Отговори
# 255
  • Мнения: 16 938
Момичета аз ви оставям тъй като съм на рожден ден и сигурно няма да влезна за тая вечер повече.Приятна вечер ви пожелавам.

# 256
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Привет на всички учителки, ученички и на всички влюбени у Хазалкан, Чагазал,Серенчал,Ямир и Фемир птички Hug

Проф,кво си се задълбала толко у старата тема сред нощите да асимилираш newsm78 То ако се мъчиш да сванеш на всеки мисълта няма ти е лесно джанъм.Всеки си е луд по своему и в туй му е чара.Благодаря за изровените снимки. Зарад нас и крадла ставаш значи ей, голема си  Hug

Моят гост от Истамбула остана още един ден, ми кат му се услади ракийката и сипи още едно все вика.Там "Бабата" не давал пиени и тука кат невидел.Сабах ни можа подкара Тирчето.

Ноооо, ми обеща разходка по крайбрежната и до оня прословутия Емиров фар и на капала чарши
бижутерийното магазинче да ме заведе newsm44

Чи сега се чудим оня пръстен дет Емир гу метна у Босвору , дъл беше истински и дъл са намира все ощи там , да знам да си знам да си земам ли нещо за гмуркане .Май да ида да питам таз ясновидката Ивелина , чи дан са хабя напразно, дъл ши да познай newsm78

Баба Мая  Hug  Hug  Hug
Иди,иди,мой пък да познае  Joy  и после като го изнамериш,охоо 45 бона у джеба  Mr. Green

Между другото,майтапа на страна,ама нищо чудно някои луди след като са гледали сериала да са се гмуркали да го търсят  hahaha

# 257
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Момичета аз ви оставям тъй като съм на рожден ден и сигурно няма да влезна за тая вечер повече.Приятна вечер ви пожелавам.

Приятно изкарване Гале  Hug

# 258
  • Някъде там
  • Мнения: 886
Здравейте сладураниии  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Само това успях да запиша в предния си пост  Grinning Grinning Grinning Grinning

Абе що ми се струва, че Хазал е с лещи  Rolling Eyes
Скрит текст:


 doh doh doh Ех че съм. Честит първи учебен ден на всички мами които си имат ученици. Пожелавам им да се прибират само с шестици и да си изкарат една страхотна учебна година  Hug

# 259
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388


Капризче  Hug  според мен заради самата светлина изглеждат по-сини очите й,тя е с пъстри очи и се променят от светлината

# 260
  • Някъде там
  • Мнения: 886
Дани Дурррр бре  душо от толкова красоти направо станах  #Crazy Two Hearts  Kissing Heart

Гале Пийни едно довечера и заради нас, че тук само хапчета раздават нема алкохол  Cry  Mr. Green

Медена  Heart Eyes Hug Уреди се значи ааааа  Crossing Arms

Рении, Зизу Къде стеееее не Ви виждам от тези кандила  Чакайте ще се кача по нагоре може ви мерна

# 261
  • Мнения: 5 591
Ренка  Hug

Гале,приятно изкарване.

И аз ще ви оставям да свърша малко домашна тръстика.

Здравейте сладураниии  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Само това успях да запиша в предния си пост  Grinning Grinning Grinning Grinning

Абе що ми се струва, че Хазал е с лещи  Rolling Eyes
Скрит текст:


 doh doh doh Ех че съм. Честит първи учебен ден на всички мами които си имат ученици. Пожелавам им да се прибират само с шестици и да си изкарат една страхотна учебна година  Hug
Капризче и на мен ми се струва,че е с лещи.Благодаря за пожеланията. Hug

Хубава вечер на всички!  bouquet

# 262
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Дани Дурррр бре  душо от толкова красоти направо станах  #Crazy Two Hearts  Kissing Heart

Гале Пийни едно довечера и заради нас, че тук само хапчета раздават нема алкохол  Cry  Mr. Green

Медена  Heart Eyes Hug Уреди се значи ааааа  Crossing Arms

Рении, Зизу Къде стеееее не Ви виждам от тези кандила  Чакайте ще се кача по нагоре може ви мерна

 Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy

# 263
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388

# 264
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Клодиии, hug Heart Eyes

Ауу, какви хабери за Чаги ... #Crazy дано да е измишльотина на някой си... Praynig

Гале, Hug приятно изкарване на РД... Party

# 265
  • Някъде там
  • Мнения: 886

Ееее неможе да не са лещи. И аЗ съм със светли очи ама чак пък толкоз не ми се променят  newsm09
  и

# 266
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388

Ееее неможе да не са лещи. И аЗ съм със светли очи ама чак пък толкоз не ми се променят  newsm09
  и

Не знам,възможно е,но да не забравяме все пак,че тези видеа преди да ги пуснат ги минават с много филтри и програми за изчистване на картината,така че всичко е възможно вече с компютъра да се направи  Peace

# 267
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
На кратко какво пише в статията постната тук- Резюмирам. Peace
Има термини използвани в статията които не разбирам, но накратко:


Искат да ги съдят за от 5 до 15 години затвор
Правили са 8 месеца разследване.
Джемал и Селен са вписани само като пушачи и не се отнасяло за тях. Чаатай, Гизем, Юсуф, Айше Селин Боронкай и Дженк Ерен са заподозрени за разпространение на наркотици
Описани са телефонни разговори и нещата, които употребяват в обвинителния акт
Ще продължават да разследват Джемал и Селен, защото са вписани само като пушачи
Съдът е приел обвинителния акт и ще се заведе дело за да бъдат наказани.

# 268
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
На кратко какво пише в статията постната тук- Резюмирам. Peace
Има термини използвани в статията които не разбирам, но накратко:


Искат да ги съдят за от 5 до 15 години затвор
Правили са 8 месеца разследване.
Джемал и Селен са вписани само като пушачи и не се отнасяло за тях. Чаатай, Гизем, Юсуф, Айше Селин Боронкай и Дженк Ерен са заподозрени за разпространение на наркотици
Описани са телефонни разговори и нещата, които употребяват в обвинителния акт
Ще продължават да разследват Джемал и Селен, защото са вписани само като пушачи
Съдът е приел обвинителния акт и ще се заведе дело за да бъдат наказани.


 #Crazy  #Crazy  #Crazy  Леле мале,дано да е измислица,направо в шок и ужасТ съм  #Crazy  дано излезе пак като предните писаници пълна фантазия  Praynig  Praynig  Praynig

Зиз,мила,мерси много за превода  Hug  Heart Eyes   Hug

# 269
  • Мнения: 4 690
Момичета, тази първата история с наркотиците, кой месец горе-долу беше. Thinking искам да се разровя в старите ви теми, сигурна съм, че има много инфо , за което аз не знам, а пък тогава не влизах в Бг мама.

Общи условия

Активация на акаунт