу за певчески таланти-в най добрия вариант, на Хазал сериала, го чака третото място ooooh!
Сега като се сетя рейтинга на АФК беше  към 9-10 % и се конкуририраше с доста рейтингови сериали, макар и не в същите дни, но хората рядко гледат всяка вечер само сериали. Към 1-2 седмици след него стартира ВВ, а Фатмагюл беше започнал 3 месеца преди АФК и вече беше набрал висока скорост. Езел мисля беше на втори сезон newsm78 Едновременно с АФК вървеше и поредния сезон на един младежки, който и при нас спорадично пускат(забравих му заглавието) и на вксички тези рейтингите бяха високи, но нямам спомен за цифри, защото не ги следях Peace
А вчера ми направи впечатление едни писания, че ще разчистват още пътя на Приливите. Писаха, че ще местят Каип-а и аз попитах случили се, но никой нищо не казва. А каип е от жанра психотрилър, а такива не са много долюбвани при комшиите.Следователно, дори и да го оставят в петъците, каипа ще си го гледат само почитателите на този жанр- всичко останало да отива  Wink при ПО. Мениджърски мурафети, но жалко за АШК-а на Хазал  Sad

# 672
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Ехооо, как сте, красавици?!...  Hug Добре, че ви открих и че ви има, иначе ще откача... Rolling Eyes

Да си излея мъката поне на вас, че няма да рефлектира върху никого... ooooh!

Скрит текст:
Днес в ДГ, където работя имаше поголомно уволнение на дългогодишни работници, защото не са от ДПС...потресена съм... #Crazy Cry

Беллора, честит рожден ден на майка ти!  Hug Да ти е жива и здрава!  bouquet

# 673
  • Мнения: 16 938
Не знам но си мисля че на Хазал серияла ще отнесе ПО не искам да съм лош пророк но Любов е нещо ново и зрителите ще са по любопитни и най вече феновете на Хазал.

# 674
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Илде....ко ме напрай бе.... smile3555 smile3555 smile3555 smile3555

Общи условия

Активация на акаунт