Отговори
# 225
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388

Не е йени Йо,аз я пусках ония ден,а Надето преди това  Peace

   Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

# 226
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 518

Хайде да ви поздравя,и до по-късни доби,да зачезна малко  Mr. Green

# 227
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388

Хайде да ви поздравя,и до по-късни доби,да зачезна малко  Mr. Green

 Heart Eyes  txtloves  Heart Eyes  txtloves  Heart Eyes  txtloves  Heart Eyes  txtloves  Heart Eyes

# 228
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 011
 Laughing
Аз си пазя още една от ПЕ, която фенове са качвали тогава в подкрепа на Хазатайската теория.


Беллорче, яд ме е че не е тази снимка.  Sick Ще поровя още, дано открия това, което описваш. Praynig

Да ви припомня, че анкетата е до 21-ви септември.
http://magazimedya.com/dev-anket-turk-televizyonlarinin-unutulma … mlu-cifti-hangisi

# 229
  • Мнения: 2 787
Laughing
Аз си пазя още една от ПЕ, която фенове са качвали тогава в подкрепа на Хазатайската теория.


Беллорче, яд ме е че не е тази снимка.  Sick Ще поровя още, дано открия това, което описваш. Praynig

Профи, страхотна си, мерси за снимките, а на Беллора за инфото Hug Hug Hug
На тази снимка къде е конспирацията, аз не я виждам  newsm78

# 230
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 518
Сега и аз съм за тази теория,но да си кажа тука,че да не ни мислят хептен за заслепени,тези одеяла са специално за тази работа,за да се намятат с тях,когато снимат и е по-хладно,естествено че ще са еднакви,и други има от екипа наметнати със същите,но просто на тях не се обръща внимание,не е одеялото на Хазал,и после видиш ли Ча се наметнал със същото ,че много му е мъчно за Хазал,така че тази снимка отпада,като подкрепа за нашата теория  Peace

# 231
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 518

# 232
  • София
  • Мнения: 379
Джейн  Hug Hug е как къде е, погледни Хазалчето от мъка неможе да остави чашката  ooooh! Mr. Green

Айде и аз ви оставям  Cry па ше чъфна по некое време, не се знае точно по кое  Joy Joy  Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug Hug Hug

# 233
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 518

Срамувал се уж,ама тука не го видяхме да се срамува,иначе било нормално,с другите да,ама като си репетираш и в къщи няма от какво да се срамуваш  Joy Joy Joy

# 234
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 518
Вай,изчезвам  ooooh!

# 235
  • Мнения: 2 787

Срамувал се уж,ама тука не го видяхме да се срамува,иначе било нормално,с другите да,ама като си репетираш и в къщи няма от какво да се срамуваш  Joy Joy Joy

Боже, ама тука така му личи колко е newsm76 txtloves txtloves newsm76 newsm76 newsm76
Шекерчета!

А за срама, тепърва почва  Joy Joy Joy Joy Joy

Съни, Ирка, мерси че ме светнахте  bouquet

# 236
  • Варна
  • Мнения: 2
Здравейте момичета на мен ми липсват следните серий ако някой има някоя от тях ще бъда много благодарна да ми я изпрати на лични.Благодаря предварително.Ето серийте,които ми липсват-46,49,50,51,52,54,55,56,59,60.

# 237
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388


 Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

# 238
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 011
Имам и една мърчава, дето уж представлява как двамата се качват в едно такси. Момичето наистина според мен е Хазал, а и този отстрани на таксито е Джан Бономо, но дали този който се качва отпред е Ча  newsm78 не знам. Във всеки случай съм я взела от публикация за Чаатай, а не за Хазал и се коментираше точно как двамата се качват в едно такси.


През целия филм и на двамата им личеше как изобщо не ги затрудняват интимните сцени. А думите на Ча във вчерашното интервю все едно са отправени точно към някой. Думам ти дъще, сещай се снахо! Не може да си на 23, до този момент да не си имал официално истинско гадже и да заявиш, че не вярваш в любовта, а в лоялността! И как го разбра? Wink

Последна редакция: пн, 16 сеп 2013, 17:19 от profi_1

# 239
  • Мнения: 0
Илде Hug spoko Капризче Hug

Общи условия

Активация на акаунт