Шерлок - един различен сериал на BBC

  • 27 217
  • 160
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
След като една открих старата тема, в която не е писано от доста време, реших че е време и този невероятен сериал да си има своя нова и поддържана тема, вместо да се коментира в различни. Така че, всички фенове на сериала да се записват тук


Ролс-Ройс"-ът на съвременното забавление": Шерлок Холмс и доктор Джон Уотсън в Лондон през ХХІ век!
Шерлок Холмс: самотник, детектив, гений.

Джон Уотсън: доктор, войник, изгубена душа...

Двамата няма как да са по-различни, за да бъдат разделени...

Шерлок Холмс: "Да, удари ме в лицето! Не чуваш ли?"
Д-р Джон Уотсън: "Винаги чувам "удари ме в лицето", когато говориш, но обикновено това е подтекстът."

Д-р Джон Уотсън: "Забравяш, Шерлок, че съм бил войник. Убивал съм хора."
Шерлок Холмс: "Бил си доктор".
Д-р Джон Уотсън: "Е, имал съм и лоши дни!"

Шерлок: "Ако исках да гледам голи жени, щях да ползвам лаптопа на Джон".

Двамата с в компанията на:
Майкрофт Холмс

Моли Хупър

Инспектор Грег Лестрейд

Г-жа Хъдсън


Феноменален успех!
Най-известният детектив в света отново изплува от лондонската мъгла, за да качи още веднъж БиБиСи1 на върха с най-добрата серийна драма за годината, рейтинг от 8.7 милиона зрители в неделния праймтайм и разпространение в 82 държави. Заслужено! Защото Шерлок Холмс винаги е съвременен за разлика от света, който остарява.
Холмс се завръща в ХХІ век такъв, какъвто би трябвало да бъде - привлекателен, модерен, сложен и опасен. Разпознава софтуерния дизайнер по вратовръзката и въздушния пилот по палеца. Има уникален аналитичен ум, който с досада облекчава в решаване на криминални ребуси. Интелектът му перфектно се допълва с прагматизма на не толкова възхитителния, но много активен доктор Джон Уотсън - бивш  млад ветеран от войната в Афганистан. Двамата гаранитирано могат да ловят убийци без фатален край...

Знаете ли, че модерният "Шерлок" е написан по идея на двама от най-успешните автори в телевизията на ХХІ век. Сценаристите на "Доктор Ху" и "Джентълменска лига" се комбинират идеално: острият език и хитрост на героите на Стивън Мофат отлично съвпада с усета към мистичното на Марк Гатис пред перфектната камера на Стив Лоуис и ловкия монтаж на Чарли Филипс, дирижирани от режисьора Пол МакГуиън.

Мултинаграденият в Европа, САЩ и Канада!
"Шерлок" печели 17 номинации "ЕММИ" и над 25 телевизионни награди от: БАФТА,  Кралското телевизионно общество, Приз "Европа", "Банф Роки", Асоциацията на телевизионните критици и Гилдията на сценаристите във Великобритания....

За СЕРИАЛА:
Бейкър Стрийт 221Б е сниман на Норт Гауър стрийт 187, Северозападен Лондон.
Бенедикт Къмбърбач е набелязан от сценаристите за перфектния Холмс след изпълнението си в "Изкуплението". В подготовката за снимки актьорът изчита всички оригинални романи на Артър Конан Дойл. Там терминът "дедукция" е употребяван неправилно.  Според лекари-диагностици и детективи, това което Холмс използва не е нито дедукция, нито индукция, а дуга форма на заключение, наречена "изключващи доводи".

"Шерлок" е "Ролс-Ройс"-ът на съвременното забавление - красиво конструиран и красиво изпълнен". /в."Индипендънт"/
"Скандално неверен към оригинала в някои отношения, Шерлок е напълно предан на него във всеки случай, който представя."/в."Индипендънт"/
"Като чаша искрящо шампанско, пълна с остроумие и блясък"./в."Гардиън"/

3-сериен телевизоннен филм.
Криминална драма.
Великобритания, 2012г., 90 мин.

Режисьор Пол МакГуигън
В ролите: Бенедикт Къмбърбач, Мартин Фриймън, Уна Стъбс и др.

ІІ сезон

Докато он-лайн блогът на Уотсън е извън бизнеса, детективите се връщат към три от най-прочутите си случаи: "Скандал в Белгравия", "Баскервилските кучета" и "Водопадът Райхенбах". Скарани, двамата попадат в мрежата на опасно красивата и неустоима Айрин Адлър.

Оставен сам, Шерлок има нужда от всяко свое забележително умение за оцеляване в дълбоките води на  изнудване, в което най-властният им клиент е готов на всичко, за да си върне някои компрометиращи материали. Една неочаквана покана на крилете на Дартмур ги отвежда буквално на среща със свръхестественото. Хората нямат дяволи за врагове. Освен Шерлок Холмс. Противникът му е неговата интелектуална половинка. Винаги в сянка, Джеймс Мориарти

продължава да играе ролята на кукловод с намерението да провали Холмс на всяка цена: "Ако имаш това, което казваш, че притежаваш, ще те направя богат. Ако ли не, ще те поставя на мястото ти..."
Естествено, стъпките им са подробно проверени от най-доброто, с което Скотланд Ярд разполага - инспектор Лестрейд, неуверен в себе си както винаги....

трейлър за ІІІ сезон


 

# 1
  • София
  • Мнения: 1 001
Запис!  Wink

 Heart Eyes Heart Eyes



Чакам новия сезон с нетърпение.

# 2
  • Мнения: 62
Сериала е невероятно интересен.Изгледах го на един дъх.Чакам да излезе и 3 сезон Simple Smile

Подобен сериал е Ripper Street.


Ще следя темата  Hug

# 3
  • Мнения: 4 936
от къде могат да се теглят с бг суб?

# 4
  • Мнения: 19
от къде могат да се теглят с бг суб?
във вбокс има всички епизоди със субс
Скрит текст:

# 5
  • Мнения: 19
Ето и местата, където е сниман сериала
Скрит текст:

Three Bears Cave, Fforest Fawr, UK

The Bush Inn, St. Hilary, UK

St Bartholomew’s Hospital, London, UK

# 6
  • Мнения: 4 936
  bouquet Благодаря! ЩЕ го започна в най-скоро време Simple Smile

# 7
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
тук съм , голям фен , разбира се  Hug

# 8
  • Мнения: 19


"we like giving each other high fives, like alright doctor, alright Sherlly" - невероятни са  Heart Eyes Laughing Heart Eyes

Последна редакция: чт, 19 сеп 2013, 10:40 от troublefindsme

# 9
  • Мнения: 19


най-невероятния фен мейд трейлър на wholock. Трябва наистина да го направят  Heart Eyes

ето и малко снимки от апартамента на Шерлок
Скрит текст:










# 10
  • Мнения: 6
първо - запис веднагически и от мен  Heart Eyes

второ - и двамата клипа са прекрасни  Blush Blush и не бях забелязала някои от детайлите от апартамента му, които сега открих  Grinning

и трето eто няколко снимчици

завиждам на момичето от тази снимка  Blush






прекалено много прекрасни хора, събрани на едно място  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 11
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
да сложа и аз малко снимки

     

# 12
  • Мнения: 19
Снимки от снимачната площадка на сезон 3

Скрит текст:



# 13
  • Мнения: 6
 ето го и злодея за трети сезон  Grinning Grinning

 Lars Mikkelsen *брата на Mads Mikkelsen - новия Ханибал* като Charles Augustus Magnussen

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 432

  Различен и много добър сериал!! Peace

Общи условия

Активация на акаунт