Детоксикацията на д-р Михайлов - тема 12

  • 67 443
  • 732
  •   1
Отговори
# 720
  • Пловдив
  • Мнения: 702
Здравейте и от мен!
Включвам се и аз - винаги си правя тридневен детокс, стриктно. Тялото ми крещи за детоксикация и от сутринта ефектът на солта е УАУ.....Просто явно наистина са ми се натрупали токсини, а и едни 3 килца само на корема, ама пустата му биричка  Embarassed
Та от днес - три дни на ябълки. Не е най-класическия вариант, но поне имам ябълки в изобилие в градината, а и като карам плодово-оризов ден с ябълки го карам много леко.
Дай Боже да успея, че като готвя на моето мило....едва издържам, че съм голям чревоугодник.

Мама79, за кафето дори едно на ден - сварено, е полезно и подпомага прочистването. Аз така знам.

Успех на всички и пишете, за да се подкрепяме!   bouquet
.

# 721
  • Мнения: 444
Успех на всички и дано мине леко при всички!
Момичета, може ли да се пие кафе по време на детоксикация? Не видях никъде в книгата на Д-р Михайлов да пише, че е позволено.
МОЖЕ само не го подслаждай ,ако не можеш сложи малко мед но истински Grinning
Хайде мами и аз с вас почнах дне с солта ,после пих кафенцето и сега ще си правя един билков чай който си избрах оня ден от Кауфланд  с отслабващ ефект е дано има ефект хихихи.И аз мисля да карам на ябълки   като naskomimi
Успех на всички!

# 722
  • Мнения: 25
здравейте, да се запиша в темата при вас и аз, преди време правих много детоксикации, сега ще правя пак и това ми е първи детокс, чувствам се прекрасно, организма ми изпитва неистова нужда да се прочисти , не е трудно, сутринта започнах деня с англ. сол после кафе и сега сок от грейпфурт , портокал и лимон - прекрасно и вкусно, много чай билков и усмивки през целия ден, успех на всички в прочистването на тялото, душата и целия организъм от отровите и наслагванията , не се отказвайте после ще се чувствате като преродени, успех

# 723
  • София
  • Мнения: 1 276
Здравейте, вчера не бях много стриктна, но спрямо тъпкането в последно време направо си гладувах , така че не се обвинявам много . Надявам се днес и утре да успея да съм само на ябълки и чай. По колко ябълки изяждате на ден, долу-горе? Знам че според доктора е 1 кг. , но няма ка да ги тегля.......
Усмихнат ден на всички!

# 724
  • Мнения: 444
Привет дами!
Имам въпрос към момичетата с по голям опит при детокса с плодове може ли да се яде банан?

# 725
  • Мнения: 25
Привет дами!
Имам въпрос към момичетата с по голям опит при детокса с плодове може ли да се яде банан?
при детокс ако искате да се прочиствате, да има ефект и да се чувствате супер , се пият само сокове, даже ефекта се нарушава когато се ядат плодовете, за банани не е разрешено изобщо, те са много хранителни и нямат кой знае какъв сок

# 726
  • Пловдив
  • Мнения: 702
Привет дами!
Имам въпрос към момичетата с по голям опит при детокса с плодове може ли да се яде банан?
при детокс ако искате да се прочиствате, да има ефект и да се чувствате супер , се пият само сокове, даже ефекта се нарушава когато се ядат плодовете, за банани не е разрешено изобщо, те са много хранителни и нямат кой знае какъв сок
За банана подкрепям, но за плодовете не съм съгласна. В книгата на д-р Михайлов са посочени няколко варианта, като наистина класическия е на сокове, но след грейпфрутите и белтъците, маслото гхи е вариантът на сезонните плодове. Прочистването е същото. Аз лично съм правила на сок от сезонни плодове и на същите сезонни, но цели и ефектът при мен беше по-добър от целите плодове. Като прочистване, ефект на солта, втрисане, главоболие, обложен език, все "прекрасните" симптоми на чистенето. Но резултатът винаги е бил впечатляващ. Така че аз съм твърдо "за" целите сезонни плодове, особено ако става дума за домашно производство без никакви торове и пестициди.

Иначе аз вече втори ден съм супер! Леко ми минава, само дето с течностите съм малко назад - изпивам по 2 л. чай и около 0.500 до литър вода, но най-добре ми се е получавало като съм пила по 4 литра димяща вода и чай, но просто на работа не успявам. Пак съм доволна. Ефектът от солта е все така умопомрачителен, но му се радвам.

Айде, момичета, половината път е изминат, остава още малко!

Успех на всички!

# 727
  • Мнения: 444
naskomimi -Благодаря за изчерпателния отговор аз съм на ябълки и чай  днес съм с голямо главоболие но незная дали е от детокса или че вчера ми беше мн студено и съм се свивала та чак и вратът ме боли.
Хайде успех половината мина  Simple Smile

# 728
  • Мнения: 25
Привет дами!
Имам въпрос към момичетата с по голям опит при детокса с плодове може ли да се яде банан?
при детокс ако искате да се прочиствате, да има ефект и да се чувствате супер , се пият само сокове, даже ефекта се нарушава когато се ядат плодовете, за банани не е разрешено изобщо, те са много хранителни и нямат кой знае какъв сок
За банана подкрепям, но за плодовете не съм съгласна. В книгата на д-р Михайлов са посочени няколко варианта, като наистина класическия е на сокове, но след грейпфрутите и белтъците, маслото гхи е вариантът на сезонните плодове. Прочистването е същото. Аз лично съм правила на сок от сезонни плодове и на същите сезонни, но цели и ефектът при мен беше по-добър от целите плодове. Като прочистване, ефект на солта, втрисане, главоболие, обложен език, все "прекрасните" симптоми на чистенето. Но резултатът винаги е бил впечатляващ. Така че аз съм твърдо "за" целите сезонни плодове, особено ако става дума за домашно производство без никакви торове и пестициди.

Иначе аз вече втори ден съм супер! Леко ми минава, само дето с течностите съм малко назад - изпивам по 2 л. чай и около 0.500 до литър вода, но най-добре ми се е получавало като съм пила по 4 литра димяща вода и чай, но просто на работа не успявам. Пак съм доволна. Ефектът от солта е все така умопомрачителен, но му се радвам.

Айде, момичета, половината път е изминат, остава още малко!

Успех на всички!

ставаше въпрос за бананите , не по принцип за сезонните плодове, незнам ако се наплюскате с 1 кг банани какъв ефект ще има прочистването???

# 729
  • Пловдив
  • Мнения: 702
Да. За банана казахме - не се препоръчва, защото е много калоричен, същото се отнася и за авокадото и гроздето...имаше нещо, че трябва да е под 1 кг специално за гроздето. Освен това само като си помисля как бананите са били зелени и замразени....и после да ги ям...и то за детоксикация...не ми се връзва..

Иначе изкарах и днес леко. На работа ми е супер натоварено и съм в постоянно движение, та по-малко се сещам за ядене. Тъпото е, че работната среда ми е страшно стресова и забързана, като сам по себе си стреса също натрупва токсини, но....Няма как да го избегна. Иначе ефектът на солта днес си продължава, слава Богу не цял ден, че иначе...Този път много трудно понасям солта, направо много ми се гади от нея, а винаги съм я пиела без проблем. Но нищо - още един ден ще я преглътна.

Хайде, момичета, не остана - утре вече ще си пишем за менюто вдругиден!
  Wink

# 730
  • Мнения: 6 395
пфффф , днес трудно издържах  Tired на работа бях до обяд, после с детето......... но мъжо каза, че ми е купил някакви много готини чайчета - ройбос с различни плодове и си ги чакам сега  smile3521  

Още 1 ден останааа, успешен да е ви желая   bouquet

До ден днешен, вече 5 детокс- на мен английската сол не ми действа! Пия много вода и чай, пия солта, сутрин, на гладно с топла вода,, не по 3, ми по повече лъжици и не и не!  #Cussing out  ...............

# 731
  • Мнения: 15
Здравейте, дами!
Знаете ли дали авокадо е разрешено в захранващия ден?

Благодаря предварително   bouquet

# 732
  • под дъгата
  • Мнения: 89
Заповядайте в Новата тема

Общи условия

Активация на акаунт